435 Shares 7394 views

Babeczki bez oleju: trzy najlepsze receptury

Ciasto – to ulubiony konfekcji dla dzieci i dorosłych. Ciasto ich wytwarzania masła, jego głównym składnikiem jest mąka, masło i rodzynki. Nie każdy jednak wie, że ciastka bez masła może być również smaczne i niezwykle miękkie. Oto trzy z najlepszych przepis na tym konfekcji, w ramach której nie ma masło.

Klasyczne babeczki bez oleju (wypełniony)

Jest to chyba najprostszy przepis na tej konfekcji. Do ich przygotowania potrzeba pół szklanki przesianej mąki zmieszanej z 5 g proszku do pieczenia do testu. W osobnym naczyniu 3 bat jaj do stanu pianki (czas procesu – około 10 minut), dodanie do mąki piany z białka jaj. Z tego wszystkiego to ugniata ciasto. To także dodać rozdrabnia się w blenderze pomarańczowy (wcześniej trzeba gotować we wrzącej wodzie przez 5 minut) i trochę żurawiny. Teraz, ciasto powinno być bardzo dobrze ugniata już ze wszystkimi jego składnikami. Wewnątrz umieszczać żadnych dodatków do wyboru (mleko skondensowane, dżem, dżem, jagody, owoce).

Gotowego ciasta umieszcza się na formy, pokryte olejowanego pergaminu i pieczone w piekarniku przez 40 minut w temperaturze 180 ° C.

Jogurtowe muffiny bez oleju z jagodami

Przygotowany w ten przepis babeczki uzyskano szczególnie delikatnych wynika z testu składnika jogurt. Aby wyszło na jaw takie dzieło sztuki cukierniczej, trzeba wymieszać w misce 100 ml jogurtu, ta sama ilość cukru i kilka jaj, tutaj także dodać szczyptę wanilii. W innym naczyniu, połączenie 100 g płatków owsianych szybkie przygotowanie i pół szklanki mąki, szczypty soli i gałki na końcu łyżkę i pół łyżeczki proszku do pieczenia do testu.

Osobno trzeba gotować jagody – muszą się toczyć w mące. Alternatywnie, można użyć jagody (można zastąpić dowolnymi owocami sezonowymi).

Teraz, zawartość dwóch misek i jagody muszą być połączone ze sobą i zagnieść ciasto. Gotowego ciasta wlewa się do przygotowanej formy, wykładzina z natłuszczonej pergaminu i pieczono w ciągu jednej godziny w temperaturze 180 ° – łagodnej babeczki jogurtu bez masła związek.

pomarańczowy Cupcake

Ten rodzaj ciasta jest gotowane z rodzynkami. Przed procesem przygotowania testu konieczne jest, aby rozpocząć przygotowania rodzynki i pomarańczy. Tak jak w pierwszym przepisu, w którym opisano sposób przygotowania ciasta klasyczne bez oleju, pomarańczowy , aby gotować i szlifowania w mieszalniku; pół szklanki rodzynek jest konieczne, aby dokładnie przepłukać i wlać łyżkę brandy jest wypełniony krwią.

Teraz można rozpocząć wyrabiania ciasta. Najpierw trzeba podzielić trzy jajka – oddzielić żółtka od białek. Następnie żółtka sproszkowano niepełnego szkła cukrowego i zmieszano z pomarańczowym, pół szklanki mąki, łyżeczka proszku do pieczenia i waniliny dociskowej i białek maksymalnie gęstej ubitej piany, a dopiero później, które łączą się z pomarańczowego mieszaniny. Stany trzeba wymieszać składniki na gładką masę, a następnie dodać opuchnięte rodzynki w nim.

Gotowego ciasta wlewa się do formy i jest wysyłane do pieca do pieczenia w ciągu 40 minut (temperatura optymalna – 180 stopni). Gdy ciasto jest gotowa, jest konieczne, aby ochłodzić i, jeśli jest to pożądane, może być posypane cukrem pudrem.

Wszelkie przepis na ciastka bez masła można łatwo urzeczywistnić w postaci pięknych, pachnących i pysznych wypieków, które z pewnością przypadnie do gustu domowników.