530 Shares 7409 views

Smartfon Motorola Moto X Play: opinie, recenzje, dane techniczne

Motorola zachęcani przez wiele lat ludzie są ładne za cenę i projektowania, a co najważniejsze, jakość, różnorodność gadżetów. Tym razem postanowili również, aby nadążyć za światowymi trendami i zwolniony, jeśli nie flagowy, przybliżona niej modelować Moto X Play, których opinii wskazuje dobry stosunek ceny do jakości wydajności. Ale wszystko po kolei.

Akcesoria montowane fabrycznie:

Chodzi smartfon Moto X Odtwórz LTE, pomimo faktu, że nie jest to tani, prosty w kartonowym pudełku. W nim można znaleźć oczka korporacyjnych do ładowania z dwóch różnych poziomach mocy, kabel USB, klips, wykonane ponownie w stylu firmowego i dokumenty. Akumulator nie jest na liście, ponieważ jest nieusuwalne i jest zainstalowany w telefonie.

Jak wielu nabywców Motorola Moto X Play, za cenę jaką oczekuje bogaty komplet, ale nie pokrywa ani słuchawka nie posiada okno. A nawet prosty szkło ochronne nie zostało jednak wszystkie te akcesoria można kupić oddzielnie.

Konstrukcja i wygląd

Smartfon ma dość imponujące rozmiary. Wynika to zarówno z dużym wyświetlaczem i dość szerokie ramy wokół niego. Pojemność baterii sprawia też o sobie znać, tak że grubość smartphone było aż 11 mm. Wpływ na te wskaźniki i masa gadżetów, które osiągnęły 169 gramów. To nie jest krytyczna, ale nie może być całkowicie wygodne dla niektórych użytkowników.

Pomimo tych danych, do smartfona Moto X Odtwórz Blacka dość szybko przyzwyczaić, jednak, jak w większości modeli producenta. Telefon jest łatwy do przechowywania, nie wypaść z rąk dzięki gumowanym tylnej okładce, co spowodowało również ładny wzór falisty.

W wersji fabrycznej panelu tylnym jest tylko czarne lub białe, ale osobno jako akcesoria sprzedawane dodatkowe panele w siedmiu innych kolorach, więc smartfon może zmaksymalizować unikalizirovat.

Reszta gadżet Motorola Moto X Odtwórz 16GB całkowicie powtarzane projekt firmy, z którymi fani znają w ciągu ostatnich kilku lat. Nawet sterujące umieszczone są w taki sam sposób jak w poprzednich telefonów przewodnich.

Wyświetlacz i panel dotykowy

Jak w większości nowoczesnych urządzeń średniej klasy jest sprawdzana jakość wyświetlacza IPS i otrzymał standardową rozdzielczość 1920×1080 pikseli. Jest dosyć, że obraz jest przyjemne, a pikselacja nie rzuca się w oczy nawet przy bardzo pracochłonne oglądania.

Ponadto matryca wydłuża żywotność baterii Motorola Moto X Play, nie przynosząc dyskomfort w pracy. Kąty widzenia są bardzo szerokie, kolory nie zmieniają się, nawet jeśli spojrzeć na wyświetlacz telefonu niemal równolegle. Zdjęcie jasność jest wystarczająca do pracy urządzenia w bardzo jasnym świetle słonecznym, ale niższy próg trochę zbyt duży i trochę ślepy w ciemności, trzeba się przyzwyczaić.

Panel dotykowy jest chroniona szkła Gorilla Glass 3, który umożliwia korzystanie z smartphone bez folii ochronnej. Jednak warto pamiętać, że szkło jest odporne na zarysowania, ale nadal może być uszkodzony, więc stosowanie powinno być tak dokładnie jak to możliwe. oleofobowej brakuje, ale z usunięciem palców ze szkła nie ma żadnych problemów.

Dźwięk w słuchawkach i głośnikach

Pomimo faktu, że na przednich głośnikach Panel dwóch gniazd, jest w rzeczywistości tylko polifoniczny dolny, górny służy również tylko do rozmów. Jednak główny głośnik muzyka zadowolony z jego brzmienia. Nie możemy powiedzieć, że jest to idealne, ale ogólnie bardzo dobre. Głośność na odpowiednim poziomie, aby usłyszeć dzwonek na ruchliwej ulicy, jakość dźwięku nie zostaną naruszone, nie gadać.

Lokalizacja na głównych dynamiki przednim panelu przyczyniła się do bardziej wygodne oglądanie filmów i słuchanie muzyki. Cokolwiek leżał Moto X Zagraj smartphone na stole lub innej powierzchni, nie ma przeszkód do dźwięku, tak że nie jest zniekształcony.

Dźwięk słuchawki również nie zawiódł nas. Głośność jest wystarczająca, czasami nawet za dużo. Częstotliwości odsłania całkiem dobrze, nie ma nadmiar określonej częstotliwości. W razie potrzeby, można zostać doprowadzony do idealnego dźwięku za pomocą korektora.

Przednia i komorą główną

W tej kwestii producent nie zdecydował się penny wise i zainstalować te same jednostki jak w swoich flagowych modeli. Różnice wynikają tylko z procesorem. Filmy na tym urządzeniu nie będzie rekord pracować w rozdzielczości 4K, tylko 1920×1080, ale to wystarczy dla wysokiej jakości wideo. Ponadto, zmniejsza się częstotliwość do 540 klatek na sekundę.

W przeciwnym razie, wydajność jest dość godne flagowego. Rola komory głównej 21-megapikselowy moduł działa z Sony, która jest wystarczająca, aby konkurować z niedrogich aparatów z dobrej jakości oświetlenia obrazów. Ale biorąc pod uwagę niską jasność optyki Sam Moto X Gra 16GB, która jest nieodłącznym elementem każdego telefonu w ciemności lub w warunkach słabego oświetlenia nieuchronnie pojawiają się szumy. Lampa błyskowa może naprawić sytuację tylko w odległości 2 metrów, a to nie jest do końca.

Przednia kamera skierowana jest idealny do połączeń wideo. Dzięki niemu można zrobić i własnym, ale jakość jest znacznie gorsza niż w pierwotnej. Szumy występują, gdy światło inne niż jasnym słońcu, więc mam nadzieję na dobre zdjęcie w pomieszczeniu nie jest tego warta.

Charakterystyka „Iron”

Producent postanowił nie wnosić tradycję nowoczesnych smartfonów klasy średniej, więc rolę głównego procesora Moto chipu X-play LTE wykonane przez Qualcomm Snapdragon 615 z nazwą, która ma 8 rdzeni 1,7 GHz. Jest on obecny grafiki Adreno przyspieszacz 405, i działa w parze z typu RAM DDR3 2 GB.

Nie jest to najbardziej genialny cechy dla tej cenie, ale rozwiązanie jest bardzo wydajne i energooszczędne, dzięki czemu problemy z komfortem smartphone doświadczenia operacyjnego nie powinien zdecydowanie. Do przechowywania plików użytkownika i oprogramowanie System zapewnia pamięć flash 16 GB. Jeśli jednak to będzie na tyle (i najprawdopodobniej będzie, jeśli pobieranie wideo i filmów w wysokiej jakości), a następnie rozwiń ją, można stosować karty pamięci microSD już do 128GB, że nie ma wyboru, jak w większości nowoczesnych smartfonów, między drugim Sim karta pamięci lub więcej. Punkt ten wyróżnia się spośród konkurencji model Moto X Play, komentarze wielokrotnie podkreślał korzyści z takiej decyzji.

W testach syntetycznych smartphone Motorola Moto X Odtwórz 16GB wykazała pewne wyjątkowe rezultaty raczej przeciętne wartości dla tego segmentu cenowego. Więc Antutu produkuje około 42.000 punktów, w zależności od wersji firmware.

Testując rzeczywistych aplikacjach żadnych problemów. Smartfon może łatwo poradzić sobie z pracą kilku komunikatorów w tym samym czasie, równolegle pozwalający zachować w pamięci przeglądarki z wieloma kartami i magnetowidu. Z ciężkimi gier jak radzi sobie zbyt łatwo, ale w tym przypadku jest to jeszcze lepiej, aby zamknąć niepotrzebne programy, aby zwolnić miejsce w pamięci RAM.

oprogramowanie

Jak w pozostałej części linii smartfonów od producenta, gadżet Moto X Odtwórz 16GB Android był czysty z minimalnym zestawem funkcji dodatkowych. Dzięki temu systemowi, otrzymujemy lekki i energooszczędny. Obsługuje większość urządzeń jest wykonywane na wysokim poziomie, więc mimo najnowszej wersji systemu operacyjnego 6.0.1 po wyjęciu z pudełka, można się spodziewać dużej liczby aktualizacji. Jest to możliwe i uaktualnienia do bardziej istotne, tak, że fani zawsze być ostatnim w tej chwili oprogramowanie może łatwo wziąć to urządzenie.

Bateria i autonomia

Gadżet wyposażony jest raczej wytrwałej pojemność baterii z 3630 mAh. I, jeśli liczba ta może wydawać się niewielka ze względu na dość wymagający do żywienia żelaza, to wszystko okazało się w porządku w tym modelu dla modeli flagowych. Procesor o stosunkowo niskim zużyciu energii i efektywnego wykorzystania ekranu pozwalają smartfon w ciągu dnia, a maksymalne obciążenie to nie martwiąc się, że opłata nie trwa aż do wieczora.

W zestawie z urządzeniem Moto X Play, z których tylko pozytywne opinie autonomii, ładowanie oczka, które można naładować akumulatora gadżet od 0 do 100 procent do 3,5 godziny. Jednak tym razem może być zmniejszona o trzy razy, i spędzić pełne naładowanie trochę więcej niż godzinę, ponieważ urządzenie obsługuje szybkie ładowanie. Jednak będzie musiał wydawać pieniędzy na akcesorium o nazwie turbosprężarki. Biorąc pod uwagę koszt smartphone, jednak jest to dziwne, że ta opcja nie jest zawarty w dostawie.

Pozytywne aspekty zgodnie z opiniami użytkowników

Ponieważ smartfon trafił do sprzedaży w lecie 2016 roku, opinie o nim nie tak dużo. Ale te, które są w tej chwili jest już możliwe ustanowienie jasnego obrazu, który cieszy oko amatorskie jakości sprzęt. Tak więc, wśród zalet modelu Moto X Play, opinie o którym sieć tylko zaczęły się pojawiać, można zauważyć:

  • Główny aparat o rozdzielczości 21 MP i jakości optyki. W zakresie tworzenia wysokiej jakości zdjęć i nagrywanie wideo w swoim segmencie cenowym smartphone jest prawie bez równe. Jedyną wadą można nazwać, być może, brak jasności do fotografowania w nocy, ale jeśli wziąć pod uwagę, że w rękach nas jest inteligentny Moto X Odtwórz 16GB, nie aparat, to punkt ten jest wspólny dla wszystkich urządzeń o małej wielkości matrycy.
  • Ładny design. Jak w przypadku większości gadżetów od tego producenta, smartfon jest miłe dla oka i przyjemny w dłoni. Przyciągane i szereg dodatkowych opcji, aby spersonalizować gadżet. W tym przykładzie, można zakupić odpowiednią Moto X Odtwórz pokrywę które podkreślają styl i zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z gadżetu.
  • Dobry autonomia. pojemność baterii, sparowany z nizkotrebovatelnym żelaza, sprawia, że nie można myśleć o gniazdek w ciągu dnia, nawet przy aktywnym wykorzystaniu Moto X Play. charakterystyka pracy w tym samym czasie nie cierpieć. Jeśli smartfon jest używany tylko do krótkich rozmów, może być wystarczające do 3 dni bez ładowania.
  • Wyświetlacz i czujnik o wysokiej jakości. Doskonała jakość obrazu i czułość czujnika jest połączony z dużą wytrzymałością – dokładnie to, co potrzebne do komfortowego korzystania z smartphone bez martwienia się o wygląd zarysowania. Jeśli jesteś zainteresowany wskaźniki barw, sieć nie może znaleźć jednego ocena Moto X Play, który ujawnia wyniki badań wyświetlacz matrycowy, z punktu widzenia laboratorium.

Jak można zauważyć, smartfon może zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednak nawet w takich pozornie idealnym modelem są jego wady.

Negatywne momenty w oparciu o informacje zwrotne

Większość negatywnych aspektów nie odnoszą się do wydajności, ale nadal nie honorować producenta, przynajmniej dla nich w większości przypadków można zamknąć oczy. Wśród nich są następujące:

  • Ubogie wyposażenie Starter Kit. Żadne dodatkowe elementy w wykonaniu pole dla wielu kupujących to było nieprzyjemne bonus. Smartfon posiada dużą liczbę markowych akcesoriów, ale trzeba kupić je wszystkie oddzielnie. Jest to biorąc pod uwagę, że nie zawsze można znaleźć w sprzedaży, w większości przypadków, muszą być zamawiane przez internet na ślepo. Biorąc pod uwagę fakt, że Moto X Zagraj w cenę nie jest tak niska, a zawarte byłoby przynajmniej oczkami i kabel do ładowania szybkiego.
  • Stosunkowo wysoki koszt. Jeśli nabyć Moto X Gra smartphone nie jest dla programu wymiany od producenta, koszt może wydawać się wysoka. Jeżeli zignorujemy aparat, podobne modele innych producentów można kupić prawie połowę ceny, więc w większości przypadków, model ten nadaje się do przejęcia spółki przez fanów.
  • Niewielka ilość pamięci wewnętrznej po zarejestrowaniu tych właściwości, przy czym jego wewnętrzny jest konieczne.

Reszta użytkowników są spełnione, a takie wady, które nie wpływają znacząco na wydajność, nie możemy zignorować.

wniosek

Smartphone jest wysokiej jakości i wydajne rozwiązanie do obsługi wszystkich rutynowych zadań związanych z komunikacją i dialogu. Nie oczekuj od niego wspaniałą wydajność, ale ze wszystkimi aplikacjami on radzi sobie z łatwością. Dobry autonomia i ładny design Moto X Play, która daje przegląd możliwości wyciągnięcia wniosków o smartphone, może przyciągnąć tych, którzy nie chcą stracić twarzy przed partnerami biznesowymi.

Nieco zawyżona, jako model Moto X Play, cena nie pozwala na zakup smartfona na niskim poziomie dochodów, więc ten model będzie optymalny specjalnie dla biznesu, ale może być również doskonałym prezentem dla ukochanej osoby. Wybór docelowego zastosowania tego modelu jest naprawdę nieograniczone, więc to wszystko zależy właśnie od ciebie, pragnienia i dostępnego budżetu.