877 Shares 7574 views

Przegląd 6303i Nokia klasycznym. charakterystyka

„Nokia” spółka już dawno przeszły pozycję lidera bardziej zaawansowane i gotowe do zmiany firmy. Jednak stary model jest nadal aktualna i spowodować prawdziwe zainteresowanie. Jednym z takich urządzeń jest 6303i. Użytkownik jest zainteresowany w tej maszynie?

projekt

Jedno spojrzenie na Nokia 6303i Classic, na tyle, aby powspominać. Konstrukcja telefonu zwraca użytkownikowi momencie pojawienie smartfony były różnice osobowości. Niewielka batonika, który waży zaledwie 96 gramów, wykonany jest w zwykły „Nokia” stylu.

Maszyna wykonana ze zwykłego plastiku, ale metalowe wstawki. W związku z powyższym, pomimo niewielkich rozmiarów, urządzenie waży dobrze. Zastosowanie metalu mogą sprawić, że urządzenie jeszcze bardziej niezawodne. Wykrywać luki i piski w telefonie jest prawie niemożliwe.

Dno producent maszyny umieścił mikrofon, gniazdo, złącze USB oraz wejście ładowania zestawu słuchawkowego. Nie bez ciekawych rozwiązań. Gniazdo USB jest pokryta płytą. To rozwiązanie pozwala zmniejszyć nagromadzenie kurzu i brudu w taki problematycznym miejscem dla Twojego telefonu. Regulacja głośności producent umieścił po prawej stronie urządzenia, a przycisk zasilania – w górnej części telefonu.

Devaysa przodu, jak we wszystkich batonika, a zestaw przycisków sterujących są umieszczone. Ekran, niestety, jest dość mała, ponieważ większość klawiszy zajmują powierzchnię. Chociaż konwencjonalny wyświetlacz telefonu komórkowego miniaturowy ma problemu. Powyżej ekranu jest devaysa słuchawce.

Za Nokia 6303i Classic, została umieszczona aparatu, lampy i głośnik. Wszystkie te elementy są umieszczone w górnej części korpusu, która jest dość rozsądne. Praca z telefonu, użytkownik nie pokryje głośnika.

Ogólnie rzecz biorąc, był w „Nokia” ducha wygląda telefon wydany w 2010 roku. Elegancja i prostota – tak można opisać wrażenia komórce.

kamera

Wyposażony 6303i Nokia klasyczna matryca 3.2 megapikseli. Wydaje się, że producent zdecydował, że takie cechy byłyby wystarczające dla użytkownika. Jednak dobre wyniki „oko” nie pokazuje. Ziarniste obrazy o niskiej szczegółowości, a także mnóstwo hałasu. Mimo, czego oczekiwać od aparatu, który jest istotny z powrotem w 2007 roku?

Funkcjonalność aparatu jest dość znajomo. Kilka żenujący brak autofokusa, ale dużo dyskomfort w tym zakresie nie wynikają. Użytkownik będzie wystarczająco konwencjonalny zoom. Korzystanie z kamery jest proste i oczywiste, nawet intuicyjnie. Program posiada balans bieli, efekty i różne tryby, ale przede wszystkim jakość wszystkie te ustawienia nie mają wpływu.

Telefon Nokia 6303i Classic jest również zdolny do nagrywania filmów. Rozdzielczość wideo 640 x 480 pikseli. W związku z tym jakość nie jest bardzo wysoka. Poruszających się obiektów jest szczególnie problematyczne, ponieważ aparat zapewnia tylko 15 klatek na sekundę.

pokaz

Producent ustawić wszystkie przekątnej 2,2 cala w Nokia 6303i Classic. Charakterystyka uprawnień również nie jest szczególnie wysoki, zaledwie 320 x 240 pikseli. Nawet nie patrząc uważnie na wyświetlacz, można zobaczyć małe „kostki”. Szczególnie uderzające pikseli przy użyciu małych ikon. Zważywszy, że ekran nie jest przeznaczony do wyświetlania filmów i gier, jest to niewielki problem.

Tablica 6303i Nokia Classic to starsza technologia TFT. Chociaż jasności stanie się to dużo, ale z telefonu komórkowego sun „znika”. Chociaż sytuacja nie jest krytyczna demontować i pisanie na ekranie, jak to możliwe.

autonomia

Roszczenia o czasie trwania prac Nokia 6303i Klasyczna powinny powstać. Mały ekran, proste „nadzienie” i niska funkcjonalność nie wymaga tak wiele energii. W trybie pasywnym, urządzenie będzie w stanie „przetrwać” przez około siedem dni. Liczba ta nie jest zaskoczeniem, ponieważ producent wyposażył swoje potomstwo baterię 1050 mAh.

Nawet regularne połączenia, korzystając z Internetu, korzystając z aparatu, a maksymalna jasność urządzenia potrwa około jeden dzień. Jeżeli obciążenia są zbyt wysokie, a urządzenie rozładuje się szybciej, użytkownik nie musi się martwić. Całkowicie wypełnić urządzenie może być zasilane w ciągu zaledwie 2 godzin.

Część sprzętu

Model 6303i – zwykły komórki i w związku z tym „wypełnienie” jest w pełni zgodny z prostoty urządzenia. Urządzenie działa na platformie S40, który jest dość powszechne w pojazdach firmowych. Dla producenta telefonu przeznaczono tylko 64 RAM. Jest to wystarczające do szybkiej i stabilnej pracy.

tylko 55 MB jest przydzielona do przechowywania informacji do użytkownika. Nawet to nie wystarczy, aby przechowywać kilka piosenek i filmów. Jednak to rozwiązuje problem zdolności zainstalować. Telefon obsługuje nośniki do 8 GB.

powiązanie

Urządzenie pracuje w standardzie GSM, w 1800, 900 i 1900 obsługiwane urządzenia i komunikację bezprzewodową. Telefon posiada Bluetooth i GPRS i EDGE. Jednak w Internecie wpływa na fakt, że urządzenie nie dotyka. Przeglądarka po prostu nie obsługuje niektórych funkcji i pracuje w trybie uproszczonym.

multimedialny

Telefon posiada odtwarzacz, który może odtwarzać nie tylko muzykę, ale również filmy. Interesującą cechą programu jest możliwość, aby go włączyć. Użytkownik może słuchać muzyki bez rozpraszania z pracy z urządzeniem. Odtwarzacz obsługuje prawie wszystkie popularne formaty i jest w stanie uporządkować utwory.

Należy zauważyć, a edytor zdjęć Nokia 6303i klasycznym. Nici, oczywiście, maszyna nie może tworzyć, ale dodać obramowanie, efekt, przycinanie, lub dodać tekst do obrazów jest bardzo zdolny.

wynik

Brak fanaberii, prostota i niezawodność sprawiają, że 6303i idealnym rozwiązaniem dla większości użytkowników. Chociaż funkcjonalność urządzenia jest niski, urządzenie radzi sobie z podstawowymi zadaniami – połączeń telefonicznych i dostępu do internetu. to będzie wystarczające dla niedoświadczonego właściciela.