857 Shares 8277 views

Smartphone EXPLAY Neo: opinie, ceny i specyfikacje

Wszyscy obecni, jeśli spojrzeć w ogóle, stał się rodzajem platformy mobilne gadżety, które są na półkach w sklepach z artykułami elektronicznymi z każdym dniem staje się coraz bardziej. Producenci teraz, a następnie produkować coraz więcej smartfonów, nie przestając nas zdumiewać. Wielką niespodzianką i wykonane spółka krajowa EXPLAY, wyda smartphone pod nazwą Neo. Oczywiście, to nie jest bohaterem kultowego filmu „Matrix”, gadżet, który posiada wszystkie niezbędne funkcje dla współczesnego użytkownika.


Spójrzmy na walnym informacje zwrotne od użytkowników, którzy już sprawdzone w praktyce Expley Neo i są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

parametry techniczne

Przed podjęciem decyzji o praktyczność gadżet, oczywiście, musimy znać jego specyfikacji. Są one następujące.

 • System operacyjny: Android w wersji 4.2.2.
 • Procesor: MTK 6582 Quad, 4 rdzenie, 1,3 GHz.
 • Film: Mali-400, pojedynczy rdzeń.
 • Pamięć: 16 GB.
 • Pamięć: 1 GB.
 • Wyświetlacz: 5 cali 720h1280 punkty, IPS, pojemnościowy czujnik, multitouch.
 • Aparat: Główny 13 megapikseli, lampa błyskowa, możliwość nagrywania filmów Full HD, 5-megapikselowy aparat z przodu.
 • Sieć: GPS, Wi-Fi 802.11 b / g / n /, Bluetooth 4.0.
 • Bateria: 2000 mAh.
 • Wymiary: 134 x 71,4 x 7,7 mm.
 • Waga: 131 g
 • Średni koszt: 8000 rubli.

Recenzje grupowanie

Zakup smartphone, można dostać go w nieokreślonej opakowań kartonowych, który jest wykonany z makulatury. W ogóle, to jest silny i nie ma wątpliwości co do integralności EXPLAY Neo. Recenzje użytkowników opakowań, w ogóle, neutralny. Jest to zrozumiałe, ponieważ głównym wytrzymałość i niezawodność niż urody.

Otwarciu pokrywy, można od razu zobaczyć duże zdjęcie, które jest nieco przypominający gry „Tetris”. Jest tam duży plac, który jest bardzo inteligentny i kilka małych. Mogą one posiadać ładowarki, zestawu słuchawkowego, gwarancja, instrukcja obsługi i kabel USB. Oddzielnie, w torbie jest specjalny klucz, z którego ekstrahowano micro SIM z EXPLAY Neo. Opinie użytkowników o kontrowersyjnych słuchawek. Niektórzy ludzie skarżą się na dyskomfort i złe dźwięku, a drugi wręcz przeciwnie, są chwalone. Jednak to nie jest dla każdego.

Jeśli chodzi o wygląd i łatwość funkcji układu przycisków, tutaj wszyscy użytkownicy dały dobry wynik. Szczególnie podziwiając smartphone zwrotne EXPLAY Neo otrzymane od pięknej połowy ludzkości. Cała materia w przemyślany projekt, finezji i elegancji. Na jego wielkość nie jest bardzo duży, ale trochę waga nie przeszkadza delikatnej strony kobiet. Ale to nie znaczy, że ludzie nie pasują do tego gadżetu. Oni po prostu nie szybko podjąć piękno i bardziej patrząc na smartphone funkcji.

Klawisze funkcyjne Lokalizacja

Klawisze funkcyjne i złącze w tym gadżecie są następujące:

 • Przednia część ma stosunkowo cienką ramkę wokół ekranu. Poniżej są to klawisze dotykowe „Menu”, „Home” i „Powrót”. Członkowie zauważyli ich słabe oświetlenie, które początkowo prowadzi do utrudnienia. Ale w miarę upływu czasu, można się przyzwyczaić do ich lokalizacji. W górnej części, z wyjątkiem słuchawki i kamery przedniej, nie ma już nic.
 • Tylny panel zdejmowana górna ma lampę błyskową, a dolny – etykieta połączenia i głośników marki.
 • Górna krawędź ma wejście słuchawek.
 • Dolny koniec ma mikrofon i wyjście pod micro-USB.
 • Po prawej stronie znajduje się przycisk blokady ON / OFF i podwójne „rocker”, aby wyregulować głośność. Nic nie jest po lewej stronie.

braki

W ogóle, dotyczące projektowania telefonu dokonuje przeglądu EXPLAY Neo jest normalne. Ale teraz użytkownicy skarżą się na brak oleofobowej (ekran szybko pokryte odciskami palców), nieco niewygodny przycisk lokalizacji, dzięki któremu zamek jest wykonany i integracji (w ramach „rocker”) i śliski materiał z tworzywa sztucznego ciała.

Opinie na temat funkcji i wydajności

Jeśli pojawienie się zwrócić większą uwagę na kobiety, wypełnienie – jest to samiec konia. Więc spójrzmy na to, co może EXPLAY Neo.

Ten gadżet działa pod kontrolą znanego Android system operacyjny w wersji 4.2.2. Silne zmiany to przeszedł, i nie różni się zbytnio od czystego systemu operacyjnego. Brak bitowe gry rynkowej frustrujących użytkowników. Ale może to być łatwe w instalacji, więc nie można uznać za minus za to. Ale cieszy obecność kompletnego „wypychania” aplikacji „Yandex”.

Standardowe oprogramowanie biurowe nie może pochwalić EXPLAY Neo. Recenzje nim tego nie ulegnie pogorszeniu, ponieważ istnieją inne „szyte” aplikacje, które nie są mniej użyteczne. Szczególnie dotyka obecność aplikacji z całej serii kreskówki „Masza i Niedźwiedź”.

W odniesieniu do produktywności i wydajności, wszystko jest trochę smutny. Byłoby pożądane z gadżetu z pięć-calowy ekran, jasny i piękny design, aby uzyskać coś więcej niż „Średnia” aparatu. Mimo to, są one wystarczające dla normalnego wygodnej pracy z aplikacjami medium „surowości”.

Po przetestowaniu różnych benchmarków można zauważyć, że wszystkie one zapewniają dość dobrą ocenę. EXPLAY Neo Czarny dostał dobre recenzje i wymagających użytkowników. Zauważyli oni, że ten gadżet jest jej koszt jest bardzo wydajne. Nawiasem mówiąc, to koszt każdego miesiąca od sprzedawców stopniowo redukowane, a może wkrótce osiągnąć limit 6,5 tys. Rubli.

Aparat i przegląd

Jednak szczególny podziw od użytkowników pojawia się po doświadczyli aparatu. I jest to uzasadnione, ponieważ tam jest matryca o bardzo wysokiej jakości i ma zdolność oddzielania 18 megapikseli. Wszystkie zdjęcia uzyskuje się wysoką jakość, lampa błyskowa umożliwia robienie zdjęć w nocy, kolory są najbardziej żywy i nawet ma możliwość nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD. Takie „wypychania” nie oczekuje się od konwencjonalnych producentów krajowych. Czarny smartphone EXPLAY Neo Opinie o aparat posiada tylko najlepsze. Niektórzy użytkownicy bezpiecznie powiedzieć, że jest znacznie lepiej niż flagowych znanych producentów. Cóż, cena za to wszystko bardzo zadowolony.

Jak na przedniej kamery, wszystko jest trochę łatwiej. Posiada 5-megapikselowy. Zdjęcia i filmy z jej normalne, a dla takiej kamery wideo obfitują.

odkrycia

Sądząc z tego, co zawiera recenzje EXPLAY Neo, możemy powiedzieć, że jest to ogromny plus, dla których jest nabycie smartfon jest wielki aparat. Wyświetlacz jest jasny i transmituje najbardziej naturalny obraz. Warto również zwrócić uwagę na doskonałą pracę projektantów.

Wśród wad wyróżnia się brakiem oleofobowej jest materiałem bardzo śliska, z której powłoka ma normalne oświetlenie przednie programowane funkcjonalnych. Ale wystarczy spojrzeć na ceny tego gadżetu do wszystkich swoich minusów natychmiast stają się niewidoczne.