293 Shares 4219 views

Smartphone Samsung Galaxy kieszonkowy Neo: zdjęcia, opis, dane techniczne i opinie

Samsung Galaxy Neo donosi Pocket – budżetowa system, doskonale nadaje się dla niewymagających użytkowników, którzy gadżetów wymaga jedynie minimalnej liczby funkcji. W porównaniu do większości smartfonów napełniania tego urządzenia wygląda dość skromne, ale jego pojemność jest wystarczająca dla zwykłych zadań: rozmowy telefoniczne, dostęp do internetu, wykorzystanie GPS, danych i innych rzeczy. Devaysa niska cena sprawia, że jest bardzo przystępnej cenie, który jest głównym pomysłem atutem południowokoreańskich firm.


wygląd

Gadżet montaż jest wykonany dość wysoką jakość, ale podobny typ konstrukcji jest idealny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Smartfon jest dostępny w trzech kolorach: srebrnym, niebieskim i białym. Jako tworzywo sztuczne jest wybrane z obudową, który jest również obecny w obudowie metalowej. Konstrukcja nie gra i nie skrzypią.

Przedni panel urządzenia wyświetlającego. Nad nim znajduje się głośnik do rozmów, pod nim – trzech przycisków centralnych: jeden normalny i dwa wrażliwe na dotyk. przycisk fizyczny pozwala wejść do menu Samsung Galaxy kieszonkowy Neo, dotknij przycisk znajdujący się po prawej stronie, jest odpowiedzialny za działanie „wstecz”, a klawisz na lewo jest małe menu z trzech elementów: „życzeń”, „Ustawienia” i „Pomoc”.

Na tylnym panelu znajduje się obiektyw aparatu i głośnik. Z lewej strony urządzenia przystosowaną wahacz regulacja głośności po prawej stronie – on / off przycisku urządzenia. Znajduje się w górnej części gniazda słuchawkowego 3,5 mm, u dołu – Złącze micro-USB i mikrofon.

Warto zauważyć, że sprawa jest dość gładka i mocny poślizg w ręku, więc najlepiej kupić przypadki dla smartfonów, aby chronić urządzenie. Z tego zadania doskonale radzić sobie z pokrywą flip-down. Oprócz estetycznego piękna, to akcesorium chroni organizm przed zarysowaniem oraz wszelkimi urazami fizycznymi: otarć, pęknięć, itp …

Wymiary modelu jest 104,95 x 57,8 x 11,8 przy masie 100 g urządzenie okazało się bardzo zwarte i łatwo mieści się w każdej kieszeni.

pokaz

Ekran Samsung Galaxy Neo kieszonkowy osiągnie 3 cali o rozdzielczości 240×320 pikseli – zbyt skromny, nawet dla modelu budżetowego. Wskaźnik PPI – 133 pikseli na cal. Wyświetlacz posiada konwencjonalny TFT matrycy. Kąty widzenia i jasność są słabe: Ekran blaknie w słońcu, ale nawet w normalnym oświetleniu jego kolory wyglądają blado i nieatrakcyjne. Zobacz obrazki, zdjęcia lub filmy na ekranie nie jest bardzo ładny, choć nie dużo ziarnistość jest oczywiste. Choć smartfon dobrze nadaje się, na przykład, aby zobaczyć żadnych dokumentów, dostęp do Internetu lub korzystania z zastosowań krytycznych.

parametry techniczne

Naiwnością byłoby oczekiwać żadnych imponującą wydajność z nadzieniem systemu budżetowego, a jednak nie możemy powiedzieć, że cechy całkowicie nie do przyjęcia. Model ten jest zasilany Android 4.1 Jelly Bean i jest wyposażony w stosunkowo słabej procesor jednego rdzenia z częstotliwością zegara 850 MHz, rodzaju pierścienia – Cortex-A9. przykre również najniższą RAM – tylko 512 MB. Winchester zapewnia użytkownikowi 4 GB, które można rozszerzyć za pomocą kart microSD do 32 GB. Gadżet dostępny jest w dwóch wariantach: Samsung Galaxy Neo kieszonkowym GT S5312 z dwóch kart SIM i GT S5310 – jeden. Oprócz liczby slotów dla kart SIM, model nie różni się między sobą.

O takich cechach Samsung Galaxy Neo kieszonkowy zwolnić nawet podczas normalnego korzystania z menu, co mogę powiedzieć o pobieranie aplikacji lub stron internetowych. Miłą cechą – obecność multi-touch, jednak czujnik wykrywa tylko dwa palce i reaguje na dotyk nie jest najlepszym sposobem. Jest to jednak wystarczy, aby skalować stronę internetową, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar GPS-mapy, lub grać w gry, które wymagają jednoczesnego zaangażowania dwoma palcami.

multimedialny

Urządzenie posiada komorę 2 Mn. Niniejsze upoważnienie nie jest wystarczające do robienia zdjęć nawet średniej jakości. Plus, potęgowany przez brak autofokusem i lampą błyskową. Komora menu posiada standardowe funkcje i godne uwagi. W jasnym świetle ulica będzie zrobić dobre zdjęcie, które następnie będą tolerancyjne spojrzenie na małym urządzeniu ekranu. Jednak, aby drukować i skanować na monitorze lub obraz telewizyjny nie jest źle: niedokładność i rozmycia spowodowanego brakiem autofokusem i małą liczbą pikseli, wygląda na dużych ekranach po prostu okropne. Urządzenie deweloperzy Flash pozbawiony, więc robienia zdjęć w ciemności lub w warunkach niedoboru światła nie będą działać. Miłośnicy selfie i komunikować się przez Skype zdenerwowany brak przedniej kamery.

Z wszystkich niedociągnięć optyki niektóre komfort jest możliwość nagrywania wideo, ale jakość tych filmów są bardzo słabe, a sam obraz jest tak powolny: niska leczenie wpływ na liczbę klatek na sekundę.

Wśród inny telefon rozrywki Samsung Galaxy Neo Kieszeń posiada odtwarzacz multimedialny, który może odtwarzać MP3 i wideo w różnych formatach, ale jakość obrazu i dźwięku jest prawie użytkownik pozostawi spełnione. Dla fanów gadżetu radiowego jest wyposażona w odbiornik FM. Do przesyłania danych w smartfonie przewidzianym
Sieć Wi-Fi 802.11 b / g / n, bezprzewodowym dostępem do Internetu i Blootooth 4,0 (A2DP). Istnieje również GPS-nawigator, różne usługi Google i wsparcie dla sieci 3G /

aplikacje

Ze względu na niską urządzenia do napełniania jest w stanie działać tylko z oprogramowaniem, wymagające minimalnej ilości zasobów systemowych. Ale nawet taki wniosek jest czasem opóźniania. Gadżet radzi sobie z pracą w Internecie, chociaż niektórych stronach otwarte wystarczająco długo. Wypełnienie pozwala również skutecznie uruchomić trasy na GPS-Navigator i korzystać z innych funkcji.

gra

Co do gier, w których deficyt nie czują nawet właściciel takiego niewielkich urządzeń takich jak Samsung Galaxy Neo kieszonkowym GT S5312, ponieważ każdy dzień deweloperzy zwolnić więcej nowych rozrywkę z różnych wymagań systemowych dla wszystkich kategorii gadżetów. 2D-projekty jednostka rozpoczyna się bardzo dobrze, choć harmonogram wygląda zbyt pikseli i nie jest szczególnie atrakcyjne. Urządzenie jest również zdolny do pracy z gier trójwymiarowych, które nie są szczególnie wymagających od sprzętu, ale większość z nich będzie spowalniać i niepowodzeniem. Mając nadzieję na uruchomienie top-zabawki nie warto w ogóle.

bateria

Samsung Galaxy Neo kieszonkowy Smartphone Li-Ion 1200 mAh. Na pierwszy rzut oka, bardzo niskiego wyniku, ale warto pamiętać, że zarówno wyświetlacz i urządzenie do napełniania z imponujących cech nie różnią, a więc urządzenie będzie trwać przez dłuższy czas bez ładowania, nawet podczas pracy z aplikacjami, które korzystają z internetu i oglądania filmów. W trybie konwersacji, gadżet może pracować do 6 godzin, co nie jest taki zły wynik.

wniosek

Samsung Galaxy Neo kieszonkowy, których cena waha się w pobliżu znaków w 2500-3200 rubli, jest lekki, miniaturowy i niedrogi smartfon, jest całkiem odpowiedni dla niewymagających użytkowników. Mimo wszystkich swoich wad i ograniczonych warunków technicznych, maszyna jest w stanie uruchomić wiele przydatnych aplikacji do prowadzenia stabilnej pracy transferu danych do Internetu i wysokiej jakości. Ponadto, urządzenie posiada dobrą „trwałość”, z powodu której będzie musiał ładować go dość rzadko, co jest dość istotną zaletę dla ludzi biznesu i zapracowanych. Dla tych, którzy wolą korzystać z telefonu jako pełnoprawnego urządzenia multimedialnego, jednostka ta jest, oczywiście, nie nadaje się jednak do minimalistyczny funkcjonalność może stać się dość tęgi asystent przy niskich kosztach.

opinie użytkowników

Opinie użytkowników o tym urządzeniu jest dość sprzeczne. Wiele osób nie ma wystarczającej pikselach. Chociaż wyświetlacz i osiągnie wartość 3 cale, jeszcze skromny rozdzielczości 240×320 jest zbyt niska dla normalnej pracy.

Jeśli chodzi o multitouch, następnie krytykować mu prawie wszystkich posiadaczy Samsung Galaxy Neo S5310 kieszonkowego: w szczególności, w odniesieniu do słabej odpowiedzi. Niektórzy zauważają, że czujnik mróz i nie działa.

Jeśli chodzi o multimedia opinie składowe różnią. Niektórzy uważają, że cena za taki kamery 2 megapiksela wystarczy, a odtwarzacz muzyczny tworzy kompozycję w dość przyzwoitej jakości. Inni krytykowali optykę o niskiej rozdzielczości, autofokus i nie rozmycie zdjęć. Jakość odtwarzacza muzyki są również uważane niedopuszczalne, nawet jeśli nie są dobre słuchawki; Odnosi się ono do niskim poziomie głośności przy użyciu zestawu słuchawkowego.

Właściciele skarżą się słabo wdrożonego klawiaturze. Ze względu na małe klawiszy i wyświetlacza wpisz tekst czasami jest prawie niemożliwe. Zauważa jednak, że ustawienie T9 koryguje tego niedoboru.

Konstrukcja jest do gustu większości. Montaż jest bardzo wysokiej jakości, jak programiści pracowali ponad wyglądu urządzenia, dlatego jest to idealne dla użytkowników o różnych kategoriach. Jednak wielu twierdzi, że powierzchnia gadżetu jest dość śliska, a najlepiej jest użyć osłonę dla smartphone. Kolejną zaletą jest fakt, że odciski palców i możliwe zarysowanie obudowy są praktycznie niewidoczne.