514 Shares 4172 views

Jak przywrócić kartę SIM

Małe plastikowe prostokąty – karta SIM – częścią naszego życia razem z telefonami komórkowymi. Nasz sim – to zawsze prawdziwa skarbnica ważnych informacji, ponieważ w niej przechowujemy i ich cała książka adresowa, a przychodzące wiadomości tekstowe z dotykania deklaracji miłości, a nawet gdzieś starannie pamiętać PIN swoich kart bankowych. Dlatego utrata dobrej starej karcie SIM – jest to zawsze katastrofą. Spójrzmy na różne sytuacje w życiu, kiedy nie ma wątpliwości, że to tytuł tego artykułu.

Sytuacja numer 1. Jak przywrócić kartę SIM, jeśli zapomnisz kodu PIN

Jak mówią, kto nie stało. Pamiętaj, że po trzech błędny kod PIN, karta SIM zostanie zablokowana. Jeśli tak się stanie, spróbuj spojrzeć na siebie w spichlerzy koperty z umową, które zostały wydane przy zakupie karty SIM. opiera kod PIN i zapakować do każdej karty SIM. Wprowadź pakiet kodu. Jeśli rzucisz wszystkich wydanych dokumentów z karty SIM lub nawet kodu opakowania wprowadzone niepoprawnie, a następnie odczytać numer Sytuacja 2.

Sytuacja numer 2. Jak przywrócić kartę SIM, jeśli jest uszkodzony

Jeśli z jakiegoś powodu Twój Sim staje się uszkodzony, uszkodzony lub po prostu nie chcieli pracować, należy go wymienić. Nie martw się, Twój stary numer będzie z wami. Aby wymienić kartę SIM, należy udać się do najbliższego punktu serwisowego klientów operatora sieci (nie mylić ze zwykłym sieci wnętrz), nie zapomnij zabrać ze sobą paszport. Co do zasady, w obecności dokumentami wydanymi kartami SIM w Twoim imieniu, pracownicy biura przywróci cię w ciągu kilku minut. Cena emisji? Kontrola ta z operatorem, ale jakoś odzysk nie zajmie Ci więcej pieniędzy niż zakup nowej karty SIM. Z bilansu nowej karty SIM zostanie ten, który był jego poprzednik, i swoich bliskich, przyjaciół i kolegów będzie w stanie dotrzeć na znane już je na długich liczbach czasowych.

Sytuacja numer 3. Jak przywrócić kartę SIM: utrata karty SIM z telefonu komórkowego

Kłopot może pułapki nie tylko na delikatne kartę SIM, ale także urządzenie mobilne, które można stracić, utonął w stawie. Telefon może być skradziony. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji należy natychmiast skontaktować się z usługodawcą (można to zrobić z telefonu stacjonarnego – wszystkie pokoje można odkryć bez trudu w internecie), aby wymienić swoje dane paszportowe i poprosić, aby zablokować kartę SIM, krótko wyjaśniając przyczynę. Wtedy działają podobnie do liczby Sytuacja 2, to znaczy, na swój sposób do centrum serwisowego.

Sytuacja numer 4. Jak przywrócić kartę SIM, jeśli nie jest oprawiony w nazwie

Tak, jest, oczywiście, łatwe do rozwiązania problemu. Faktem jest, że jeśli, choć przez długi czas cieszył Simcoe, który został wydany z zakupem innej osoby, a następnie przywrócić to jest mało prawdopodobne. Chociaż … spróbować, oczywiście, że jest to możliwe, jednak szanse są nikłe, gdyż operatorzy starannie dbać o bezpieczeństwo i spokój swoich klientów. Jednak dla MTS abonenci mają dobre wieści. Jeśli pójdziesz do centrum usług operatora i poprosić, aby przywrócić kartę SIM, nie można zaprojektować, otrzymasz formularz zgłoszeniowy, w którym można wyjaśnić istotę problemu. Następnie należy zrobić mały (10) Reklama kwestie przesłuchania – na jakie numery dzwonisz najczęściej, ile i kiedy płacić za telefon w ostatnich czasach, etc. Odpowiedź – „flaga”, to jest karta SIM w dłoni, nie odpowiadaj – idź się i szukać sprawiedliwości w innym miejscu.

I wreszcie kolejna sytuacja, która może doprowadzić do odzyskania karty SIM. Jeśli nie zadzwonić na numer telefonu więcej niż 90 dni (istnieją pewne różnice w stosunku do ustawy o łączności, które są związane z czasem), a następnie numer zostanie anulowane, a po krótkim okresie czasu może zostać sprzedany do innego klienta. Jeśli masz czas przed tym smutnym momencie, będziesz mieć możliwość przywrócenia swój numer, ale za opłatą.