178 Shares 5066 views

Philips Xenium W6610 smartphone: opinie. Opis i dane techniczne Philips Xenium W6610

Wśród najbardziej widocznych trendów branży smartfonów – zwiększenie liczby rdzeni procesorów i pojemności pamięci, poprawa chipset przetwarzania oraz wyświetlania odpowiedzialną za podsystemu graficznego. W skrócie, marki próbują znaleźć swojego klienta dając naszych urządzeń możliwie najwyższy poziom wydajności.


Jednocześnie zauważają eksperci, że wiele firm nie zwracają wystarczającej uwagi na aspekt autonomicznej pracy, przy założeniu, że właściciele gadżetów zawsze istnieje możliwość, aby naładować baterię. Philips zostało odnotowane przez wielu ekspertów jako marki, która uważa, że ta sytuacja jest nie tak. Dlatego Holenderska linia usługa płatna, takich jak zwiększenie żywotności baterii urządzeń trwania uwagi.

Bardzo wiele smartfony, wydany ten znak, jako eksperci uważają, można zakładać próbki, gdzie realizowane optymalną kombinację wydajności i akumulatorów zasobów. Wśród tych gadżetów – Telefon Philips Xenium W6610. Charakterystyka urządzenia, eksperci uważają, uczynić to rozwiązanie jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę wartość, funkcjonalność i szybkość w porównaniu z analogami.

„Iron”, który jest wyposażony w urządzenie, które w pełni odpowiada „globalnego trendu”: jest to procesor z czterema rdzeniami, a 5-calowym wyświetlaczu high-tech, potężny podsystemu wideo. Istnieją jednak również, że bateria telefonu o pojemności przekraczającej 5 tys. MAh. Co więcej, pomimo faktu, że ciało telefonu, z powodu dużych rozmiarów baterii, nieco większy niż konkurencyjnych modeli, gadżet wizualny wydaje się dość masywny. Jak ocenić jakość ekspertów smartfonów? Czego użytkownicy nie zostawili na możliwości testowania Philips Xenium W6610 opinii?

Co znajduje się w zestawie?

Właściciel fabryki z budki telefonicznej, aby odnaleźć samego urządzenia, akumulator, kabel USB, zasilacz, bardzo proste słuchawki design, folię ochronną na wyświetlaczu, a także instrukcję. Opcjonalne akcesoria, takie jak, na przykład, pokrywa (jak użytkownicy nie zostawili po badaniu zauważyć Philips Xenium W6610 opinii) zawsze można kupić w komunikacie sklepu. „Fabryka” słuchawki, które wielu ekspertów i użytkowników nazywają zbyt proste i nie bardzo dobrej jakości (choć jest funkcjonalna) i mogą być łatwo „upgrade”.

wygląd

Do przedniej strony obudowy zastosowano oryginalnego decyzji projektowych w postaci niezwykłych wyglądających (w porównaniu do innych gadżetów linii Xenium) gładką, czarną obwódką w dziedzinie dynamiki głosowych. Element ten z kolei, kilka kontrastuje z tylnej ścianki wykonane z materiału, który nie ma takiej wyraźny gładkości powierzchni. I wygląda, według wielu ekspertów, jest bardzo imponujące. Stosowane w projektowaniu telefonu i elementów metalowych (w szczególności, płyta obejmująca złącza). narożniki telefon posiada elegancką gładkość. Cechy konstrukcja pozwala właścicielom urządzenia do korzystania z różnych opcjonalnych akcesoriów. Dobrze nadaje się do Philips Xenium W6610 chehol- "książki".

Mówiliśmy już, że inteligentny telefon ma imponujące wymiary (tu liczb: 145,4 x 74,1 x 11,4 mm), jednak, jak uznanych ekspertów, urządzenie siedzi wygodnie w dłoni tak, że wartość sprawy, o wiele lepsze wyniki Większość podobnych modeli, nie wydaje się wygórowana. Istnieją, oczywiście, i kontrastujące z tego punktu widzenia, opinie wśród ekspertów. W szczególności, wiele z nich zauważył, że telefon nie całkiem pasuje pod względem wzornictwa dla pań, zwłaszcza w młodym wieku (kiedy poważany – wyrafinowania i miniaturyzacji wszystkich szczegółów obrazu, w tym urządzeń mobilnych). Jednak ich przeciwnicy uważają, że problem można łatwo rozwiązać poprzez wyposażenie gadżetów dodatkowych akcesoriów. Na przykład, jeśli kupisz stylowe etui do Philips Xenium W6610, a także dodać bardziej wyrafinowane urządzenia, w porównaniu z tym, który przychodzi w standardowym opakowaniu, zestaw słuchawkowy – ta kombinacja będzie zadowolony każdej nowoczesnej pani.

Niektórzy uważają, że gadżet nie wydaje się tak ogromne ze względu na prostotę konstrukcji. Nie ma zapasowe linie i przyciski. Wielu ekspertów i użytkowników znaleźć dobry wybór organizmie gamie kolorów – jego elementy wykonane są z tworzyw sztucznych i metalowych elementów i ciemnych odcieniach niebieskiego (w katalogach producentów smartfonów z rzędem dalej Philips Xenium W6610 Navy). Istnieje na rynku, oczywiście, których nazwy brzmią trochę inaczej. Na przykład, jak: Philips Xenium W6610 granatowy, że jest tu wyraźnie zaznaczyć, że jest to niebieski komórka.

Eksperci zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania ciała. Brak luzu i bez przerw. Wygodnie, telefon, w rzeczywistości, monolityczne: zdejmowany elementy mogą być uznane za wyjątkiem tego, że niektóre wtyczki dla złączy i tylnej płyty. Duża liczba osób, które opuściły, badając Philips Xenium W6610 opinie smartfonów, uznają, że pod wieloma względami wybrało gadżet dla doskonałej jakości materiałów.

Devaysa ekranu pokrywa się warstwą ochronną oleofobowych szkła mało wrażliwe na odciski palców. czułość wyświetlacza jest odnotowane przez ekspertów jako dobry. Tuż nad ekranie – mówcy głosu. Lewy – dodatkowy aparat w prawo – standard dla smartfonów tego typu pomocy (ruchu i oświetlenia). Dalej – mała dioda sygnalizując nieodebrane połączenia i SMS-y, a także rozładowanie baterii (w tym przypadku, to świeci się na czerwono). Poniżej ekranu – standardowy przycisk „Menu”, „Powrót” i „Home”. Jest oświetlenie, które, zdaniem ekspertów, jest doskonale połączone z systemem urządzenie stylu i koloru, który został zaprojektowany inteligentny telefon Philips Xenium W6610 „Navy”.

Dolny koniec obudowy – otwór dla mikrofonu, a także gniazdo micro USB, wewnętrzny mały en. Na górze – audio jack. Zdejmowanie tylnej płyty, użytkownik widzi różne sloty: dla kart SIM i pamięci flash (format microSD).

Po lewej stronie korpusu znajduje się przycisk reguluje poziom dźwięku. Po prawej stronie – klucz włączyć urządzenie. Nieco ponad nią – w trybie niskiego poboru mocy przycisk aktviziruyuschaya. Eksperci pamiętać, że każdy z przycisków znajdujących się na obudowie gadżetu bardzo starannie, wielu inżynierów Philips pochwała za wykonaną pracę (wyposażyć komfortowe urządzenia systemu sterowania). Powrót sprawy – główny aparat fotograficzny z lampą błyskową i głośnik. Obok niego – małym pagórku, zamontowane w obudowie. To pozwala zachować głośnik w pozycji otwartej, jeśli smartfon stawiać czoła na twardej powierzchni.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się odejść, po przeanalizowaniu Philips Xenium W6610, opinię na temat ich zakupu, zazwyczaj w porozumieniu z opinią specjalistów o stylowej konstrukcji urządzenia, wygody lokalizacji kontroli i wysokiej jakości montażu obudowy. W urządzeniu, mówią eksperci, a właściciele, którzy badali jego wygląd, wszystkie składniki są wybierane w sposób zrównoważony – zarówno pod względem wzornictwa jak i pod względem funkcjonalności.

pokaz

Przekątna ekranu smartphone – 5 cali. Rzeczywista wartość sita – od 62 do 110 mm. Te opcje eksperci nazywają typowe dla tej klasy gadżetów. Wielu użytkowników rozmiaru ekranu 5 cali i wydawało się zrobić wielki. Ekran jest otoczony ze wszystkich stron eleganckie ramy. Powierzchnia wyświetlacza pokryta materiałem antyrefleksyjną, która zapewnia wygodne oglądanie zdjęć pod dowolnym kątem.

Rozdzielczość ekranu jest stosunkowo niska (540 960 pikseli), ale głębia kolorów (220 dpi), minimalna ziarnistość daje obraz, niemal niezauważalne wzrokowo. Niektórzy eksperci, jak i użytkownicy byli w stanie określić, że ekran smartphone doskonale reaguje na dotyk rękawice.

Funkcje wyświetlacza IPS-tech matrycy. Obraz jest widziany jako ekspertów od niemal każdy kąt widzenia jest bardzo dobre (i na wiele sposobów przyczynia się do powłoką antyrefleksyjną – to już powiedzieliśmy wyżej). Ekran obsługuje „multitouch” (do pięciu akcentami). Czułość „ekran dotykowy” charakteryzuje ekspertów jako doskonałe (w tym trybie „rękawice”). Użytkownicy, którzy wystawili po operacji Philips Xenium W6610 opinii, w ogólności, w porozumieniu z opinii specjalistów na temat jakości pracy wyświetlacza.

bateria

Smartfon wyposażony jest nieusuwalne baterii jest bardzo duża (w swojej klasie) pojemność – 5,3 tys mAh .. Według oficjalnej dokumentacji od producenta, autonomiczna praca w trybie czuwania może sięgnąć 1,6 tys godzin z aktywnej pracy i rozmów – ok. 33.

Badania przeprowadzone przez ekspertów wykazały, że bateria przy średniej intensywności użytkowania smartfonu wystarcza na około 40 godzin. Może to obejmować, na przykład, około 120 minut rozmów i kolejność 7-8 godzin korzystania z Internetu. Jeśli używasz smartfona tylko do ciągłego słuchania muzyki, bateria będzie trwać około 65 godzin. Jeśli tylko do odtwarzania filmów na maksymalnych ustawieniach jasności wyświetlacza oraz wysoki poziom głośności dźwięku, urządzenie będzie w stanie pracować niezależnie przez około 10 godzin.

Niektórzy eksperci, przetestować smartfon w trybie odtwarzania wideo, udało się osiągnąć cel 14 godzin. Po uruchomieniu baterii nowoczesnych wystarcza na około 240 minut gier 3D. Ładowanie akumulatora nie jest bardzo szybki, ale nie zbyt długo – 3-4 godzin od gniazda, około 10 – poprzez kabel USB. Akumulator jest uznawany przez większość ekspertów za najbardziej konkurencyjny w telefonie.

Tak wielu użytkowników, którzy wyjechali, badając Philips Xenium W6610 recenzje telefonów, można było osiągnąć wyższą wydajność, co odzwierciedla energii niż te, które mamy cytowany. Wielu, w szczególności może odegrać video więcej niż 70 kolejnych godzin. Inne udało się korzystać z internetu na tych samych 7-8 godzin przez 3-4 dni. Te właściciele gadżet, który zrobił wiele połączeń głosowych, trzeba pamiętać, że przy średniej częstotliwości użytkowania zasobów urządzeń baterii trwa trzy lub cztery dni. Bardzo wielu użytkowników szybkości ładowania baterii smartfonów, nawiasem mówiąc, wydaje się dość optymalna.

Eksperci uważają, że rzeczywisty czas życia baterii urządzenia zależy, po pierwsze, na poziomie kalibracji baterii, a po drugie, od liczby jednocześnie uruchomionych aplikacji. Użytkownicy tych parametrów mogą być bardzo różne.

Niektórzy eksperci nie wydaje się dość wygodne, że bateria telefonu nie jest wymienny. Jednak, zgodnie z ich przeciwników, typowa żywotność tego typu akumulatora – 3-4 lat. Jest wysoce prawdopodobne, że w tym czasie będzie miał czasu na telefon właściciel więcej niż jeden raz, aby zaktualizować swoją „mobilną” Arsenał.

powiązanie

Philips Xenium W6610 smartfon może pracować na 2G i 3G-standardów. Interesujące jest to, że obie karty SIM mogą jednocześnie pracować w trybie 3G (dużo smartfony nie dają taką możliwość). Jest to moduł Bluetooth w wersji 4. Obsługuje Wi-Fi (w tym w trybie routera lub modemu). Posiada funkcję GPS.

Jakość modułu nawigacji satelitarnej spowodował kontrowersje w środowisku użytkownika i ekspertów. Tak wielu specjalistów i właścicieli gadżet nie mogła, w szczególności, aby „złapać satelita” bez połączenia z internetem. Jednak według niektórych ekspertów, sytuacja ta nie może być podjęta tylko dla tego gadżetu. Zupa wiele innych marek po prostu nie może pracować jakościowo z GPS po prostu ze względu na fakt, że technologia aby umieścić moduł nawigacyjny, który może zastąpić oddzielne urządzenie w pełni, bardzo ciężko w smartfonie. Jeśli tak się stanie – zmienić rozmiar gadżetu. Dodatkowo, efektywność energetyczna jest bardzo zmniejszona. Dlatego eksperci uważają, fakt, że moduł GPS Xenium W6610 może w pełni działać tylko w połączeniu z Internetem, w żadnym wypadku nie oznacza zacofania technologicznego gadżetu od konkurencji. Jest to raczej norma dla tej klasy urządzeń.

zasoby pamięci

Telefon ma wartość w module RAM 1GB faktycznie dostępnych około 650. Ilość wbudowanej pamięci flash – 4 GB, użytkownik może korzystać około 2,7. Jest wsparcie dla microSD dodatkowych modułów. Większość ekspertów, którzy zdecydowali się zrobić badanie dotyczące możliwości Philips Xenium W6610 Review, uważa, że zasoby pamięci zastawione przez producenta do urządzenia jako całości jest wystarczający do podstawowych zadań użytkownika.

kamera

Główny aparat ma rozdzielczość 8 megapikseli, dodatkowe – 2. Pierwszy wyposażony jest również lampa błyskowa LED typu jeden odcinek. Smartfon może nagrywać filmy w formacie FullHD, prędkość – 15 klatek / sek. stosując komorę główną 18 – z dodatkowym uruchomieniem. Plik wideo jest zapisywany w 3GP, bitrate kodek audio – 128 kbit / s, dźwięk jednokanałowy, 48 kHz. Eksperci zwrócić uwagę na wysoką jakość zdjęć wykonanych przez kamerę główną, dopuszczalny – gdy używasz więcej. Obrazki, jak zwrócić uwagę eksperci, uzyskano wystarczająco jasne i bogate pod względem kolorów.

Niektórzy eksperci nadana kamery wadę, że szybkość zapisu wideo jest stosunkowo niska. Obserwacja ta jest na ogół prawdziwe: bardzo wiele podobnych rozwiązań z innych marek można napisać filmy w 30 klatkach / sek. Jednak, jak mówią „prawników” Philips Xenium W6610, funkcje aparatu smartphone tego typu – nie najważniejszą z punktu widzenia konkurencyjności parametru urządzenia.

produktywność

Zainstalowany smartphone chipset MT6582 jest najbardziej popularne, według ekspertów, wśród modeli low-end. Urządzenie jest wyposażone w czteroprocesorowym Cortex A7 o częstotliwości 1,3 GHz, wykonaną w technologii 28 nm.

Podsystem graficzny jest sterowany chip telefoniczną 400 MP2 (400 MHz). Badania ekspertów wykazały, że składniki urządzenia zapewniają wysoką wydajność. Żadnych problemów uruchamiania aplikacji i większość nowoczesnych gier.

miękki

Smartfon wyposażony jest w Android OS w wersji 4.2.2. Zainstalowany na oprogramowaniu Philips Xenium W6610 nie jest wyposażony autorskiego programu Shell na markę. Jednak fakt ten nie jest postrzegany jako minus dla ekspertów i użytkowników, którzy opuścili, badając smartphone Philips Xenium W6610, opinie. Istnieją opinie, że jest to dobra rzecz: jest to możliwe, aby dostosować opcje telefonów od indywidualnych cech urządzenia.

Wśród przydatnych preinstalowanych aplikacji – odtwarzacza multimediów oraz interfejs do odtwarzania audycji radiowych. Innym przykładem użytecznego oprogramowania preinstalowanego na smartfonie, można wywołać program do optymalizacji trybu zużycia energii. Jest to możliwe, w szczególności określić dokładny czas wyłączania wyświetlacza i zmienić jego jasność. Z pomocą tego samego programu, użytkownik może regulować funkcjonowanie różnych modułów komunikacji bezprzewodowej.

Wszelkie dodatkowe rodzaje właściciela Device Software można pobrać z Internetu. Co więcej, nie tylko w standardowym Android urządzeń sklepie Google Play, ale również w katalogu korporacyjnego od Xenium Club Philips.

Podsumowanie ekspertów

Specjaliści, którzy testowali smartphone Philips Xenium W6610, uważa się, że w wystarczającym stopniu przystępnej cenie (około dziewięciu tysięcy. Rub.) To urządzenie ma dość komfortową poziom funkcjonalności i wydajności. Oczywiście, główną przewagę konkurencyjną w telefonie nazywa potężny akumulator. Jednak eksperci twierdzą, że jest zainstalowany w taki sposób, że smartfon nie wygląda nieporęczne. Efekt ten uzyskuje się dzięki bardzo udanej kolorystyce, realizowane w modelu Philips Xenium W6610 Navy.

Wśród innych zalet pojedynczej jednostki przydzielone ekspertom – stały, również zamontowanym podwozia, a także jako wsparcie dla jednoczesnej pracy dwóch kart SIM, w trybie 3G. Wady, niektórzy eksperci – relatywnie niskie tempo nagrywania wideo, niskim matrycy rozdzielczość ekranu. Choć uważany przez wielu ekspertów, którzy zdecydowali się zrobić badania do przeglądu Philips Xenium W6610, smartphone cechy wyświetlacza w żaden sposób gorsze od tych stosowanych w konkurencyjnych rozwiązań. Właściwie dalej omawiane jest o nich.

konkurujące ze sobą modele

Wśród najbardziej oczywistych rozwiązań konkurencyjnych eksperci nazywają niektóre telefony Fly wiersz: IQ4403, IQ4501, HOHPhone W33, jak i Lenovo P780. Oni wszyscy mają podobne urządzenie od cech wymaganych Philips – (4-tego. MAh) pojemnej baterii. W tych konkurentów Philips Xenium W6610 cena jest prawie taka sama jak holenderskiego zespołu – 8-9 tysięcy rubli .. Dokładne dane zależą od dealerów. W stosunku do konkurentów indywidualnie telefonicznie ekspertów jest również nazywany rosyjski smartfon HIGHSCREEN Zwiększ 2. Jest nieco droższe (zazwyczaj cena zaczyna się od 10 tys. Rub.). Tryb „bezpośrednia konkurencja” Highscreen doładowania 2 z połączeniem telefonicznym aktywowanym przez Philips pojemności baterii zależna od 6 tys. MAh. (Główny żywotność baterii – połowa).

Telefon komórkowy Philips Xenium W6610, mówią eksperci, wyróżnia się spośród innych modeli, zwłaszcza przy sporządzeniu bilansu technologii, zapewniając w ten sposób funkcjonalność, wydajność i długi czas pracy baterii.

Co mówią użytkownicy

Użytkowników smartfonów, a także wielu ekspertów, chwalił urządzenia głównie do pojemnej baterii, stylowy design, dobra jakość obrazu z kamery funkcjonalności i wydajności. Pozytywną odpowiedź w środowisku właścicieli gadżet jest stabilność moduł komunikacji bezprzewodowej, jednoczesne działanie dwóch kart SIM W trybie 3G. Wielu użytkowników wrażeniem elastycznego dostosowania zużycia energii – zarówno za pomocą specjalnego przycisku na obudowie, oraz za pomocą gotowych rozwiązań. Właściciele Gadget chwalić producentem marki dla oryginalności barwach ciała Philips Xenium W6610 – granatowy tj.

Właścicielami pochwały urządzenia smartphone za jakość montażu obudowy, materiały mark są odporne na zarysowania. Ekran, jak zauważono przez użytkowników (jak również ekspertów – powiedziano nam o tym powyżej) jest odporna na odciski palców. Zbyt wielu właścicieli powiedzieć stabilność gadżetu urządzenia. Telefon Philips Xenium W6610 podczas użytkowania nie zamarza, aplikacje uruchamiane są i prawidłowo zamknięte. Nie ma problemu, żeby pracować wiele programów jednocześnie. A także wielu ekspertów, użytkownicy smartfonów zgłosić wysoką wydajność urządzenia podczas uruchamiania gry.

Oczywiście, wielu właścicieli Philips Xenium W6610 cenie urządzenia, w połączeniu z funkcjonalnością i wydajnością gadżetu był mile zaskoczony. Jako uznany przez użytkowników, którzy nie są bardzo drogie i mogą być uważane za akssessuary telefonu. Na przykład, nie ma problemu, aby wybrać dobry i stylowy sprawę Philips Xenium W6610 w atrakcyjnej cenie.