366 Shares 2173 views

„Nokia 6700 Classic”: Przegląd cech, porównanie z rówieśnikami i opinie klientów

Teraz opiszemy szczegółowo telefon „Nokia 6700 classic”, który, oczywiście, jest godne uwagi. Ten producent maszyn planuje zastąpić model 6300. Należy zauważyć, że funkcjonalność naszej „bohaterem” jest znacznie bogatsza.

Rozmieszczenie

Nokia, najbardziej udanych form factor z najwyższym poziomem sprzedaży stał się klasykiem – candy bar. Model 6700 działa na platformie S40 znajomy. Należy zaznaczyć, że nie chodzi tylko o samym urządzeniu o zwiększonej wydajności. Aktualizacja firmware „Nokia 6700 Classic” wdrożyła szereg możliwości, które nie zostały spełnione w pojazdach konkurencji. Wśród nich wyróżnia się i technologia UNC CABC. Urządzenie jest duże zapotrzebowanie wśród użytkowników. Można też powiedzieć, że jest bezpośrednią kontynuacją modelu 6500 Classic.

Design, rozmiar, kontrole

Producent oficjalnie zaprezentował cztery opcje kolorystyczne. Zwłaszcza wśród nich należy wyróżnić „Nokia 6700 Classic” złoty kolor, jak cień podoba jej elegancję. Urządzenie wielkości 45 x 109.8 x 11,2 mm, o wadze 116,5 g. Jeśli spojrzeć na oceny, użytkownicy „Nokia 6700 Classic” znaleźć telefon z przyjemnych i komfortowych parametrów zewnętrznych. Jeśli zwrócić uwagę na tył obudowy, można powiedzieć, że jest on w całości wykonany ze specjalnej stali nierdzewnej. Taka metalowa dłoń lekko chłodzi, powodując przyjemne uczucie. Opierając się na zmianę koloru i powłoki. Na przykład, w wersji chromowanej ma błyszczącą powierzchnię, na to ostatecznie mogą pozostać ślady zadrapań. Jeśli mówimy o odporności na ścieranie, jest doskonale przejawia się w wersji matowej. Jednak najbardziej praktyczne okazało czarny. Powierzchnia tylna zamiast 5-megapikselowy aparat lampa błyskowa LED i głośnik. Prawo panel boczny otrzymał rocker głośności i przycisk aparatu. W ten sposób złącze microUSB się na dolnym końcu, jako wejście do podłączenia ładowarki (2 mm). Montaż urządzenia i jakość materiałów są na najwyższym poziomie i nie wnosi sprzeciwu. No luz. Wykonanie jest bardzo niezawodny. Telefon jest łatwy do porównania z 8800 Arte, tutaj stosowane do podobnych materiałów ciała, a to można nazwać podobny estetyki.

pokaz

Wyświetlić „Nokia 6700 Classic» – QVGA o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Wyświetla wyświetlić 16 milionów kolorów, kolory soczyste i jasne. oświetlenie LED w stanie zmienić podświetlenie, na podstawie warunków zewnętrznych. W tej jednostce zadebiutował technologii cabc. Dzięki niej, jasność zmienia się, w zależności od oświetlenia otoczenia oraz fakt, że obecnie wyświetla ekran telefonu. Na przykład, ekran jest przyciemniony, tekst staje się większy kontrast podczas przeglądania zasobów internetowych, z dużą ilością tekstu. Jeśli chodzi o gry, tutaj, wręcz przeciwnie, zwiększenie jasności, chyba że użytkownik nie jest w absolutnej ciemności. W ten sposób można znacznie zaoszczędzić energię baterii. Idealnie zatem można zaoszczędzić 50% energii. W tym samym czasie pracy z ekranu pozostaje jak najbardziej komfortowy. Zmuszony do regulacji jasności w telefonie brakuje. Ekran wyświetla wiersze tekstu 9 i 3 usługi. Font-czytać, wysokiej jakości. Kiedy specjalny tryb pracy telefon może wyświetlić maksymalnie 16 linii tekstu.

klawiatura

Kluczem blok na „Nokia 6700 Classic” lekko przewraca krawędzi obudowy. jednego kawałka blachy stosowane w klawiaturze. Przyciski mają dobry zamach i łatwo wciśnięty. Do czuje klawiatura może być porównywana do tej z Nokia 6300. do niej szybko można się przyzwyczaić. Podświetlenie jest białe, jasne i jednolite. Klawisz nawigacyjny oferuje wygodę, jest zintegrowana lampka kontrolna. miga w przypadku nieodebranych zdarzeń. Co ciekawe, aktywne znaki Natężenie światła na ekranie kropki są tworzone z różnej jasności. Ten projekt wygląda ładnie.

bateria

Model telefonu "Nokia 6700 Classic" zdobył akumulator litowo-jonowy z BL-6Q 960 mAh. Producent gwarantuje 5:00 autonomiczny komunikację lub 300 godzin czuwania. Odtwarzanie muzyki jest możliwe do 22 godzin nagrywania wideo w najwyższej jakości 140 minutach odtwarzania klipów – 210 minut. Przeciętny czas rozmów – 3 dni. Pełne naładowanie osiąga się w ciągu około 2 godzin.

pamięć

Użytkownik ma 170 MB pamięci, które są dostarczane bezpośrednio przez urządzenie i podane do przechowywania danych. Obsługuje karty pamięci microSD. Odpowiedniego gniazda znajdującego się pod pokrywą i wyjąć akumulator wymaga przewoźnika zastępczego. Wypełnij użytkownik otrzymuje kartę o pojemności 1 GB.

USB, Bluetooth

W odniesieniu do uniwersalnego portu do podłączenia do komputera, konfiguracja zapewnia 3 tryby pracy. Przechowywania danych warunków jazdy widoczne pamięci telefonu, nie wymaga sterowników, system operacyjny rozpoznaje samą słuchawkę. Specjalny tryb PC Suite jest przeznaczony do pracy z firmowymi aplikacjami, w tym przypadku, otwarty dostęp do różnych funkcji telefonu, takich jak dostarczane przez kopii zapasowej informacji. Wreszcie, Druk i Media potrzebuje do drukowania zdjęć i tryb MTP. Należy zauważyć, że wskaźnik informacji około 1 Mb / C. Ładowanie baterii odbywa się w trakcie połączenia. Bluetooth w wersji 2.1 jest realizowane wsparcie EDR. Wspomniany interfejs bezprzewodowy może przesyłać dane z szybkością 100 kb / s szybkości.

Kamera i oprogramowanie

W modelu „Nokia 6700 Classic” jest używany moduł 5 megapikseli, wraz z autofokusem i lampą błyskową LED. Obecne skróty panelu opcji podczas strzelania, to jest możliwe, aby tworzyć na własną rękę. Interfejs jest pozioma. zapisywanie zdjęć w dowolnym czasie uchwały o taki sam i wynosi 3-4 sekund. Oczekiwanie jest konieczne jeśli masz zamiar oglądać zdjęcia natychmiast po jego wykonaniu. Kiedy ma takiej potrzeby, okres przechowywania został skrócony do 1-2 sekund. Wdrożył wiele trybów kolorystycznych. Istnieją 3 – efekty negatywne, Black & White i Sepia. Co do ustawienia balansu bieli, domyślny aparat działa dobrze, ale jest możliwe, aby ustawić, Wolfram, Światło dzienne.

Urządzenie jest w stanie stworzyć film w kilku opcjach jakości. W odniesieniu do maksimum, zapewnia szybkość 15 klatek o rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Format pliku – MPEG4, nagrywanie dźwięku jednocześnie. Początkowo wideo są przechowywane na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej, ale może być stosowany w pamięci urządzenia. Maksymalny czas trwania filmu to 60 minut. Tryb nagrywania wideo zapewnia maksymalną moc. Podczas filmowania można korzystać z zoomu cyfrowego. Dźwięk można wyłączyć w razie potrzeby. Dostępne ustawienia balansu kolorów i efektów bieli. Wybór scen zawiera automatyczne fotografowanie i noc.

Telefon posiada platformę S40 szóstą edycję. Specjalne funkcje obejmują świadczenie łączy się z Facebookiem i innych usług społecznych. Koszowe Nokia Maps 1.2, mapy dla każdego z regionów są umieszczone na karcie pamięci. Pakiet obejmuje sprzedaż licencji na miesięcznym nawigacji, która obejmuje poleceniami głosowymi. Problemy GPS nie powodują. Urządzenie przedstawione różnych usług zastrzeżonych, takich jak Share, poczty, kontaktów. Usługi są również dostępne usługi Windows Messenger i Flickr. Domyślnie, urządzenie posiada szereg gier i aplikacji, a także znanych narzędzi, takich jak konwersja jednostek i czasu światowego. Każdy miłośnik urządzeń naciskowych może dostać telefon „Nokia 6700 Classic”, jego cena wynosi około 8000 rubli.