762 Shares 8638 views

Szczegółowy przegląd Samsung GT-C3592

Ostatnio clamshell telefon znów zaczynają zdobywać popularność. Wielu użytkowników telefonów zrozumieć, że urządzenie musi najpierw mieć niewielkie rozmiary, dzięki czemu może być łatwo przenoszony w kieszeni ubrania lub dłoni. Fangled smartfony z dużym ekranie trudno nawet umieścić w dżinsy. Muszla są tak mobilne, które są umieszczone w kieszeni koszuli lub marynarki. Ponadto, te telefony nie wymaga specjalnych osłon, ponieważ zamknięty ekran bezpiecznie schowany pod maską, nie mogą zostać uszkodzone podczas transportu lub wysyłki. Wyświetlanie komunikator jest mały, to nie jest bardzo boi zadrapań lub otarć. Jeśli wchodzą w kontakt z kurzem, pracuje w firmie budowlanej, można nosić telefon z klapką stale. W przeciwieństwie smartfony, urządzenia te są szczególnie solidny, działają również w zanieczyszczonych miejscach.


zalety

Telefon komórkowy Samsung GT C3592 został zaprojektowany specjalnie dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do cenią swój czas, ponieważ przycisk szybko ustawić sobie poradzić z ich funkcji niż ekranów dotykowych. Możesz być pewien, że kluczem do dokładnością postrzeganej informacji i wyświetla go na ekranie. Podczas przenoszenia urządzenia nie można umieścić na zamek, wciśnięty przypadkowo wyłączone. Przez dotyk, wpisując numer telefonu lub zapobiega zamkniętą pokrywę. Jeśli masz tablet, może być używany do oglądania filmów, gier i muzyki, a także urządzenie składane do wyboru tańsze, zwłaszcza w przypadku połączeń i wysyłania wiadomości. Telefon komórkowy Samsung GT-S3595 w cenie nie więcej niż trzech tysięcy. Świetna wydajność urządzenia gwarantuje rozrywkę na kilka lat.

Samsung GT C3592: przegląd wszystkich szczegółów

W wyglądzie, że telefon wygląda stylowo, ale bez żadnych bajerów. Kilka opcji kolor – srebrny, czerwony i czarny. Czerwone komunikatory są idealne dla kobiet. Samsung GT-S3592 obudowa telefon komórkowy jest całkowicie wykonany z błyszczącego plastiku. Na obudowie urządzenia, istnieją subtelne białe kropki. Są one przeznaczone do powierzchni brud i kurz nie był tak zauważalny. Minusem są odciski palców, które pozostają z każdym użyciu. Plastikowe urządzenie mobilne wystarczająco silny, może łatwo wytrzymać upadek z małej wysokości. Zaokrąglone rogi, aby uniknąć wystąpienia wad w kolizji lub kolizji telefon na twardych przedmiotów, gdyż pozwala to na wygodne ręczne urządzenie Samsung GT C3592.

Opinie o wymiarach

Telefon posiada kompaktowy rozmiar, wysokość po złożeniu jest tylko dziesięć centymetrów, szerokości 5 cm. To nie wszystkie niespodzianki, które przygotowuje Samsung GT-C3592. Opinie użytkowników wskazują, że urządzenie znajduje się nawet w ciasnych kieszeni dżinsów, to jest bardzo miły w dotyku w dłoni. Waga jest niewielka, funkcja ta pozwala rozmawiać przez kilka godzin dziennie, a ręka nie znudzi, aby utrzymać urządzenie mobilne.

Zdjęcia i filmy

Tylna część obudowy znajduje się komora 2 Megapikselami dla wytrzymałości ramie metalicznego srebra. Aby obrazów wysokiej jakości, trzeba dobre oświetlenie. Oczywiście, nie będzie w stanie robić zdjęcia zbyt drobne szczegóły wyraźnie. Zdjęcie korzystne, aby utworzyć poziomą pozycję aparatu, ale telefon jest bardzo niewygodne trzymać aparat może wstrząsnąć, ale zdjęcia są nieostre. Urządzenie zapewnia możliwość zbliżenia, timer, balansu bieli, pomiaru, wybrać funkcję miejsca przechowywania. Autofokusem i lampą błyskową w telefon komórkowy Samsung GT-C3592 nie jest zainstalowany. Muzycy na urządzeniu jest obsługiwana, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Przekłada wolnej pamięci w filmie nie jest zalecane, nie jest na tyle i tyle. Rozdzielczość ekranu telefon z 240 na 320, o przekątnej 2,4 cala. Komunikator wyświetla 262 tysiące kolorów na wyświetlaczu raczej tani. Z małym odchyleniem matrycy pogarsza jakość obrazu. Zalecane jest, aby utrzymać ekran urządzenia w przedniej części oka, ponieważ w jasnym świetle lub narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych obraz zanika i staje się źle zdefiniowane. Połączenie z Internetem jest obecny, ale z takim małym ekranie jest trudne, aby załadować stronę na dużą skalę. Urządzenie przeznaczone jest głównie do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Można użyć tylko dwóch kart SIM, co pozwala zaoszczędzić na komunikacji i Internetu.

wniosek

Wbudowana bateria może wytrzymać 90 minut czasu rozmowy. Jest to wystarczające dla tego telefonu, ponieważ energia nie jest marnowana na potężnych gry i dostęp do Internetu bezprzewodowego. W ogóle, komunikator Samsung GT-C3592 będzie niezbędna, jeśli urządzenie trzeba tylko do nawiązywania połączeń. Dziękuję za uwagę na materiał każdego czytelnika.