415 Shares 4800 views

Telefon komórkowy LG Leon: opinie, recenzje i wydajność. Smartphone LG Leon H324: przegląd

Stylowa poziom podstawowy gadżet – to LG Leon. Recenzje tego urządzenia, jego specyfikacje sprzętowe i programowe – który jest przedmiotem niniejszego artykułu. Cóż, w oparciu o jego mocnych i słabych stron zostaną podane wskazówki dotyczące jego nabycia.


Kim jest ten gadżet?

Cena, farsz sprzętu i składnik oprogramowania tego telefonu wyraźnie wskazują, że należy ona do roztworu entry-level, lub jak są one nazywane, klasa budżet. Niektóre rodzynki, na przykład, w postaci zakrzywionego ekranu nie mieć. Ale jest komplet najpopularniejszym aktualnych cech. Konstrukcja tego urządzenia jest typowa dla serii telefonów komórkowych producenta w tym roku. Najciekawszym rozwiązaniem w kolorze nadwozia z LG Leon H324 Titan. Opinii to wyodrębniono jako najbardziej uderzające i niezwykłego.

Produkt jest dostarczany

urządzenie entry-level początkowo nie może pochwalić się dobrym wiązki. Obejmuje on minimalny zestaw elementów, który zapewnia minimalny poziom wydajności urządzenia i nie jest dokładnie coś extra. I to akcesoria gadżet jest w następujący sposób:

  • Właściwie urządzenie z baterią zainstalowana.
  • Standardowe wyjście ładowarka z portu „YUSB”.
  • Przewód uniwersalny interfejs do ładowania i synchronizacji z komputerem.
  • Karta gwarancyjna.
  • Wytyczne dotyczące użytkowania urządzenia.

Jak wspomniano wcześniej, ciało gadżetu może być trzy kolory złota i bieli tytanowej. Wszystkie z nich są łatwe do zbierania brudu. Tak i uszkodzić ich nie jest trudne, szczególnie wyróżnia się w tym zakresie, LG Leon H324 Titan. Odpowiedź jest koniecznie potwierdzone. Dlatego też, w celu uniknięcia takich problemów konieczne jest od razu po zakupie kupić folię ochronną i przykleić go z pokrywy. Również właściciel urządzenia należy zakupić dodatkowy dysk zewnętrzny. Dobrze stereo nie będzie również na miejscu. Bez niego, radio nie będzie działać.

wygląd

Większość z przednim panelu gadżetu jest wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala. Powyżej jest słuchawka, elementy czujników i przednia kamera do rozmów wideo. Poniżej wyświetlacza pochodzi plastikowy pasek z logo producenta. Ale centrala przeniósł się do dolnej części ekranu i składa się z 4 przyciskami: oprócz standardu trzech, jest też dodatkowy, który zapewnia szybkie przełączanie pomiędzy aktywnymi kartami SIM. W górnej części smartfonu jest port audio, a na dole – „MikroYuSB”. Tylna pokrywa usunięta klucze i zamki objętości. Jest też głównym wizjer aparatu i lampy LED do niej. Jak wcześniej zaznaczono, istnieją trzy kolor wykonania urządzenia: biały, tytanu i złota. Członkowie przeznaczają Smartphone LG Leon H324 Titan. Recenzje wskazać jego niezwykły kolor. Cóż, wersja „złoto” jest bardzo podobny do zeszłorocznego „jabłko” gadżet w kolorze.

edytor

zainstalowany w LG Leon niezawodny i energooszczędny procesor. Recenzje emitują również niski poziom produktywności. Coś więcej można oczekiwać od CPU, przedstawił dwa lata temu, nie jest konieczne. „Biblioteka” Wszystko to firma MT6582. Obejmuje 4 moduł obliczeniowy architekturę „A7”. Przy rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań każdej częstotliwości może być zwiększona do 1,3 GHz. Jest to wystarczające dla większości zadań: czytanie książek, słuchanie muzyki i radia, odtwarzanie wideo, nawigacja, i tak dalej. Nawet najbardziej proste gry może obsłużyć bez problemów. Jednak najnowsza generacja gier 3D z najostrzejszych wymagań dotyczących sprzętu do nabijania smartphone na tym urządzeniu nie działa: nie mam wystarczająco dużo moc obliczeniową procesora.

Wyświetlacz i karta wideo

Oczywiście, na ekranie – jest to jedna z głównych zalet, które mogą pochwalić się od konkurencji smartphone LG Leon. Recenzje rozdziela swoją doskonałą jakość. Matryca Wyświetlacz wykonany jest True technologii IPS. W związku z powyższym, odwzorowanie kolorów, kąt oglądania efektywności energetycznej i że nie wnosi sprzeciwu. Inną zaletą ekranu – bez szczeliny powietrznej pomiędzy powierzchnią dotykową z płytą czołową i matrycę ekranu. Rozdzielczość ekranu w tym przypadku jest 854×480. Gęstość pikseli wynosi 220 ppi, odróżniają indywidualną piksel zatem dość trudne. Oznacza to, że wyświetlacz dostaje wystarczającej jakości. Do przetwarzania danych graficznych, urządzenie jest wyposażone w kartę graficzną „Mali 400MP2”. Oczywiście, wysoka wydajność to nie może się pochwalić, ale to wystarczy, aby odciążyć procesor, który z powodu był to oprogramowanie i computing „nie jest rozproszony” w informacji graficznej.

kamera

Jakość zdjęć i filmów z komory głównej można nazwać zaakceptowania. Posiada czujnik do 5 megapikseli. To musi autofokusem i lampą błyskową LED. W związku z tym jej zdjęcia są dobrej jakości. Ale przedni aparat w tym urządzeniu jest bardzo skromny. Czujnik ona tylko 0,3 megapikseli. To wystarczy, aby wykonywać połączenia wideo. Ale coś więcej nie oczekuje się od niej.

pamięć

Większość pytań jest podsystem pamięci LG Leon. Recenzje wskazują na brak pamięci RAM. To jest zaledwie 768 MB. Z około 500 MB, która jest zajęta przez procesy systemowe. Użytkownik może również oczekiwać tylko 268 MB. Na jeden lub dwa wnioski z tego prostego te wystarczą. Dobrze, jeśli spróbujesz uruchomić więcej programów, telefon będzie bardzo „zwalniać”. Pewien brak decyzje RAM jest zainstalowanie specjalnego programu dla jego regularne czyszczenie. Ale byłoby jeszcze lepiej, gdyby był obecny gadżet 1 GB. Wydajność z wbudowaną pamięcią 4 GB. Około połowa z nich wypełniony przez oprogramowanie systemowe. Pozostała kwota nie wystarcza do wygodnej pracy. Dlatego bez zewnętrznego właściciela dysku flash „inteligentne” smart phone może nie. Jego pojemność w tym przypadku może być nawet do 32 GB.

autonomia

Pojemność akumulatora w pełnym tego gadżetu wynosi 1900 mAh. W związku z urządzeniem wyświetlającym w przekątnej 4,5 cala, tyle energooszczędne i nie można uruchomić procesor aplikacji intensywnie zmniejszona pojemność baterii będzie trwała przez 2 dni pracy przy średnim poziomie obciążenia na urządzeniu. Bardziej intensywny poziom wykorzystania „inteligentnych” telefonów danej wartości na dzień, wystarczy już. Jeśli zmniejszyć obciążenie na gadżet, można uzyskać trzy dni życia baterii. Jest to bardzo skromny stopy dzisiaj. Specyficzne rozwiązanie tego problemu może być zewnętrzna dodatkowa bateria, ale będzie musiał kupić osobno za dodatkową opłatą. Jest to istotna wada, ale w tym przypadku, ten gadżet nie zawiedzie cię w żadnych okolicznościach.

Zestaw interfejs

Typowa lista interfejsów jest wyposażony w telefon LG Leon. Recenzje przeznaczyć takie z nich:

  • „Wi-Fi” – główny sposób wysyłania i odbierania informacji w Internecie.
  • „Bluetooth” – idealnym środkiem podłączeniu słuchawek bezprzewodowych i udostępnianie danych z innych smartfonów.
  • GPS pozwala na odwrócenie „inteligentny” telefon w nawigatorze bez żadnych problemów.
  • Pełne wsparcie dla wszystkich aktualnie istniejących sieciach komórkowych, w tym 4G.
  • interfejsy przewodowe są porty „MikroYuSB” i „3,5 mm Audiodzhek”.

miękki

Jednym z najnowszej wersji pod numerem 5.0 „Android” system operacyjny został zainstalowany na smartfonie LG Leon H324. Recenzje przeznaczyć tę swoją przewagę. Ale w tym samym czasie jest dość istotny problem: farsz przestarzały sprzęt i oprogramowanie świeży system nie jest kompatybilny. Pełny potencjał najnowszej wersji „Android” na tej 32-bitowy układ jest niemożliwy do wykrycia. I ilość pamięci RAM w ciągu 768 MB prowadzi do tego, że nawet takie proste aplikacje jak „książki telefonicznej” i „SMS”, „spowalnia” na tym urządzeniu. Oczywiście, pewna optymalizacja kodu na urządzeniu jest wykonany, ale to nie wystarczy, aby rozwiązać problem z brakiem zasobów sprzętowych. „MT6582” doskonale nadaje się do wersji 4.4, ale 5.0 nie ma już wystarczająco dużo. I to jest błąd w obliczeniach koreańskich inżynierów.

Dla wielu jest teraz można kupić?

Do chwili obecnej szacuje $ 110 smartphone LG Leon H324. Opinie wskazują, że koszt urządzenia znacznie zawyżona. Urządzenie o podobnej lub nawet lepszych parametrach sprzętowych, ale mniej znanych marek, szacuje się na $ 80 osób. Na przykład, Dodgee X5 posiada prawie takie same parametry (różnica w pamięci RAM o pojemności 1 GB – vs 768 MB i nie ma warstwy powietrza między czujnikiem i ekranu), ale kosztuje 30 dolarów tańsze. Różnica dla smartphone low-end jest krytyczna, aby zapłacić dodatkowe 30 $ dla potencjalnego nabywcy marki tego urządzenia na pewno nie będzie.

Liczba właścicieli

Ten smartphone posiada szereg zalet: Ekran wysokiej jakości, bez skazy montażowej ciało wystarczająco produktywne platformy obliczeniowej. Ale oni są przesunięte o jedną istotną wadę – wysokie koszty. Cena tego urządzenia jest oczywiście przeceniać. W tym przedziale cenowym to priorytet niższy koszt o podobnych cechach. Jedyną kategorią, która będzie interesująca dla tego gadżetu – fani produktów południowokoreański producent produkujących opcji kolor LG Leon Gold. Recenzje wskazują na pewien stopień podobieństwa z zeszłorocznego iPhone 6.

wyniki

Gdyby nie były zawyżone ceny, to na pewno stać się bestsellerem LG Leon. Opinie na temat tego jasno i jednoznacznie wskazywać. Ale tutaj jest extra $ 30 Koszty urządzenia staje się poważną przeszkodą na drodze. Okazuje się, że pod względem sprzedaży traci swoich bezpośrednich konkurentów samo LG Leon H324 złota. Recenzje przeznaczyć swój niezwykły kolor i urządzeń wysokiej jakości w ogóle, ale nierozsądne ekspres polityka cenowa zapobiega aktywnego rozpowszechniania tego gadżetu.