542 Shares 3530 views

Szczegóły dotyczące sposobu tworzenia konta na „Android”

Większość użytkowników, gdy tylko zaczynają odkrywać nowe urządzenia mobilne znajdują się na pytanie, jak stworzyć konto na „Android”. I wielu nie wie jak je zdobyć i co my go potrzebujemy. Warto zauważyć, że zarejestrowane konto osobiste pozwala (i to jest jego główną zaletą), aby uzyskać dostęp do wielu usług Google, które umożliwiają nie tylko do przechowywania informacji, ale także pomagają nam w pracy iw życiu. Więc, krótko opisać, jak utworzyć konto na „Android”.


instrukcja

Do rejestracji nie zajmie dużo czasu i specjalistycznej wiedzy. Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami, a problem zostanie rozwiązany łatwo. Koniecznie potrzebne jest połączenie z Internetem. Nie jest konieczne, aby martwić się o ruch, t. I. W tym przypadku będzie to minimalny. Znaleźć rozwiązanie na pytanie, w jaki sposób utworzyć konto na „Android”, można korzystać z różnych opcji konfiguracyjnych – przy pierwszym uruchomieniu urządzenia lub za pomocą aplikacji usług Google, których chcesz używać. Przy pierwszym włączeniu, a po ekranie wyświetla oryginalną stronę do rejestracji, naciśnij przycisk „Utwórz”. Następnie trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, a następnie nazwę użytkownika poczty Gmail. Należy zwrócić szczególną uwagę na nick, sprawiają, że czytelny i niezapomniany. Gdy to forma tekstu jest zakończona, kliknij „Dalej”. Na następnej stronie należy wprowadzić hasło, które powinno składać się z jednego numeru i nie mniej niż osiem liter. Kod ten należy powtórzyć i potwierdzić.

bezpieczeństwo

Aby utworzyć konto na „Android” i zostać złagodzone w przypadku włamania lub utraty hasła, zapewnia funkcję tajne pytanie, które zostaną zaoferowane w następnym oknie. Tajne pytanie można wybrać z listy rozwijanej lub wymyślić oryginału według własnego uznania. Nie zapomnij napisać i zapamiętać odpowiedź. Można również dodać inny adres, adres e-mail lub numer telefonu komórkowego w celu sprawdzenia pełnego bezpieczeństwa, przyczyni się do przywrócenia konta. Pamiętaj, aby zaakceptować warunki umowy Google za to po prostu kliknij na przycisk „Akceptuję”. Następnie należy wprowadzić kod, aby potwierdzić, że jesteś prawdziwą osobą, i powtórzyć go. Po tym, jeśli wszystko dobrze zrobił, zdasz sobie sprawę, że utworzenie konta na „Android” był naprawdę łatwym zadaniem. To niesamowite, jak proste i dobrze przemyślany system rejestracji i uwierzytelniania.

Aby dowiedzieć się, jak dodać konto na „Android”

Wielu z nas korzysta z wielu kont Google. Jest to przydatne, gdyż pozwala korzystać z innych kont dla różnych potrzeb, na przykład, jeden do użytku osobistego, a inni – do wyłącznego użytku, do korespondencji i rozszerzonego korzystania z usług. System operacyjny „Android” pozwala na użycie jednego urządzenia do wielu kont. Aby to zrobić, po prostu dodaj nowe konto w ustawieniach urządzenia. Może on także być przydatny dla osób, które mają pojedyncze urządzenie dla pewnej liczby użytkowników. W tym przypadku będzie to miało jedynie rachunki przełącznika. Dodanie dodatkowych kont jest szczególnie korzystne dla tych, którzy używają Google.Disk, ponieważ daje możliwość poszerzenia i zwiększenia przestrzeni cloud.

Jak przywrócić konto na „Android”? Łatwo i przyjemnie

Zdarzają się przypadki, że nie można zalogować się do swojego konta, aby skorzystać z unikalnych usług Google. Na przykład, hasła, nazwy użytkownika, lub masz inne problemy z wejściem. Profil może odzyskać za pomocą standardowego schematu. Wykonując prosty algorytm, system oferują wiele opcji dla konta. W rzadkich przypadkach, że byłoby niemożliwe do zrobienia, jest tylko jeden sposób – jest stworzenie nowego profilu, i jak to zrobić, nauczyłeś się z tego artykułu. Teraz już wiesz, jak utworzyć konto w „Android” i dlatego może być użyteczny.