258 Shares 924 views

PJSC "Nadieżda Zakłady Metalurgiczne" (Zakłady Metalurgiczne A. K. Serova.) Adres. metalurgii Żelaza

PJSC „Nadieżda Zakłady Metalurgiczne” wśród dziesięciu najlepszych krajowych producentów wyrobów stalowych. Oprócz stali, żelaza pachniały w przedsiębiorstwie, wykonany z betonu i konstrukcji żelbetowych. NMP znajduje się w północnej części regionu Swierdłowsku, w miejscowości Sierowa.

tworzenie

Ural od czasów Piotra I najważniejsze-górnicze i przemysłowe centrum Rosji. Po budowy Kolei Transsyberyjskiej w XIX wieku, w regionie zyskała drugi oddech. Okazją do rozwoju przemysłu w nowych obszarach, których rozwój wcześniej utrudnione przez brak dostępu do transportu.

Po kolej w odległym kącie Uralu rozpoczęła budowę dużego zakładu metalurgicznego. Przedsiębiorstwo zostało ustanowione na 29.05.1894 roku. Po 19 miesiącach pierwsze wytapiano stalowych, później rozpoczął produkcję szyn kolejowych.

Zakład otrzymał poetycką nazwę na cześć jego żony Nadieżdy przyjmującym przedsiębiorstw AA Polovtsov – Nadieżda Michajłowna. Była to największa na Uralu produkcji hutniczej. Sprzęt pochodzi od najlepszych producentów w Belgii, Francji, Niemiec. 1913 jedną piątą przetapianych metali Ural w jego ścianach.

rozwój

Rewolucja, a kolejna krwawa wojna domowa nie zakłócić Nadezhda Zakłady Metalurgiczne. Aż do 1931 roku, podstawą produkcji był wszystkie te same szyny, odmianowych żelaza i pokrycia dachowe, materiały ogniotrwałe, ślepej amunicji.

Od 1931 roku profil NMP uległa drastycznej zmianie. Rząd polecił założyć produkcję wysokiej jakości stali wysokiej jakości i wyrobów walcowanych różnych sekcjach, zgodnie powstającego przemysłu ZSRR. W 1933 roku zdobył warsztat kalibracji gdzie toczenia został wyprodukowany przez ciągnienie na zimno do późniejszego toczenia i szlifowania.

W czasie wojny, w Nadieżdy Zakłady Metalurgiczne (Serov) przypięte wielkie nadzieje. Był jednym z niewielu dostawców wysokiej jakości stali walcowanej i ponad sto marek. Nie opanowaniu metod domieszkowania tytanu, niklu, wanadu, chromu, molibdenu. W 1946 roku pracownicy fabryki otrzymał zasłużoną nagrodę – The Order Czerwonego Sztandaru Pracy.

Kolejne dekady produkcja stopniowo rozwijany. Poprawia osiągi, kulturę pracy, do budowy mieszkań, infrastruktury, prowadzone programy społeczne i kulturowe. W 1975 roku rozpoczęła produkcję prętów dla pomp (podwodnych i ropy naftowej).

nowy etap

Odrodzenie Nadieżdy Zakłady Metalurgiczne przeszedł części Ural Górniczo-Hutnicze Company. Przez 16 lat firma przeprowadzona rekonstrukcja dużą skalę, na podstawie – przejścia z otwartym paleniskiem do produkcji stali elektrycznej.

Kompleks łukowego pieca składa się z DSP 80, leczenia łączna stali wtórnej (kadź pieca i odgazowywacz próżni) i inne pomocnicze urządzenia zapewnia zdolności produkcyjnej ponad 500 tysięcy ton stali rocznie. W tym czasie produkcja komercyjna 328 metalowego stempla.

Ze względu na obróbkę próżniową wzrosły wskaźniki jakości stali dostarczonych do zakładów przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego. Ponadto huty żelaza Nadezhdinskii znowu produkuje łożyska kulkowe ze stali o gwarantowanej jakości. Które mają szeroki zakres produktów (400) w stosunku Nadezhdinskii huty rocznie uzupełnia to nowe i kształtowniki walcowane na walcowni 850, 450 i 320. na mierniku etapach procesu produkcji produkcją kalibrowane walcowane o ulepszonych właściwościach do obróbki przemysłu samochodowego.

W ciągu ostatnich 7 lat NMP opanowane 19 nowych profili walcowanych. Do 2014 roku zdolność produkcyjna nowo opracowanych produktów osiągnął 80.000 ton – 16% w ogólnej objętości metalu sprzedawany za rok.

opis

W 2016 roku firma obchodziła swoje 120 lat. Pod koniec wieku został zastąpiony przez kilka pokoleń specjalistów, zaktualizowanej technologii produkcji, znacznie rozszerzył gamę produktów. Dziś PJSC „NMP” jest istotną częścią UMMC Holding.

Zakład pracuje na pełnym technologii hutniczego. Tutaj są wykonane z metalu stali:

 • węgla, zgodnie z GOST 1050-88;
 • Stop według GOST 4543-71;
 • kulkowe łożyska według GOST 801-78;
 • Automat według GOST 1414-75.

Razem 328 znaki. Wydajność Nadezhdinsky metzavoda jest kalibrowany 550.000 ton stali i metalu.

Wyjście jest zorientowany głównie na rynek krajowy. Wśród zalet pracy – oferuje wiele niskotonażowe walcowania metali, produkcja i dostawa, która jest na napięty harmonogram.

produkcja

Najsilniejsze pozycje Nadieżdy Zakłady Metalurgiczne w sektorze wynajmu kalibracji, w której Spółka posiada stabilne 2-3 pozycje wśród rosyjskich producentów. W sektorze wyrobów długich NMP przez wiele lat w posiadaniu 10 najlepszych krajowych producentów. Dzieje się tak pomimo nacisku takich firm jak „Mechel” i MMK „Severstal” i innych dużych kompleksach.

Zakład opanowane wytapiania rzadki rodzaj stali – wiertarki wydrążony. Część z nich jest eksportowana. W tej dziedzinie firma zajmuje pozycję lidera. W sektorze półfabrykatów rur obecności metalurgicznego roślin. A. K. Serova nieznacznie – 1% rynku. Jednak NMP jest stabilny rynek, dostarczając kęsów długoletniego partnera – JSC „ścieżka”.

produkty

Zakłady Metalurgiczne. A. K. Serova produkuje:

 • walcowane powierzchnie spetsotdelkoy;
 • walcowane wskaźnik (sześciokątne, okrągłe);
 • Rolki (sześciokątny, kwadratowy, okrągły);
 • surówki;
 • siarczan żelaza;
 • różne półwyroby rurowe (osiowe).

Ponadto NMP oferuje szeroką gamę wyrobów betonowych:

 • belek fundamentowych, płytek łożyskowych;
 • cegiełki do piwnic, wewnętrznych i zewnętrznych; jednostkach
 • Kolumny, płytki, krążki, łączniki;
 • wkracza drabiny, płyt parapetowych;
 • Płyty przegrodowe;
 • płytki i słupki ogrodzeniowe, płaskich płyt;
 • prefabrykowane pale.

modernizacja

held stopniowo rekonstrukcja PJSC „NMP” Aby pozostać konkurencyjnym, kierunek UMMC Holding. System został wprowadzony stalowniczego łuku 80-tonowy piec elektryczny. Ze względu na zwiększoną intensywnością produkcji technologii elektrostaleplavleniya jest bardziej korzystna.

uzdatniania wody również zbudowany, oczyszczalnie gazu, urządzenia zasilające, wprowadzony przez włoskiego ewakuacji zakładu. To zyskał nowy oddział, który jest przygotowany żelazostopów. Rozpoczęty jednostka Argon. Istotnym osiągnięciem było uruchomienie zakładu tlenu. Włoska firma sprzęt SIAD pozwala za godzinę produkować 5100 m 3 tlenu.

Nowy sprzęt zakupiony może zwiększyć elastyczność produkcji, znacznie uaktualnić asortyment produktów, możliwości technologicznych do odbudowy w zależności od warunków rynkowych. Już dzień prowadzone NMP 30 podgrzewa metal.