895 Shares 7408 views

Smartfon Prestigio Muze D3: opinie, recenzje, dane techniczne

Chińskie smartfony stały się dla nas bardzo dobrze zna część rynku mobilnego. Wiemy, że te urządzenia, chociaż mogą być pewne wady, może służyć jako niezawodny asystentów, mają niski koszt i zarazem obdarzonego szerokiej funkcjonalności. Telefony sprzedawane pod marką Prestigio, tylko odnoszą się do nich.


W tym artykule będziemy mówić o modelu prezentowanego w tej kategorii Brand – urządzenia Prestigio Muze D3. Recenzje tego urządzenia, jego modyfikacji, specyfikacje i inne informacje o smartfonie, prezentujemy w tym artykule. W międzyczasie zaczynają przeprowadzać opis od początku – kompletnego modelu.

akcesoria

W ten sposób urządzenie jest sprzedawane w zestawie standardowym: kabel do połączenia z komputerem dokumenty dotyczące pracy z nim, okno, i, oczywiście, sam smartfon. Po otwarciu opakowania (wykonany, nawiasem mówiąc, w stylu korporacyjnym Spółki), gadżet znaleźć szczyt – w związku z tym, co nadprzyrodzone jest niczym. Jednak, szczerze mówiąc, nieco zaskakujące producenci skąpstwo, który, w przeciwieństwie do innych chińskich firm nie podał żadnych akcesoriów jako dodatek. Wszystko to, oczywiście, nowy właściciel Prestigio Muze D3 3530 będą musiały kupić własne.

wygląd

Więc, co jest smartfon? Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na podobieństwo swojej konstrukcji z koncepcją, zalecane przez producentów innych popularnych urządzeń. Okazuje się zatem rodzaj „halofity”.

W szczególności, zaokrąglone narożniki i metalowy obręczy – to oczywiste atrybuty Apple iPhone 6 urządzeniach (który, nawiasem mówiąc, są często kopiowane programiści z Chin); Separacja i wizualny z przodu telefonu na trzy segmenty (górny, środkowy i dolny ekran) pozwala nam przypomnieć projektowania urządzeń od HTC.

Jednakże oryginalność w projektowaniu dodaje obecność kilku funkcjonalnych „dziur”, jak również logo producenta, znajdujący się w tylnej pokrywie.

edytor

Opis urządzenia będzie nadal posiadają swoje „serce” – procesor Mediatek, działa na 4 rdzenie. Rozwiązanie jest dość budżet – model 6582M, rzeczywiście, często można zobaczyć go w dostępnych wersjach urządzenia, ze względu na jego niski koszt.

Każdy z przedstawionego rdzenia taktowaniu 1,3 GHz. W związku z tym, możemy mówić o wsparciu smartphone z dość „ciężki” w odniesieniu do systemu (w tym – grafika) wymagania gier.

Na ogół, sądząc po tym, że piszą o urządzeniu opinii Prestigio Muze D3, to można powiedzieć, że ten ostatni zachowuje się dość stabilny, nawet w życiu codziennym. Jest to – najważniejsze, ze względu na reputację chińskich jednostek pozostał bez powodu „stale visnuschih”.

pokaz

W następnej chwili jesteśmy zainteresowani charakteryzujące Prestigio muze D3 3530 jest wyświetlacz. Jej rozmiar jest nieco więcej niż standardowe – 5.3 cala. Technologia, która opiera się na ekranie roboczym – znane nam (znów kosztem innych chińskich gadżetów – w tym technologii IPS). Przy wystarczająco wysokiej jasności i dużym wyświetlaczem, gęstość punktów na ekranie cierpi na kilka z nich: wskaźnik ten wynosi 278-ppi, co jest nie tak dużo w porównaniu do innych telefonów. Rozdzielczość wynosi tu 1280 x 720 pikseli.

kamera

Na smartphone Prestigio Muze D3, zgodnie z klasycznym systemie utworzyła dwie komory: podstawowy (rozdzielczość 13 megapikseli) i inne (z matrycy 5 M). W tym samym czasie, oczywiście, interpolacja jest używany, co znacznie zmniejsza „prawdziwe” możliwość urządzenia do tworzenia zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Jednak wiele opcji, takich jak triple-lampa błyskowa LED i autofokusem pozwala na „zapisz” obraz.

Opisując recenzje Prestigio Muze D3 zauważyć, że różnica pomiędzy aparatem na urządzeniu, a także materiał, który tworzy wysokiej klasy smartfony więcej, nie może znaleźć. Wydaje się, że jest świadectwem wielkiego wrażenia na telefon (w kwestii aparatu). Przeznaczone do Prestigio Muze D3 przeglądu własnego doświadczenia potwierdzają tylko to.

autonomia

Chcielibyśmy wspomnieć żywotność baterii. Jak wiecie, wiele chińskich modele nie są wystarczająco wyważone ilość energii dostarczonej przez baterii, a także poziom zużycia podczas operacji maszynowych. Ze względu na to, smartfony z mocnym jasnym ekranie i wydajny procesor może zaoszczędzić energię zbyt szybko.

Jeśli przeanalizujemy autonomii charakteryzujących opinie Prestigio Muze D3, można zrobić całkiem pozytywny wniosek: telefon jest naprawdę dobry „trzyma” pojemność baterii 2500 mAh. W ten sposób w życiu codziennym to ma pozytywny wpływ na życie gadżet na jednym ładowaniu.

komunikacja

O możliwościach podłączenia smartfona Chciałbym zauważyć, że w Muze D3 Prestigio 3530 Duo posiada wszystkie standardowe moduły, które można znaleźć na każdym innym urządzeniu. W szczególności, obsługuje wszystkie formaty GSM-protokołu (na obu kartach SIM), możliwe jest, aby pracować z 3G połączenia, dostępne WiFi i Bluetooth do wymiany danych. Ponadto, istnieje wsparcie dla GPS-komunikacji, który pozwala poruszać się po terenie i ustalenie dokładnego określenia urządzenia.

pamięć

Jako nasz charakteryzuje Prestigio Muze D3 przeglądu, urządzenie może stać się pełnoprawnym centrum multimedialne, biorąc pod uwagę wielkość jego pamięci. Więc tutaj nie ma wbudowaną 8 GB miejsca dla aplikacji, danych osobowych oraz wszelkich plików multimedialnych do użytku osobistego.

Ponadto telefon posiada wsparcie dla kart pamięci. Tak więc, dalej tu można ustawić jeszcze przed 64 GB pamięci. Wyobraź sobie, ile muzyka, aplikacje i programy telewizyjne można zmieścić na smartfona Prestigio Muze D3! W związku z powyższym, wszystkie te treści mogą być dostępne dla użytkowników smartfonów w dowolnym miejscu, co sprawia, że bardzo wygodne w każdej sytuacji!

System operacyjny

Według specyfikacji, w Prestigio Multiphone Muze D3 mają najpopularniejszy obecnie system operacyjny Android w przedostatnim jego modyfikacji – Lollipop 5.0. Oznacza to, że urządzenie jest zainstalowane, jeśli nie najnowszy, ale stabilne oprogramowanie, które spełnia współczesnych wymagań rynku.

W szczególności, system może wykonać każde zadanie bezpośrednio za pomocą standardowego oprzyrządowania. Aby te obejmują zbiór Google Pack zainstalowanego na naszym Prestigio Muze D3 Gold (konkretnie do tej modyfikacji oraz do przejrzenia), standardowy wniosek o pracy z magazynu zawartości Prestigio (usunięcie wszystkich tych rozszerzeń można bez większych trudności), a także niektóre z najbardziej popularnych programy wykonujące podstawowe zadania. Użytkownik, który ma już doświadczenie z platformą Android, będzie zobaczyć na siebie prawie nic nowego: deweloperzy nie zmieniły nawet graficzny „shell” w swoim gadżecie.

opinie

Faktycznie, najbardziej interesującą częścią każdego przeglądu zaleceń i specyfikacji podane są przez użytkowników tego produktu. W naszym przypadku, oczywiście, mówimy o Prestigio Muze D3 Gold.

Inteligentny telefon, aby powiedzieć prawdę, naprawdę zasługuje na dobrą ocenę. W praktyce zachowuje się całkiem dobrze – ma szybką reakcję, jest w stanie działać stabilnie i „elegancko”, stwarza dodatkowe trudności dla użytkownika. Wszystko to pozytywnie charakteryzuje model, który już stoi na około 100 $.

Ludzie piszący o tym gadżecie, chwalą jego wygląd, jego aparat, procesor, oraz wszelkie dodatkowe gadżety. Ogólna opinia o Muze D3 rozwija pozytywne.

Oczywiście, nie można nie wspomnieć pewne negatywne, negatywne opinie, które znaleźliśmy. Mogą one często pokazują, jakie problemy ludzie mają z tym produktem. W przypadku naszego modelu mówi, że istnieją niestabilności w oprogramowaniu (telefon nie otworzyć osobny wniosek); występują problemy z ochroną ekranu przed przypadkowych kliknięć (różni użytkownicy zgłaszali, że telefon w kieszeni sam jest w stanie wybrać numer z zestawu znaków). Są tacy, którzy narzekają na „klasycznych” parametry urządzenia: słaby i bezużyteczny lampa błyskowa. Najwyraźniej niektórzy uważają, że różnicę między strzelanie droższe urządzenia i nie jest to trudne.

Chociaż zwane odpowiednie reakcje nie mogą być takie same: są, na przykład, komentarze zaniżać oceny, w którym nie było mowy, który nie został uwzględniony w zamierzonym pokrywy Prestigio Muze D3. Oczywiście, to jest – wyszukiwania: kupić akcesoria mogą być dodawane do każdego chińskiego sklepu internetowego. W przejściu od sklepu lub telefonów można także spróbować znaleźć wiele dodatków do różnych urządzeń. Prawdopodobnie, a my opisujemy w tym artykule Prestigio Muze D3 okładka można kupić w dość rozsądnej cenie i we właściwej wydajności.

odkrycia

Smartfon, który charakteryzujemy dzisiaj – jest to typowy „chiński”, posiadające niski koszt, charakterystyka dużej mocy poszczególnych składników, standardowe dla telefonów miękkim nadzieniem. Setki takich modeli jest wyposażony jakość wykonania, nieodłączny Prestigio: ci, którzy już wykorzystał technologię marki, często zaleca innym jako bardzo solidnego producenta, czyni go atrakcyjnym we wszystkich ich cech gadżetów. Od Muze D3 niedawno pojawiły się na rynku, aby powiedzieć, jak on uniewinnił siebie, będzie to możliwe tylko przez przypadek pewien okres czasu. I podczas gdy model jest popyt i dostać swój nowy pozytywne opinie zadowolonych właścicieli!