879 Shares 5944 views

„Maynkraft”: przetrwanie na serwerze i jego funkcji

Dzisiaj mówimy o tym, czy jest to możliwe w grze „Maynkraft” przetrwania na serwerze. Ponadto uważamy kilka możliwości osiągnięcia sukcesu w grze. Jednak wszystko w porządku.

pojęcia ogólne

Jak najszybciej wejść na serwer komunikaty pojawiają się na czacie kolegów z komend, które pomogą Ci utworzyć konto. procedurę przechodzą. Zaczyna się od niej przetrwanie serwera w „Maynkraft”. Po rejestracji należy sprawdzić obecność zestawów startowych (zazwyczaj obejmują narzędzia żelazne, żywność i drewno). Ułatw z polecenia / zestawu. Uzyskać niedrogie Set, Go szukać miejsca na budowę przyszłego domu. Zalecamy, aby wybrać obszar, w którym nie jesteś w pobliżu graczy, ponieważ bardzo często są one griefers. Znalezienie miejsca do domu, trzeba zaprivatit terytorium dla niego. Odbywa się to po prostu. Musimy drewniany topór. Aby to zrobić, wpisz polecenie // różdżkę. Po obchodach preferowany obszar (pierwsza litera wskazuje lewy przycisk myszy, drugi – po prawej). Potem poszerzamy przestrzeń w pionie. Użyj komendy // poszerzyć + liczba bloków (na przykład 20) + i + // poszerzyć liczbę elementów + dół (znak + nie jest wskazane). Po tym, trzeba dedykowany obszar zaprivatit użyciu kodu / regionu roszczenie + nazwa regionu. Na przykład, gracz. Kiedy już ograniczone ich terytorium, bezpośrednio rozpoczyna grę „Maynkraft” przetrwanie na serwerze. Porozmawiajmy o tym, jak osiągnąć ten sukces.

przetrwanie

Po wybudowaniu domu potrzebne, aby dostać pracę w celu uzyskania pieniędzy, które będą przydatne na zakup środków w sklepie. Dowiedz się, co „praca” jest dostępna na serwerze, można użyć poleceń / pracy. Aby uzyskać żądane zadanie można również użyć specjalnego kodu. Stosować pracy przyłączyć + imię. Po tym, pożądane jest, aby przejść w poszukiwaniu niezbędnych zasobów, takich jak węgiel, żelazo i drewno. W górnictwie wymaganej liczby elementów i jest głównym odpowiedź na pytanie, jak przetrwać na serwerze „Maynkraft”. Na poszukiwanie złóż kopać kopalni, przygotowując pochodnie i odebrać. Po zniszczeniu bloku rudy węgla spada z niego elementów gotowych, a także z żelaza. Z tego ostatniego można następnie uzyskać wlewek przetopienia materiału w piecu. Jeśli masz wystarczającą ilość żelaza może być wykonany pancerz, który chroni przed uszkodzeniami. Następnie można przejść polowanie potworów, lub kontynuować naukę w kopalniach.

Maynkraft – przetrwanie na serwerze: porady i wskazówki

Więc, co trzeba wiedzieć, aby przetrwać w tej grze?

1. Diamenty są na 9-13 bloków w pionie.
2. sklep może sprzedawać swoje zasoby, ale bardziej opłaca się sprzedawać je innym graczom.
3. Aby zwiększyć skuteczność powinna instrumentów zaczarować je w odpowiedniej tabeli. Aby to zrobić, najlepiej korzystać z książki.
4. Kiedy jesteś spavner moby nie zniszczyć. Może być wykorzystywane do tworzenia doświadczenia farmie.
5. Wyjdź polowania z udomowionych wilka. Pomoże Ci to zakończyć moby, którzy otrzymali od ciebie szkody.
6. W celu uzyskania dużego doświadczenia naraz, przejdź do Endera i zabić smoka. Ale trzeba przygotować bardzo dobrze.
7. Aby nie endermen teleportował, kiedy zaatakować, musisz być jego nogi.
8. muszle, który pozwalał na Gast, jest możliwe do pokonania.
Więc przyjrzeliśmy się, jak osiągnąć „Maynkraft” przetrwanie na serwerze. Gra jest bardzo ekscytujące i interesujące, ponieważ można zaprosić znajomych.