897 Shares 3962 views

Najlepsze smartfony z rysikiem: przegląd i informacje zwrotne

Teraz, wielu ekspertów są skłonni wierzyć, że technologia zarządzania smartfon dotykowy został opracowany i wprowadzony z powodzeniem przodek amerykańskiej firmy Apple, która stała się legendą świata. Technologia szybko przeszły pierwszy etap i jest obecnie stosowany w urządzeniach mobilnych na całym świecie. Dziesięć lat temu, telefony mocujące były dość powszechne, ale dziś na półkach tylko pomalować im mały zasięg.

Smartfony są coraz popularniejsze rysikiem

Takie sukcesy firmy jak „Samsung”, „Algie” i inne, co roku twierdzą, że popularność tych urządzeń (które mogą być wykorzystane do sterowania nie tylko palcem, ale także specjalne urządzenie zwane rysika) wzrasta. Co to jest wyjaśnione? A to ze względu na fakt, że smartfon z rysikiem są bardziej wygodne w obsłudze. To urządzenie pozwala użytkownikowi szybko uporać się z edycji arkusza kalkulacyjnego, na przykład, albo tekstu wejściowego. Chodzi tutaj jest dokładnie ustawiona. Porozmawiajmy o tym, co model z tego segmentu mają największą popularność.

"Samsung" rysikiem: smartfon Galaxy Note 4

W momencie sprzedaży urządzenia osiągnęły bardzo wysoki poziom. Jest mało prawdopodobne, że ten punkt jest zdarzeniem losowym. I wyjaśnić popularność urządzenia może być fakt, że z powodzeniem łączy w sobie najpotężniejszą partię, jak potężną część żelaza i doskonałą konstrukcją, spreparowanym wyraźnie gustowny. Urządzenie duma – to, oczywiście, jego ekran. To ma przekątną równą 5,7 cala. Jako zestaw panelu SuperAMOLED matrycy.

Stworzony dla miłośników czytania

Jednostka Korei Południowej został stworzony przez programistów dla ludzi, którzy lubią czytać e-książki lub przeglądania sieci międzynarodowej. Nie można pozostawić bez uwagi do procesora, który obejmował osiem rdzeni pracujących. Pierwsze cztery z nich pracuje z częstotliwością taktowania 1,9 GHz. Pozostałe cztery – 1,3 GHz. Smartfon jest fabrycznie trzy gigabajty pamięci RAM. Jest to doskonała okazja do wielu zadań, nawet przy dość wymagających zastosowań. Wbudowany w urządzenie pamięci masowej pamięci przeznaczonej do 32 GB, można zwiększyć tę kwotę przez zintegrowanie urządzenia zewnętrznego formatu microSD o pojemności do 128 GB.

Samsung smartfon z rysikiem posiada aparat fotograficzny. Ona sprawia, że niewiarygodnie wysokiej jakości obrazy. Matrix Moduł główny ma rozmiar 16 megapikseli. Aparat jest wyposażony w funkcję inteligentnej stabilizacji optycznej. Przednia kamera będzie bardziej skromny, zaledwie 3,7 megapiksela, ale jest wystarczająco dużo dla oka, aby wysokiej jakości obrazy na niej. Ponieważ pióra jest przedstawiony rysika określany jako S-Pen. Jest o wiele bardziej otwarci na prośby i sygnałów, a więc ma większą dokładność. Negatywne opinie o tym urządzeniu nie został spełniony.

LG G3 Stylus D690

Ten smartphone LG z rysikiem został opracowany przez firmę dla fanów. Twórcy obiecują, aby zadowolić fanów – to zrobili! Innym, ale oryginalny produkt o nazwie wyjaśnienie sytuacji. Główną zaletą tego urządzenia – jego ekran o przekątnej 5,5 cala, który osiągnie. Rozdzielczość, niestety mały, zaledwie 540 960 pikseli. Nadal nie wiadomo, jaki rodzaj modelu procesora zainstalowanego na tym fablet. Jednakże istnieją wiarygodne doniesienia potwierdzające, że farsz żelaza składa się z czterech rdzeni. Działają one przy częstotliwości zegara 1,3 GHz. Istnieje jeden gigabajt RAM i 8 GB pamięci nieulotnej. Nie tyle, ile byśmy chcieli. Jest to jednak mało, też do pracy do wielu zadań. Problemem przy braku pamięci długotrwałej jest osiągnąć poprzez integrację zewnętrznego, bardziej pojemnego przechowywania.

latać w maści

W swojej strony fotograficznej przedmiotu niniejszego przeglądu jest podobna do decyzji spółki pod nazwą Alcatel OneTouch Hero 2. Moduł główny ma rozdzielczość 13 megapikseli. Aparat wtórnym okazały się nie tak dobre jak oczekiwano. Jego rozdzielczość 1,3 megapiksela. Wydaje się, że to powinno wystarczyć do stworzenia dobrych strzałów-autoportretów. Jednakże, należy zachować ostrożność przy zakupie urządzenia w przypadku, jeśli chcesz, aby dostosować aparat, który powiedział do swoich potrzeb. Jak to jest napisane w przeglądzie tym fablet, istnieje możliwość wyboru konfiguracji, a ich zmiana jest bardzo ograniczona, więc jest to dość jeszcze nie wszyscy amatorzy. Niemniej jednak, LG G3 Stylus D690 – to jest dokładnie to, co urządzenie, które należy do klasy smartphone z rysikiem za niewielkie pieniądze.

Alcatel OneTouch Hero 2

Mamy już nawiązywał do tego urządzenia. Ale teraz nadszedł czas, aby spotkać się z nim w sposób bardziej szczegółowy. Smartfony z rysikiem, którego ocena jest prezentowane w tym artykule mają swoje własne cechy. Co możemy zaoferować to decyzja z firmy Alcatel? Jak się okazało, urządzenie użytkownika będzie w stanie zaskoczyć na cały szereg dziedzin, począwszy od projektowania i stylu, a kończąc na grafice i ogólnej wydajności.

mocny hardware

Podstawą rodziny położył chipset MediaTek, a dokładniej – model MT6592. W nim pot z trudem wszystkie osiem rdzeni pracujących na uniwersalnej częstotliwości. Jest to, nawiasem mówiąc, jest 2 GHz. Pojemności pamięci operacyjnej i nielotne to, odpowiednio, 2 i 16 GB. „Postoyanke” można zwiększyć za pomocą zewnętrznego formatu przechowywania informacji MicroSD. Wszystko to ukryte wypełnienie ekranu sześć cala, który wyświetla obraz jako Full-HD. Rola macierzy odgrywa panel IPS.

Na uwagę zasługuje kamera urządzenia. Moduł główny jest 13.1 megapikseli i recepcja – 5 mg. Wentylatory tworzyć wysokiej jakości zdjęcia są szalenie zadowolony, aby zobaczyć, jak działają moduły. W przeglądzie tym fablet mówi, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy nie kochają tylko zdjęcia, ale również do uruchomienia „ciężka” zabawki. Bądź pewny, że mocny hardware łatwo wyciągnąć z tych aplikacji.

Samsung Galaxy Note 3 Neo

List, który identyfikuje najlepszy smartphone z rysikiem począwszy od roku 2016 dobiega końca, a teraz mówimy o modelu, którego nazwa została podana powyżej. Dla Korei Południowej deweloper to nie stać tylko regułę i tradycję użyć typu matrycowego S-AMOLED. Rozdzielczość tego urządzenia wyświetlającego może wyświetlać obraz jako HD. Sprzęt zawiera procesor sześciu rdzenia ( „Cortex A15”). Cztery z jego jąder pracują z częstotliwością zegara 1,7 GHz. Pozostałe – 1,3 GHz. RAM jest dwa gigabajtów. Długoterminowe – 8 razy więcej. Dla niektórych może się wydawać, że to nie wystarczy. W tym przypadku można po prostu kupić zewnętrzny dysk pojemności formatu microSD o pojemności do 64 GB.

Jedną z najmocniejszych cech tego urządzenia jest jego aparat. Tylna ma rozdzielczość 8 megapikseli jest wyposażony w lampy LED. Szybkość klatek wideo jest 30 ramek na sekundę. Wentylatory takie same selfie docenić przedniej komory urządzenia, ponieważ jest on wyposażony w moduł 2 megapiksela. Aby dokonać wysokiej jakości awatara i przesłać go do sieci społecznych, to będzie więcej niż wystarczająco. W przeglądzie tym urządzeniu odnotowano ujemne punkty dotyczące jakości produktów. Fakt, że pewna partia smartfonów przyszedł uszkodzony. Dlatego od czasu do czasu użytkownik dostaje właśnie taki model. Sytuacja jest teraz rozwiązany, wadliwe modele zidentyfikowane i usunięte ze sprzętu magazynowego. Dlatego zakup nie jest możliwe, aby się bać.