173 Shares 1413 views

Dlaczego i jak zsynchronizować iPhone z „Aytyuns”

Jesteś nowy właściciel zaawansowanej mody gadżet – iPhone? To ten artykuł musisz przeczytać!


Co to jest synchronizacja iPhone z „Aytyuns”

Zacznijmy! Ustawienie „Aytyuns”, lub raczej, iTunes – Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić po zakupie telefonu iPhone. Ustaw ten program za darmo z oficjalnej strony Apple. „Aytyuns” – to co trzeba iPhone do jego nabycia indywidualność. Dzięki niej smartfon będzie nowe zdjęcia, tapety, muzyka, dzwonki, książki, filmy, itp filmy i wiele więcej. Wszystko to można pobrać z internetu lub znaleźć na swoim komputerze, w ogóle nie obchodzi, gdzie go znaleźć i jak. Zsynchronizować iPhone z „Aytyuns” i cieszyć się dzwonek wybrany przez Ciebie w zależności od smaku – najważniejsze.

Ustaw „Aytyuns” na komputerze jest bardzo prosta – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami programu instalacyjnego.

Pierwsze połączenie z iPhone „Aytyuns”

Pierwszą rzeczą, którą trzeba – to podłączyć smartfon do komputera za pomocą kabla USB dołączonego w zestawie – jest to ten sam kabel, który służy do ładowania telefonu. Później dowiemy się, jak zsynchronizować iPhone bezprzewodowo, ale pierwsze połączenie powinno być nadal za pomocą USB.

Natychmiast po podłączeniu do komputera automatycznie zainstalować niezbędne sterowniki i iPhone pojawi się w „Aytyuns” w lewym panelu w sekcji zatytułowanej „Devices”. Jeśli klikniesz na ikonę telefonu w głównej części ekranu programu można zobaczyć informacje na temat iPhone, takie jak całkowita objętość i dostępności wolnej pamięci, poziom baterii (przy okazji, gdy telefon jest podłączony do komputera, to jest ładowany), numer seryjny urządzenia, numer telefonu zainstalowana karta SIM, wersja firmware, a inny, nie mniej użyteczne informacje.

Jak zsynchronizować iPhone z „Aytyuns” poprzez WI-FI

Oczywiście, jest to wygodne. Bez kabli, pełna swoboda. Przed zsynchronizować iPhone z „Aytyuns” za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, należy podłączyć do tej samej sieci co komputer z systemem „Aytyunsom”. Pierwsza gra, jak wspomniano powyżej – z kablem. Wtedy, gdy pojawi się telefon w lewym okienku zlokalizuj dole okna z informacjami o nim na „Opcje” i sprawdź to pozycja „Synchronizuj z tym iPhone przez Wi-Fi”. To jest to! Teraz, gdy są spełnione wszystkie niezbędne warunki, a mianowicie ze znalezieniem urządzeń w jednej sieci, iPhone jest włączona, komputer jest uruchomiony „Aytyuns”, telefon będzie wykrywany bez konieczności podłączania kabla.

Że zsynchronizować?

Zanim nauczysz się jak zrobić synchronizację na iPhone, konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób przygotować się do synchronizacji. Aby rozpocząć bardzo ważny punkt: nie dodawać do pliku w iPhone, i będzie je zastąpić podczas synchronizacji plików z komputera! Zdawać sobie sprawę z tego, jeśli są podłączeniu iPhone do komputera cudzego. Aby pozostać na danych iPhone potrzebne, powinny być także obecne w „Aytyunse”, nowe dane należy dodać do nich.

Co dokładnie można zmieniać za pomocą synchronizacji iPhone można zrozumieć patrząc na zakładkach na górze. Kontakty i kalendarze, programy, dźwięki, muzyka, filmy, programy telewizyjne, podcasty, książki, zdjęcia – wszystko, czego potrzebujesz! Jeśli którykolwiek z tych kart nie widać, więc ona po prostu nie została włączona jako zbędne. Tak szybko, jak trzeba będzie obecny brak elementu, na przykład pobierać podcasty, gdyby nie korzystać z tego prawa, aby wybrać odpowiednią zakładkę.

synchronizacja

I wreszcie, w rzeczywistości, o jak zsynchronizować iPhone z „Aytyuns”. Aby rozpocząć, zdecydować, co będzie synchronizować. Idąc na każdej karcie, zbesztać, trzeba je zsynchronizować czy nie. Jeśli pole nie jest zaznaczone, synchronizacja nie odbędzie. I tu warto zauważyć, co zostało powiedziane powyżej – jeśli nie oznaczyć dowolną kartę, to nic z tego zestawu (wtryskiwanego) do telefonu wcześniej usuniętego nie będzie, wszystko pozostanie jak dotychczas. Na przykład, jeśli chcesz dodać do iPhone dzwonki i zostawić wszystko inne bez zmian, zwracając uwagę na „SYNC” tylko w „Sounds”, a resztę zakładce zlekceważenia, nie będzie tracić wcześniej pobranej zawartości.

Do plików, które trzeba trafić iPhone, dodaj je do „Aytyuns” do „Media Center”, jeden w lewym okienku. Aby to zrobić, po prostu przeciągnij mysz jest wszystko, co trzeba „Aytyuns”, program automatycznie określa typ zawartości, i pojawi się w odpowiednich sekcjach: muzyka, filmy, dźwięki i tak dalej ..

Teraz, w lewym okienku wybierz urządzenie, przejdź do zakładki jesteś zainteresowany i sprawdzić, co chcesz zobaczyć na urządzeniu: wszystko, co jest w programie biblioteki lub niektórych konkretnych plików. Jeśli jesteś zainteresowany muzyka, „Aytyuns” wygodnie sortować je według nazwy albumów, wykonawców, gatunków. Aby przesłać zdjęcia, należy określić folder na komputerze, gdzie są.

Cóż, to wszystko! Naciśnij na dole ekranu kliknij „Sync” lub „Zastosuj”, jeśli wprowadzać żadnych zmian, i czekać na koniec synchronizacji.