223 Shares 2851 views

Smartphone Tele2 Mini (czarny) opinii właścicieli i specyfikacjami

Tanie, ale bardzo funkcjonalny – te dwie cechy doskonale łączy się smartfon dla Tele2 Mini (czarny). Opinie konsumentów powiedzieć, że koszt urządzenia jest znacznie niższa niż w przypadku konkurentów. Ale specyfikacja techniczna nie przyznają się do nich. Tu i tam jest to dość logiczne pytanie: „Po co płacić więcej?” Ale wszystko po kolei.


Tło do wyglądu gadżetu

ольшинство крупных операторов сотовой связи стремятся получать прибыль не только за оказанные услуги, но и за счет дополнительных источников. T on większość dużych operatorów telefonii komórkowej dążyć do osiągnięcia zysku, a nie tylko dla świadczonych usług, ale również z powodu dodatkowych źródeł. Wśród tych ostatnich, a sprzedaje mobilnych gadżetów i urządzeń. Micromax. Jako przykład współpracy krajowej „Megafon” oraz indyjska firma Micromax. Tele2 в сотрудничестве с компанией Hajer тоже выпустила смартфоны, которые могут работать только в ее сети и имеют очень и очень скромную стоимость. Aby nadążyć z jego bezpośrednich konkurentów, Tele2 we współpracy z Hajer uruchomiła również smartfony, które mogą pracować tylko w swojej sieci i mają bardzo niewielki koszt. Tele2 Mini. Jednym z takich gadżetów jest Tele2 Mini. Hajer является героем данного обзора?», – частый вопрос на форумах, посвященных этой модели «умного» телефона. „Analogiem smartphone w składzie urządzeń Hajer jest bohaterem tego przeglądu?” – częste pytanie na forach dedykowanych do tego modelu „smart” telefonu. Niestety, nie ma bezpośredniego odpowiednika. Tele2 и Hajer, последняя не может выпускать такую продукцию под своим брендом и с идентичными техническими характеристиками. Zgodnie z umową pomiędzy Tele2 i Hajer, ten ostatni nie może produkować takie produkty pod własną marką i przy identycznych specyfikacji.

Niszy „smart phone”

Tele2. To urządzenie skupia się przede wszystkim na pracy w sieci operatora krajowego Tele2. GSM, и в 3 G. Во второй же слот может быть установлена "симка" любого другого оператора, но работать она может лишь в сетях второго поколения (то есть 2 G). Przynajmniej pierwsza karta SIM, które można z powodzeniem działać w sieci GSM i 3 G W drugiej szczeliny może być ustawiona na „SIMCA” wszelkie inne operatora, ale może działać tylko w sieci drugiej generacji (to znaczy 2 G ). это его низкая производительность. Innym ograniczeniem związanym z tym urządzeniem – to jest jego niska wydajność. Ten smartphone poradzi sobie tylko najbardziej proste zadania, a coś większego wycisnąć na taki sprzęt nie jest na pewno się uda. Ale wszystkie wcześniej podane ograniczenia są kompensowane bardzo dużo niski koszt urządzenia mobilnego. Tele2. W rezultacie, można zauważyć fakt, że telefon ma minimalna cena, niska prędkość i jest przeznaczony do pracy w sieci Tele2. To właśnie ten segment rynku, a to urządzenie jest skierowany. Jednak należy zauważyć, że najczęściej spotykane jest model ciała doskonale czarnego i wszystkie określone w przyszłości będzie miała zastosowanie głównie to ona. Ale to wszystko to samo będzie prawdziwe dla białej urządzenia.

Wykaz dostaw

Typowym i standardowy zestaw komponentów i akcesoriów wyposażony smartfon Tele2 Mini. Instrukcja obsługi (bardzo krótkie s, przy okazji) i karta gwarancyjna – to cała dokumentacja. Zalety gadżetu jest fakt, że oba te dokumenty są już w języku rosyjskim. Większość chińskich konkurentów to urządzenie tak z pewnością nie może się pochwalić. Innym ważnym punktem – jest możliwość naprawy na miejscu, autoryzowanego centrum serwisowego. W przypadku chińskich odpowiedników jest to również dość często mają problemy. Również na liście dostaw obejmuje, oprócz inteligentnego telefonu, kabel interfejsu, przewodowe słuchawki stereo klasy budżetowej, adapter do ładowania z wydajnością 0,7 A i akumulator o pojemności 1500 mAh.

Wygląd. Ergonomia. Łatwość obsługi

Głównym kolor przypadku, gdy smartfon jest sprzedawany Tele2 Mini – czarny. Przegląd devaysa wskazuje, że istnieje również ten model w kolorze białym. W środku panelu przednim urządzenia mobilnego jest wyświetlacz, który obsługuje wprowadzania dotykowego. Jego długość wynosi zaledwie o przekątnej 4 cali. Jeśli 3-4 lata temu, urządzenie takie zostało uznane za ogromne i została umieszczona w postaci roztworu premium, ale teraz to po prostu typowy przedstawiciel smartfonów low-end. Pod nim zgrupowane wszystkie główne elementy sterujące gadżetów. Są trzy dotykowe przyciski „menu”, „na poprzedniej stronie” i, oczywiście, „Home”. Powyżej wyświetlacz jest ukryte w otworze słuchawce mieszkaniowe, 0,3-megapikselowy aparat z przodu oka i małych okien czujników i elementów wykonawczych. аккуратно сгруппированы основные проводные коммуникации девайса. Wierzchołek starannie pogrupowane podstawowej przewodowym urządzeniem komunikacyjnym. Jeden z nich – port micro-USB Format 2.0, a drugi – wyjście audio 3,5 mm. Po lewej stronie mobilnego systemu sterowania urządzenia pochodzącego z tomu 2 przycisków mechanicznych, a po prawej – przycisk wyłączania i blokady. Na dolnym żebrem jest tylko jeden mały otwór używany mikrofon. Na tylnej części urządzenia mobilnego jest wystarczająco duży wizjer komory głównej (jego system oświetlenia zawiera pojedynczą diodę LED) oraz telefonu logo operatora endoplazmatycznego, a następnie przez głośnik ukrytym. Współczynnik forma obudowy w tym urządzeniu – batonika. wygoda względne, można powiedzieć, że zarządzanie takiego urządzenia mobilne przy użyciu jednej ręki nie jest trudne. Po tym, o następujących wymiarach: 125 mm długości, 64 mm szerokości i 11 mm grubości. Waga sama w tej gadżet jest tylko 111 gramów.

Urządzenia krzemu obliczeniowe oparte

Na „biblioteka” procesor firmy opiera 2013 Model Release MT6572 smartfon Tele2 Mini. Cechy, opinie i parametry techniczne wskazują, że jest najsłabszym ogniwem w gadżecie. Niestety, w skład układu wchodzi tylko dwa modułu obliczeniowego. A7 ». Ponadto, są one oparte na energooszczędnej architektury o nazwie kodowej „Cortex A7». Ale wysoki poziom wydajności w tym przypadku na pewno nie można uzyskać. Maksymalna częstotliwość procesora jest podana na 1,3 GHz. W tym trybie działa w najtrudniejszych zadań. Jeśli plik wykonywalny kod programu nie jest tak skomplikowane, częstotliwość może być automatycznie obniżona do 300 MHz. Innym czynnikiem, który może zmienić częstotliwość procesora – to temperatura. Ich wzrastającej prędkości procesora zmniejsza się automatycznie, bez względu na złożoność rozwiązywanego problemu. Proces technologiczny, na który chip zgodny z normami 28 nm.

akcelerator grafiki

Jako akceleratora graficznego entry-level jest wyposażony smartphone Tele2 Mini (czarny). Opinie wskazują, że wydajność w jego bardzo, bardzo skromnym poziomie. Mali – 400 МР1. Jego wzór Mali – 400 MP1. jest wykonany w tym samym procesie produkcyjnym, jako CPU – 28 nm. Jako częstotliwość zegara jest ustalona na 500 MHz. 480 точек, и одно его присутствие освобождает центральный процессор от обработки графической информации. Ten akcelerator jest idealny do przetwarzania obrazów w formacie tylko 800 na 480 pikseli, a jego obecność odciąża CPU od przetwarzania informacji graficznej.

pokaz

Jak wspomniano wcześniej, 4 cale – a mianowicie długość przekątnej ekranu dotykowego posiada smartfon Tele2 Mini (czarny). Recenzje emitują głównie wygodę pracy na nim, jak tylko palcami jednej ręki. Rozdzielczość tego wyświetlacza, jak już wspomniano, jest zaledwie 800 x 480 pikseli. Obraz w tym samym czasie okazuje się nie tyle ziarna, i odróżnić pojedynczych pikseli w tym przypadku nie jest tak prosta. TN + Film. Matryca matryca z technologii TN + Film. Jest to typowe rozwiązanie, które można znaleźć w urządzeniu mobilnym budżetowego do dnia dzisiejszego.

Podsystem pamięci masowej i oprogramowanie

ще одним проблемным местом в данной модели мобильного аппарата является оперативная память. E szczeliny jedno miejsce problem w modelu urządzenia mobilnego jest pamięć. всего 512 Мб. Jej mały tylko 512 MB. I większość z nich po pobraniu gadżet zajmuje oprogramowania systemowego – około 350-400 MB. W rezultacie, użytkownik może liczyć na 100 MB pamięci RAM. Kwota ta wystarczy, aby rozwiązać najprostsze zadania: przeglądanie, odtwarzanie wideo (włącznie z filmami), słuchanie dźwięku (w tym utworów muzycznych w formacie MP3). Nawet edytować dokumenty Office i najbardziej prostą aplikację grę, która będzie wystarczająco. емкость же внутреннего хранилища равна 4 Гб. Całkowita pojemność pamięci wewnętrznej 4 GB. Użytkownik może polegać jedynie na 1,2 GB. Reszta to zajmuje preinstalowanego oprogramowania systemowego. Rodzaj rozwiązania problemu braku pamięci jest zainstalowanie karty pamięci. Maksymalna kwota ostatni jest ustawiony na wartość 32 GB, ale to jest więcej niż wystarczająco, aby zainstalować aplikację i przechowywanie danych osobowych.

kamera

Bardzo skromny aparat główny z czujnikiem element 2-megapikselowy smartfon jest wyposażony w Tele2 Mini. полученные с ее использованием, действительно скромного качества. Zdjęcia uzyskane z jego stosowania, bardzo skromny jakości. Istnieje również możliwość kamerą wideo. VGA с еще более худшим качеством. Ale w tym przypadku sytuacja jest jeszcze gorsza, a film jest usuwany tylko w formacie VGA z jeszcze gorszej jakości. Dla kamery zalety to oprócz tego, że obecność podświetlenia. Ale aby dostać się do niego przy użyciu wysokiej jakości zdjęć z brakiem oświetlenia jest bardzo problematyczne. Nawet bardziej skromne specyfikacje przy przed kamerą. VGA, и фотографировать и записывать видео она может лишь в формате 640 на 480 пикселей. Ona VGA czujnika i robić zdjęcia i nagrywać filmy wideo można go tylko w formacie 640 na 480 pikseli. To będzie wystarczające tylko dla połączeń wideo. Ale na „autoportretów” nie może liczyć.

Autonomia i wymienny akumulator

мкость комплектной съемной батареи установлена на значении в 1500 мАч. E mkost kompletny zestaw wymienny akumulator o wartości 1500 mAh. Ze względu na niewielki rozmiar ekranu, wystarczy skromny rozdzielczości i bardzo energooszczędny procesor, powinny wystarczyć do 2 dni pracy w trybie aktywnego użytkowania. Jeśli spadek apetytu, pozwoli to na zwiększenie odstępu czasowego 4-5 dni. To doskonała figura gadżet low-end. Prąd wyjściowy w pełnym adapter ładowania wynosi 0,7 A. W rezultacie, na ładowanie smartphone pozostawi niewiele ponad 2 godziny i jest to również dobry wynik.

Metody wymiany informacji

Imponujący wachlarz interfejsów wyposażony smartfon Tele2 Mini. Telefon ma takie odbiorniki i nadajniki:

  • G & 3G. 2 G 3 G.

  • Wi-Fi.

  • Bluetooth.

  • GPS.

  • Micro-USB.

  • 3,5 mm audiojack.

oprogramowanie systemowe

Ponieważ oprogramowanie systemowe służy jako łatwe do odgadnięcia, „Android”. Ten system operacyjny w telefonie komórkowym jest wersja 5.1. любого другого оператора, кроме Tele2. Na poziomie oprogramowania jest to realizowane możliwość zamontowania zamka w głównym gnieździe karty SIM innego operatora, oprócz Tele2. Jeśli to konieczne, można ponownie zainstalować oprogramowanie systemowe i eliminuje zator. Jednak operacja ta jest zalecana powierzyć dobrze wyszkoloną użytkownika. W przeciwnym razie urządzenie może nawet przestać działać.

Liczba właścicieli. Koszt. Mocne i słabe strony gadżetu

смартфон Tele2 Mini. W 2490 rubli dzisiaj na oficjalnej stronie operatora Tele2 ceniony smartphone Mini. opinie klientów wskazują, że jego plus. Ponadto, funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość i stabilność smartphone na akceptowalnym poziomie, a to jest również stale podkreślają właściciele tego urządzenia mobilnego. Wadą tego urządzenia jest możliwość noszenia aparatu (Niestety, ale jest to typowa choroba gadżetów budżetowych, i nie ma się wokół niego dzisiaj) i małej ilości pamięci (instalacja karty pamięci rozwiązuje ten problem.).

wyniki

Doskonała low-end gadżet może być słusznie uważane smartphone dzisiaj Tele2 Mini (czarny). Recenzje emitować jego niski koszt i akceptowalny poziom funkcjonalności. Wszystko to odróżnia to urządzenie mobilne na tle bezpośrednich konkurentów.