588 Shares 6386 views

Fablet Sony Xperia Z Ultra. Charakterystyka ustawienia sprzętu i oprogramowania, mocnych i słabych stron

Skazy Premium fablet o doskonałych parametrach – jest Sony Xperia The Z Ultra. Charakterystyka smartfonów programowych i sprzętowych przedmioty będzie można znaleźć w ramach niniejszego przeglądu artykułu.

nisza fablet

Smartphone Sony Xperia Z urządzenia Ultra premii. Posiada duży wyświetlacz i wysoką jakość, doskonałe parametry techniczne i dość niedawno komponent oprogramowania. Ale koszt takiego arcydzieło inżynierii nie może być mały. W rezultacie otrzymujemy fablet imponujące rozmiary z dobrym sprzętowej „wypychania”. To jest dla użytkowników o wysokich wymaganiach i został wydany na Sony Xperia Z Ultra. Cena za nim na początku sprzedaży osiągnęły 600 $ i jest to kolejny dowód na fablet premium.

Konstrukcyjne, wymiary i Kontroli

Panel przedni fablet głównie zajęte przez ekran dotykowy Sony Xperia Z Ultra. pokaz Posiada imponującą przekątną, która jest równa 6,44 cala. Jego matryca wykonana jest w oparciu o technologię „IPS” i rozdzielczości 1920 x 1080. W dolnej części ekranu zastępuje znajomy panel sterowania. Oznacza to, że istnieją trzy znane użytkownikom przycisk „Android”. Powyżej ekranie wyświetlane przedniej kamery, czujnika i słuchawki. Po lewej stronie fablet rozliczane regulacji głośności, przycisk blokady i gniazdo kart pamięci. Istnieje również wyświetlane port do podłączenia do urządzenia stereo.

Po przeciwnej stronie znajduje się gniazdo karty SIM oraz portu „MikroYuSB”. Tylna pokrywa jest gadżet kamery głównej. Kolejną zaletą jest organem Sony Xperia Z Ultra. Charakterystyka jego specyfikacji technicznych wynika, że jest ona wykonana zgodnie z wymogami IP55 / IP58. Czyli jest pyło- i wodoszczelna.

Fablet sprzętowe

Bardzo wydajne, nawet jak na dzisiejsze standardy, procesor oparty jest Sony Xperia Z Ultra. cecha parametry techniczne jednostki centralnej „Snapdragon 800” od wiodącego producenta chipów dla urządzeń przenośnych firmy „Kualkom” naprawdę imponujące. 4 On obliczeniowej blokowy architektury „Krait”, które są w stanie przy maksymalnym obciążeniu być rozproszone do 2,2 GHz. Jedyną wadą tego półprzewodnikowych rozwiązań – brak wsparcia dla programów 64-bitowych. Ale nie zapominaj, że procesor został wydany przez długi czas, a w czasie rozwoju takiego pytania nie było istotne. Reszta CPU bez problemu poradzić sobie z każdym zadaniem pilnym, które mogą być rozwiązane za pomocą fablet. To samo można powiedzieć o akceleratorze graficznym „Adreno 330”.

Ilość pamięci w gadżetów – 2 GB i pojemność pamięci zintegrowanej pliku – 16 GB. Niektóre z nich (około 4 GB) zajęte przez oprogramowanie systemowe, inni użytkownicy mogą korzystać wyłącznie dla własnych potrzeb. Jest tam również gniazdo na karty pamięci, maksymalnej kwoty, jaką może osiągnąć fantastyczny 64 GB. W głównej matrycy aparatu na „skromny” 8 megapikseli, natomiast z przodu – 2 megapiksele. Ale nie zapominaj, że w tym przypadku mówimy o prawdziwych wartościach, nie te, które uzyskuje się w bardziej skromnej czujnika przez interpolację. Jakość obrazu jest doskonała w przypadku kamery głównej. To samo można powiedzieć o filmie. Posiada aparat przodem jest zupełnie wystarczające dla autoportretów. Cóż, w tej rozmowy wideo jest więcej niż wystarczająco.

autonomia

Pojemność wewnętrznej baterii w Sony Xperia Z Ultra C6833 3000 mAh. Teraz musimy uwzględniać przekątnej ekranu (6.44 cala), rozdzielczość ( „FullEychDi”) oraz bardzo wydajne, ale bardzo słaby ze stanowiskiem energii CPU. Jedyną pozytywną rzeczą w tej sytuacji – optymalizacja oprogramowania systemowego przez japońskich programistów.

Wszystko to pozwala na kwotę nawet jeśli średni poziom obciążenia w najlepszym odcinku 14-16 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. Przy minimalnym wykorzystaniu fablet wykonywania wzrosnąć do 2 dni. Cóż, po uruchomieniu niektórych wymagających nowoczesnych gier trójwymiarowych, wartość ta zostanie zmniejszona do 3-4 godzin. Jedynym możliwym sposobem rozwiązania problemu z autonomii w tym przypadku jest zewnętrzna bateria podtrzymująca. niestety, on dostarczany, nie jest wliczone w cenę i będzie trzeba kupić oddzielnie. Ale takie rozwiązanie pozwoli właściciel tego urządzenia nie martwić się o jego baterii i używać go w pełni.

elementy oprogramowania

Sony Xperia Z Ultra C6833, jak powinno być uruchomiony najpopularniejszą platformę oprogramowania dla urządzeń mobilnych „Adroid”. Na polu została wersja 4.2 zainstalowany. Jednak japoński producent znany w pierwszej kolejności, że nie zapomina o swoich klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że jego urządzenie mobilne, nawet „nie pierwszy świeżości” otrzymują regularne aktualizacje oprogramowania. W tej chwili, to oprogramowanie można uaktualnić do fablet najnowszej wersji 5.1. Tak więc wszelkie problemy z uruchomieniem programów, w tym przypadku nie będzie dokładny.

Opinie użytkowników, a koszt urządzenia

Według opinii, pierwszy Oczywistą wadą w tym przypadku – autonomii fablet. Wyeliminować tę niedogodność można osiągnąć poprzez zakup dodatkowego zewnętrznego akumulatora dla Sony Xperia Z Ultra. Cena – druga wada tego urządzenia. Na początku sprzedaży było równe 600 $. Ale to nie może być wysokiej klasy gadżet tanie. Ostatnie zapasy tego typu smartphone są dostępne w sprzedaży w październiku 2015 roku, a potem może być już kupić za $ 330 wersja ostateczna. Teraz nowe urządzenia tego modelu nie można kupić. Ale takie fablet używany bez problemu można kupić w większości detalicznych stron internetowych. W tym przypadku, jego wartość mieści się w przedziale od 200 do 300 dolarów.

Inną znaczącą wadą „inteligentny” telefon – materiały z obudowy. Dokładniej – panel przedni, który jest przerwany w najmniejszym spadku. Jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu – niezawodną osłonę, która zapewnia bezpieczeństwo wszystkich urządzeń składowych. Ale plusy w tym gadżecie są: mocny sprzęt, składnik oprogramowania świeże, doskonały wyświetlacz i aparat bez skazy.

wyniki

Podsumowując, możemy śmiało powiedzieć, że w przyszłym doskonały smartfon z legendarnego japońskiego producenta był Sony Xperia Z Ultra. Charakterystyka jego komponentów sprzętowych i oprogramowania, okaże.