717 Shares 2195 views

Smartphone LG G4: charakterystyka, lokalizacja, opinie

Emisja G4 flagowa firma LG uczynił prawdziwą sensację. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na takie drogie urządzenia, a producent znalazł rozwiązanie. W sprzedaży z „lite” wersja G4. To samo zachwyt jako okrojoną modelu flagowego lubił?


projekt

Wygląd G4 analogiczny prekursor, za wyjątkiem drobnych szczegółów. Zacznijmy od tego, że telefon LG G4 stał się nieco mniejsze, a także zmieniono materiały i urządzenia. W uproszczonym przykładzie wykonania, lider z tworzywa sztucznego jest stosowany zamiast skóry.

Zmiana jest prawie żadnego wpływu na styl urządzenia. Zaprojektować bardzo niezwykłe i zdecydowanie wyróżnia się wśród mas tego samego typu. Łukowaty kształt przyciąga wzrok i nadaje elegancję smartphone.

Ciekawym rozwiązaniem było umiejscowienie kontroli. regulacja głośności za pomocą przycisku zasilania nie znajdują się na boku i z tyłu urządzenia. Początkowo praca będzie zaznajomiony z nimi, ale lokalizacja jest bardzo dogodna.

Kształt kadłuba dodaje wygodę podczas korzystania z telefonu. Chociaż wielkość imponującą aparatu w ręku jest jak ulał. Dodaje, komfort i niską wagę 139 gramów.

dane wejściowe były bardzo efektowne ze względu na swoją niezwykłą lokalizację. Część przednia umieszczona frontalka wyświetlacz, głośnik, czujniki, jak również jako wskaźnik. Górna część jest zarezerwowana dla gniazda słuchawkowego i dnie – do złącza USB. Ponadto oba końce są na mikrofonie. Tylna strona stała się schronieniem dla aparatu, lampa błyskowa, regulacja głośności, przyciski zasilania, głośniki, logo i autofokusem.

Smartphone LG G4 otrzymał trzy kolory. Nie bez standardowej bieli, ale dodawać różne kolory szary i złota. Należy zauważyć, że przednia część wszystkich kolorów jest czarny.

Tylny panel jest wymienny. Za nim kryje się pod dwa gniazda kart. Niestety, użytkownicy dać wybór podarować jeden Simcoe trzymać lub zrezygnować rozszerzenia pamięci. Chociaż devaysa podano niewielką ilość pamięci, właściciel będzie musiał zadowolić się jednym złączem karty.

pokaz

Smartphone LG G4 ma doskonały ekran. Przekątna nieznacznie zmniejszyła się z 5,5 do 5,2 cali, ale jest prawie niezauważalna. Duży wyświetlacz ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli i 423 ppi. Użytkownik jeszcze szczegółowe badania nie znajdzie wady. Faktycznie, obraz Full HD – jest wskaźnikiem jakości.

Należy również zainstalować w macierzy LG G4. kolorowy wyświetlacz funkcji nie jest zadowalająca. Jedyną wadą jest brak czujnika jasności. Skonfigurować to ustawienie właściciel będzie zmuszony ręką. Pomimo tej zmiany, ekran słońce nie znikną aparaty. Matryca zapewnia doskonałe LG G4S kąty, choć różne, a to nie był oczekiwany.

kamera

Co do zdjęć, poprzednik znacznie przewyższał LG G4. Cechy mają bardzo istotnej zmianie, a mianowicie, aby zastąpić 16 megapikseli przyszedł zaledwie 8 megapikseli. Ku zaskoczeniu aparatu pozwala na wykonywanie dobrych zdjęć, ale nie wywołać prototypu.

Rozdzielczość dość dobrze do 8, a M jest tylko 3264 do 2448 pikseli. Wygładza sytuacji wiele cech pozostałych po G4 LG. Na przykład, urządzenie zostało ulepszone zabarwienie i rozpoznawania obrazów w widmie barw.

Obzavolsya urządzenie przednia komora pięć megapikseli. Oczywiście, można oczekiwać wiele od frontalki nie jest to konieczne, ale dla siebie porządku. W dobrym świetle, można uzyskać dobrej jakości zdjęć.

Część sprzętu

Bez wątpienia, „wypełnienie” bardzo zadowolony właściciele LG G4. specyfikacje CPU są podobne do niektórych przedstawicieli Samsunga, a mianowicie modelu A7. Smartfon posiada procesor Snapdragon 615 zapewnia wysoką wydajność. Ponadto, urządzenie jest zainstalowane w aż osiem rdzeni, z których cztery mają częstotliwość 1,8 GHz, podczas gdy reszta otrzymała 1 GHz.

To nie zawiódł i pamięć RAM, która jest w urządzeniu 1,5 gigabajtów. Pamięć jest wystarczające dla większości potrzeb jednostki. Jak videouskoritelya skryptowego Adreno 405, zaprojektowany specjalnie dla urządzeń posiadających Full HD.

Niestety, istnieją również wady LG G4. Cechy rodzimej pamięci nie jest na pewno zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Telefon wyposażony tylko 8 GB, ale w rzeczywistości tylko 5 GB wolnego. Naturalnie istnieje możliwość rozszerzenia do 32 GB, ale nie jest to problem. Smartfon tylko dwa sloty, lub przeznaczone dla simok lub migać.

system

Telefon działa „Android” w nowej wersji 5.1. Faktycznie, właściciel nie musi martwić się o aktualizację. Ponadto smartfon ma prawie wszystkie niezbędne aplikacje do pracy. Większość funkcji systemu są ukryte za zastrzeżonych skorupkach, ale interfejs producenta jest również bardzo ładne.

autonomia

Producenci płacą dużo uwagi na konstrukcję i funkcjonalność urządzeń, ale czasami zapomnieć o czas trwania prac. Stało się to z LG G4, które umieszczone pojemność baterii 2300 mAh z.

Autonomia urządzenie naciskanie, od aktywnego urządzenia rozciągania za pomocą tylko 4 godz. To bardzo zły rysunek dla przedstawiciela klasy średniej. Jedynym rozwiązaniem byłoby wymienić baterię.

Opcje

średnia podaż. Wraz z urządzeniem znajduje się kabel USB, adapter dokumentacja. Jak w większości drogich urządzeń, nie ma zestawu słuchawkowego. Być może, oprócz słuchawek, użytkownik będzie musiał zakupić dla przypadku LG G4S.

cena

Chociaż G4 i wydany jako tańsza analogu flagowego, koszty okazały się imponujące. Zostań właściciel urządzenia może być za 18 tysięcy rubli. W zasadzie, cena nie jest szczególnie przerażające dla klasy średniej z doskonałą „wypełnianie”.

negatywne opinie

Dla niektórych właścicieli problemu było niezwykłe umiejscowienie kontroli. Zamiast zwykłych na marginalia i przycisków regulacji głośności znajdują się z tyłu urządzenia. Trudno przyzwyczaić się do tej zmiany.

Po zapoznaniu się skompilowany do przeglądu LG G4S, można zobaczyć, że telefon jest bardzo zależna od gniazdka. Niewielka ilość baterii nie nadaje się do tak zaawansowanego urządzenia.

Nieprzyjemny aspekt była konieczność wyboru między dysku flash USB lub drugiego simkarty. Jest to szczególnie dziwne, aby zobaczyć w urządzeniu mid-range.

pozytywne opinie

Smartfon ma znacznie więcej zalet niż wad. Musimy zacząć z silnym „wypychania”. Jedyną rzeczą, która przynosi, jak pamięć, a wszystko inne na górze.

Trudno nie zauważyć, i dobry ekran. Duża przekątna i wysokiej rozdzielczości pozwalają użytkownikowi cieszyć się obraz.

Wyróżnia się jako nowoczesne „Android”. Nowa wersja 5.1 znacznie rozszerza gamę gier i aplikacji.

wynik

Ogółem budżet opcja flagowy udało się wdrożyć w całości. Są małe wady, ale są one nieistotne. To dotyka tylko stałą potrzebę uzupełniania. Zdecydowanie, że konkurenci LG G4 wygląda niezwykle atrakcyjnie.