409 Shares 9434 views

Philips W832: przegląd modelu

Dziś mówimy o telefonie Philips W832. Charakterystyka urządzenia opisujemy w niniejszym materiale jak najwięcej szczegółów. Nie tak dawno temu mobilne serii telefonów Xenium należy do kategorii gadzhetov- „długowieczności” i były bardzo poszukiwane przez konsumenta. Pojawienie się bardziej nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń komunikacyjnych mobilny stworzony przez Apple, produkty Philips pchnął na drugi (lub raczej trzeci) plan, ale to trwało tylko tak długo, jak spółka nie podała do publicznej wiadomości swój nowy rozwój – Xenium W732. Ten smartfon już umieścić na platformie Android, ale, niestety, oddaj je do klasy jako urządzenia „długotrwały”, który należał do jego słynnego przodka, to było niemożliwe. Później firma oferowane konsumentom kolejny wariacja na temat zmodyfikowany Xenium – smartfon W832, który obsługuje dwie karty SIM.


Strukturalne cechy i wygląd

Zaczynamy naszą opinię z kontroli wzrokowej. Smartphone Philips W832 dostatecznie ważkie, pomimo faktu, że jest cięższy niż większość innych urządzeń na platformie Android zaledwie 20-25 gramów i ma ustawienia domyślne. Ekran metaliczny graniczące z częściowym pokryciu bokovushek przyłączone niezawodność urządzenia chroniąc powiększony akumulator (2400 mA / h). Zaletą już dobry montażu jest z tworzywa sztucznego pokrywę, na część ciała i mogą być łatwo usunięte przez naciśnięcie specjalnego mini-hollow. Zamykając część dwa gniazda dla simok i mogą być stosowane jako wzorzec i zmniejszonego modelu karty. Na każdej stronie znajduje smartphone to: przycisk zasilania, regulacja głośności, wyłącznik energorezhima. Elementy ekranu dotykowego znajdują się w obszarze, a także zwieńczeniem marką, piękną lśniącą na granicy metalu.

funkcja ekranu

Wyświetlanie Philips W832 4.5 „przekątna jest oparty na technologii IPS o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, współczynnik kontrastu 570: 1 oraz dobrymi kątami. Jednak przeprowadzone w tym samym czasie uznaje tylko trzy poprawki i pomimo faktu, że więcej i nie jest konieczne, fakt ten jest uważany za urządzeń minus.

System „nadzienie” i wydajność

Platforma na Philips W832 jest zwykły, niepozorny Android w wersji 4.0.4. Cechą charakterystyczną urządzenia jest nadal istnieje, a to jest dostępność systemów energooszczędnych i dwóch kart SIM. Priorytetem jest jednym z nich, ale można wybrać tryb, w którym przednia część każdego połączenia i wiadomości SMS, które właściciel chce zrobić, zrobi zapytanie o jaki rodzaj kart SIM do wyboru.

Co do radia, to jest jeden. Podczas rozmowy nieaktywna karta zostanie zablokowana i tłumaczone za zasięgiem obszaru, nawiasem mówiąc, 3G jest również zestaw do konkretnej liczby. Podstawę urządzenia, to procesor z dwoma rdzeniami MediaTek (pracuje z częstotliwością 1 GHz) i RAM 512 Mb.

inne cechy

Beep modelu Philips W832 jest odpowiednie, czyste i trochę rubaszny, ale to nie przeszkadza słuchać przez telefon, a nawet muzyki klasycznej i rocka, a także w dobrej jakości, co oznacza, że mogą one zostać zastąpione przez mały odtwarzacz średniej rynkowej. Niestety, termin „długoterminowa» Xenium W832 nie jest nawet blisko pierwszego telefonu z tego zakresu, ładowanie pomieścić do 10-12 dni. Ale wszystko jest względne, więc jeśli porównać go z innymi gadżetami na platformie „Android”, rzadko wymaga naładowania. Tak więc, może ona wytrzymać do 48 godzin aktywnej pracy pod obciążeniem, biorąc pod uwagę codzienne stosowanie aparatu; okresowe połączenie z systemem Wi-Fi za sprawdzanie poczty i surfowania w internecie na krótką metę; słuchanie nagrań muzycznych i radiowych; wysyłanie wielu wiadomości SMS. W ratowaniu ładowanie trybu, który jest tak skonfigurowany, lub za pomocą przełącznika na panelu bocznym, lub wybierając odpowiednią kategorię z menu, dostęp do Internetu zostanie zablokowany, a ekran wyłącza się okresowo, ale Xenium W832 może pracować maksymalnie 5 dni.

Kamera z modułem 8-megapikselowy jest bardzo łatwy w użyciu, pozwala na wykonywanie zdjęć o niskim standardem jakości. Inną wadą – słaba stabilizacja, więc ostrość trzeba umieścić w pierwszych 3-5 sekund.

Więc, co możemy powiedzieć o smartfonie Xenium W732 jako całości? Żywotność baterii nie jest zbyt imponująca. Ale wciąż jest wyższy niż w przypadku innych smartfonów. Zaletą tej sytuacji jest obecność trybów oszczędzania energii, w tym, że może przedłużyć żywotność urządzenia. Philips W832 producentów telefonów komórkowych. Ma dobry ekran, który, choć daleko od rynku wiodących flagowych, ale to małe rzeczy, biorąc pod uwagę koszt gadżetu. Pozorna zaletą jest obecność dwóch simok, dobry dźwięk klasy średniej gadżet i doskonała jakość wykonania.

opinie

Więc spojrzał na modelu smartfonu Philips W832. Opinie o nim są bardzo różne. Wśród mocnych stron użytkowników, powszechnie określane jako tryb oszczędzania energii, żywotność baterii i niezawodności.

Z minusów wydzielają niewielką ilość pamięci RAM i przerywanych usterek, które mogą być rozwiązane przez przepisywanie.