116 Shares 7643 views

Szczegółowe informacje na temat jak się zarejestrować w „Varfeys”

Dzisiaj mówimy o tym, jak zarejestrować się w „Varfeys”. Mówimy o nowoczesnej nowej generacji MMO gra online. W tej grze, możemy się dobrze bawić i poznać nowych przyjaciół.


instrukcja

Tak więc, aby rozwiązać kwestię jak się zarejestrować w „Varfeys”, przejdź na oficjalnej stronie projektu. W prawym górnym rogu znajduje się okienko do wskazania E-mail, a także hasło, które odbędzie się o zezwolenia. Przede wszystkim, należy kliknąć „Zarejestruj” przycisk, a następnie przejść do strony z danymi wymaganymi. Najlepiej jest, aby utworzyć skrzynki pocztowej za pomocą Mail.ru, ponieważ w tym przypadku będziemy mogli dzielić się osiągnięciami z przyjaciółmi. Ponadto, mamy dostęp do usług dodatkowych grze.

dane osobowe

Kontynuuj „Varfeys” stworzonego przez wprowadzenie adresu w polu E-mail. Następnie możemy wymyślić pseudonim dla tej nazwy możemy znaleźć innych graczy na forum. Jest to możliwe do osiągnięcia większe uznanie. Lepiej jest wybrać tę samą nazwę gry i offline. Następnie możemy wymyślić hasło. W tym etapie należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością. Lepiej jest zrobić kombinację liter i cyfr. W tym przypadku, pick byłoby niezwykle trudne. Silne hasło będzie chronić charakter ewentualnego włamania. Gdy wszystkie pola są wypełnione, należy nacisnąć przycisk „Rejestracja”.

Zacznij od gry

Aby rozpocząć podbój góry, pobranie specjalnego projektu klienta i ustawić go na komputerze osobistym. Od tej chwili nasza postać staje się aktywny oddział żołnierzy „Varfeys”. Przejdźmy teraz do czynienia z procesem gry. Aby odnieść sukces, należy zadbać o okładce. Z reguły pierwsi członkowie oddziału ma silny ogień, rozbijając wszędzie. Ominąwszy zaliczki Allied można znaleźć najkorzystniejszą pozycję do obrony. Na początku walki, nie należy używać granatów dymnych, jak zatykają obszary przelotowe z ukrytych snajperów. W związku z brakiem zaufania do zwycięstwa jest lepiej nie wchodzi w otwartej walce z wrogiem, nie czekając na posiłki przybył. Nie należy biec do stojącego daleko snajpera lub medyka. Oni natychmiast dołączył do ataku i inżyniera, którzy mogą wygrać. Należy unikać granaty szturmowe na pierwszej rundzie. Podczas ładowania jest wymagane do odwrotu. Więc zorientowali się, jak zarejestrować się w „Varfeys” i podjąć pierwsze kroki w grze.