511 Shares 9045 views

Czy mogę kupić iPhone 5S? Jakie są zalety tego modelu?

Wielu ludzi, którzy chcą kupić telefon firmy Apple, poważnie myśli: czy warto kupić iPhone 5S? A może wziąć najnowszy model, szósty? Czy też czekać na Amerykanów, aby zwolnić kolejny nowy produkt?

bogata funkcjonalność

Jeśli czegoś podobnego pięciu osób i iPhone, to ze względu na jego bogatą funkcjonalność i atrakcyjny design. Musimy przyznać, że inżynierowie odpowiedzialni koncern podszedł do sprawy i starannie przemyślane wszystkimi szczegółami. Tak, że piąta wersja telefonu staje się jeszcze cieńsza – zaledwie 7,6 mm. Zbyt mała waga – 112 gramów. Pomimo tych parametrów został zwiększony rozmiar ekranu, zainstalowany nowy system operacyjny iOS (7).

Wiele się zmieniło w telefonie, jeśli porównać go z poprzedniego modelu, ale najważniejsze innowacje są uważane za wydajność, stabilność operacyjny, żywotność baterii, a wreszcie jasność wyświetlacza. Więc jeśli pojawiło się pytanie, czy kupić iphone 5s lub zaoszczędzić i kupić 4-th modelu, to z pewnością należy wziąć telefon, że nowsze i lepsze.

Po piąte lub szóste?

Dlaczego zakup przestarzałego modelu (jeśli można nazwać sam telefon, wydany po raz pierwszy zaledwie 2,5 roku temu), czy istnieje nowsza wersja, która jest szóstym? Czy mogę kupić iphone 5s w tym przypadku?

Tutaj, decyzja zależy od indywidualnych preferencji. Różnice, oczywiście dostępne. Po pierwsze, telefony są radykalnie różnią się od siebie pod względem wyglądu. Szósty iPhone szersze i dłuższe. Ale trzeba powiedzieć, że nie jest dla wszystkich, jest to plus, ponieważ niektóre wręcz przeciwnie, wolą bardziej kompaktowe modele. Inni, przeciwnie, ważne jest, że wyświetlacz był jak najszerszy. Spodziewano się, że w szóstym iPhone będzie lepszy aparat – nawet o 2 megapikseli, ale pozostał ten sam – 8 MP.

Nowością jest również wyposażony w różne czujniki: producentów zwiększyła liczbę czujników w telefonie. Generalnie, Apple nadal poprawić swój wynalazek. Wszyscy od dawna wiadomo, że każda nowość prawnych – jest to poważne uaktualnienie. Jednak wiele osób, wszystkie te dodatkowe aplikacje po prostu nie potrzebują. Czy mogę kupić iphone 5s, jeśli trzeba tylko zadzwonić, słuchać muzyki, ale do korzystania z Internetu? Jest jednak możliwe, w takich zastosowaniach i jest odpowiedni czwarty, a trzeci wzór.

Właściciele opinia

Ilu ludzi, tyle opinii, oraz o tym, czy kupić iphone 5s w 2014 roku, było wiele wypowiedzi. Bardzo często to pytanie pojawiła się w grudniu, co zostało już zaplanowane sześć modeli. Właściciele nowych elementów uwierzyć, że po 6 5th kupić iPhone bez znaczenia. Pozornie, to nie jest dużo tańsza niż 6, nie ma specjalnych innowacje marketingowe, a konstrukcja jest zbyt konserwatywny. Plus Platforma: nie każda osoba lubić 7th wersji iOS. Bo nawet ostatniego roku, kiedy w wątpliwości co do tego, czy nie kupić iphone 5s lub czekać na iPhone 6, wielu zdecydowało się na ten ostatni.

koszt

Każdy wie, że Apple – marka o światowej sławy i uważany jest dziś jednym z najlepszych. Dlaczego warto wyroby produkowane przez korporację, jest drogie. Odnosi się to do wszystkich – czy to iPad, iPod, iPhone lub MacBook Pro. Jeżeli dana osoba w Rosji ma telefon od Apple, jest to dowód jego pomyślności.

Ale w Ameryce, w domu smartphone, to jest najczęstszą gadżet. Na przykład, w Ameryce, 5. iPhone kosztuje tylko 199 $! To jest naprawdę bardzo mała, biorąc pod uwagę standard życia w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli języku rubli w dotychczasowym tempie, to przyjdzie około 12 300 rubli. Pamiętając, że zanim dolar był wart o wiele tańszy, można się zastanawiać, ile kosztują, natomiast piąty smartfon firmy Apple. Jednak nawet teraz jest tani, ponieważ bieżąca wartość 5. iPhone jest co najmniej 28 tysięcy rubli. Bo jeśli trzeba podróżować do Stanów Zjednoczonych i chce kupić nowy telefon, nie trzeba nawet myśleć o tym, czy nie kupić iphone 5s w Stanach Zjednoczonych: Jeśli można, to należy go brać.

iPhone w Rosji

Dzisiaj dużo Rosjan mają iPhone, chociaż zdecydowana większość korzystać z telefonu, pracujących na platformie „Android” (EXPLAY, Samsung, Lenovo, HTC, itd.). Wszystko oprócz wyjaśnia cenę, a raczej jego związek z jakością. Ale wiele osób kupuje iPhone i bardzo aktywny, na przykład, kiedy mam najnowszy model, szósty, to nie był pierwszy dzień w wielu sklepach nowe elementy. Ceny oczywiście wysokie, ale wszystko jest względne. Jednak najnowszy model, szósty, kosztuje około 50 tysięcy rubli (wersja 64 GB), i jest to najniższy wynik.

opcja budżet

Jeśli naprawdę chcemy kupić telefon, ale nie jest to konieczne ilość, to nie ma wyjścia. To odnosi się do różnych miejsc, które sprzedają iPhone z rąk, to znaczy, b / r. Wiele osób ma go i zrobić – kupić sprzętu od kogoś, i cieszyć się. Nawiasem mówiąc, jest to doskonały wybór.

Niektórzy błędnie uważają, że nie jest konieczne, aby kupić b / towar: nigdy nie wiadomo, w jakim stanie go. Jednak dawni właściciele sprzedawać swoje telefony, a nie dlatego, że są wadliwe. Niektóre z nich są używane do zmiany smartphone z wydaniem nowych elementów. To, nawiasem mówiąc, jest najczęstszą przyczyną. Dlatego też, jeśli istnieją wątpliwości, czy kupić iPhone 5S na „Avito” lub lepiej kopać pieniądze i inwestować w zupełnie nowym telefonie, można bezpiecznie je wyrzucić. I pozwoli zaoszczędzić i kupić telefon, praktycznie nowy. Na przykład, nowy iPhone 6 Plus 16 Gb w doskonałym stanie, który był używany przez kilka miesięcy, będzie kosztować mniej niż 40 tysięcy rubli, podczas gdy w sklepie dla niego będzie musiał zapłacić co najmniej 6000 więcej. Maksymalna wartość tego modelu wynosi 62 000 rubli.

W ogóle, jeśli chcesz kupić telefon, konieczne jest, aby dobrze przemyśleć, co wersja nie kupić, nowe lub używane, i za ile. Po tym wszystkim, kupując poważny i należy podchodzić odpowiedzialnie.