743 Shares 5487 views

"Lenovo A328". Flash i jego funkcje

Firmware – ważnym elementem każdego urządzenia. Jeśli twoje małe gadżety, takie jak wersja systemu odtwarzacza nie odgrywa roli, nowy OS na smartfony maksymalnie ujawnia potencjał. Urządzenie Flash może być w każdej wyspecjalizowanej służby, ale na własną rękę zrobić takie działania, jak to możliwe. Mając do czynienia ze wszystkimi niuansami, użytkownik może w każdej chwili szybko i dokładnie zmienić system.


Dlaczego to zrobić?

Dlaczego potrzebny firmware telefonu „Lenovo A328”? Głównym zadaniem ponownej instalacji systemu operacyjnego jest osiągnięcie stabilnej pracy. Stary system w końcu „zapchany” i zaczyna pracować wolniej, są awarie i wisi. Zmiana firmware poprawi sytuację. Jednak oprócz stabilnej pracy, użytkownik dostanie dużo więcej zalet.

Zainstalowany w „Lenovo A328” firmware będzie rozszerzyć możliwości urządzenia. Bardzo często, nowy system operacyjny jest inny niż funkcjonalność swojego poprzednika. Uaktualniony system jest zoptymalizowany, posiada dodatkowe funkcje i obsługuje więcej aplikacji.

Metody instalacji

Użytkownik musi zrozumieć, że „Lenovo A328” firmware – to pewne ryzyko. Większość metod wymaga „łamaniu” telefon, co z kolei prowadzi do utraty gwarancji. Chociaż nie martw się, prawdopodobieństwo problemów z powodu nowego systemu jest bardzo niska.

Trzymając firmware na kilka sposobów. Konkretne różnice w instalacji nie jest, więc należy wybrać bardziej wygodny sposób. Jedyną różnicą – czas trwania procesu.

W „Lenovo A328” firmware jest zainstalowany przy użyciu komputera lub przez sam telefon. W obu przypadkach, użytkownik będzie potrzebował dodatkowego oprogramowania i instalację sterownika. Poprzez proces PC jest nieco szybsza, użytkownik może obserwować działania programu. W przypadku instalacji przy użyciu smartfona będą musieli poczekać trochę dłużej.

Wybór oprogramowania

Użytkownik musi zdecydować o systemie prawidłowo. Każde ustawienie w „Lenovo A328” firmware jest wyjątkowy na swój sposób. Oficjalna wersja posiada standardowy build, ale „na zamówienie” wersja może być bardzo różny.

Wraz z systemem proponowanym przez producenta, użytkownik otrzymuje standardowy zestaw programów i funkcji. Reworked wersja Niektóre aplikacje, widżety i ikony brakuje. Stabilność oficjalnego firmware będzie „Android”. „Lenovo A328” działa bez problemów i większości systemów „custom”. Wybór firmware, należy zbadać jego możliwości.

Instalacja PC

Użytkownik będzie dużo łatwiejsze do czynienia z aktualizacją systemu za pośrednictwem komputera. Z wymagana jest ta metoda instalacji: kabel USB, ładowania akumulatora wynosi około 50%, firmware, sterowników.

Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniej wersji systemu. Można to zrobić na oficjalnej stronie lub innych zasobów internetowych. Wskazane jest, aby wybrać oficjalny firmware, ale niektóre „custom”, a także pokazać się. Po pobraniu OS należy przygotować komputer do instalacji. Użytkownik musi zainstalować sterownik do podłączenia devaysa poprzez USB.

Znajdź sterowniki mogą być w sieci lub za pomocą specjalnego programu z LenovoUsbDriver firmy. Można również użyć Menedżera urządzeń. Metoda ta pozwala na automatyczne znalezienie sterownika.

Następnie użytkownik jest zobowiązany programu firmware. Dla „Lenovo A328”, można użyć prostego i niezawodnego wniosku SP Flash narzędzi. Uruchomienie programu, należy kliknąć na rozrzut pliku określ ścieżkę do wcześniej zapisanego firmware i otwórz go. Następnie trzeba ustalić kleszcza o DA DL WSZYSTKO Z, a następnie kliknij przycisk Firmware Upgrade. Teraz użytkownik wyłączył urządzenie ostrzegające podłączonego przez USB. Proces rozpocznie się automatycznie, a jego przejście będzie wyświetlany poniżej paska stanu. Akcja trwa około pięciu minut, po zakończeniu programu poinformuje użytkownika o wyniku.

Po miga, odłączyć od przewodu zasilającego i metę. Devaysa pierwsze włączenie do nowego systemu trwa długo, więc trzeba czekać.

regeneracja

Zainstaluj program, można migać urządzenie bez dodatkowych środków. Tylko trzeba znaleźć system i zapisać go bezpośrednio do pamięci flash telefonu.

Firmware za pomocą Odzyskiwanie wymaga uprawnienia root. Użytkownik powinien rozważyć plusy i minusy, ponieważ możliwe jest utrata gwarancji. Root należy pobrać plik TWRP odzyskiwania odpowiadającego modelu. Potrzebny będzie również Mobileuncle MTK programu Narzędzia.

Następnie należy zacząć uzyskiwać uprawnienia root. Aby to zrobić, należy uruchomić Mobileuncle i wybierane za pomocą „plik Aktualizacja Odzyskiwanie» TWRP na dysku flash. Telefon musi zostać uruchomiony ponownie.

Start „rekaveri” możliwe, gdy maszyna jest za pomocą kombinacji przycisków, która jest inna dla każdego urządzenia. Najczęściej w „Lenovo” należy zacisnąć przycisk zasilania i regulator głośności, aby wejść do Recovery.

Running "rekaveri", użytkownik powinien udać się do sekcji i przejdź do Wipe cache – Dalvik – Data – System. Na „system” karcie musi być wciśnięty Internal SD i wybierz firmware. Po uruchomieniu, ciągłego ustawienia. Pierwsze uruchomienie urządzenia tak długo.