178 Shares 7664 views

„Samsung” wysokiej jakości telefonów komórkowych. Ekran dotykowy, intuicyjny interfejs, bogate wyposażenie techniczne: all inclusive!

Doskonała jakość i przystępne ceny – te zalety odróżnić od produktów konkurencji „Samsung”. telefon dotykowy z każdym modelu producenta w tym zakresie nie jest wyjątkiem. Demokratyczna koszt, bogato wyposażone, intuicyjny interfejs i niezawodność – to atuty, które pozwoliły południowokoreański gigant aby przejąć wiodącą rolę w dziedzinie sprzedaży telefonów komórkowych w krótkim okresie czasu.

Corby II

Liczbowe oznaczenie modelu S3850. Ten telefon jest ustawiony jako spółka z damskiej „Samsung”. Ekran dotykowy ma przekątną 3,14 cala. Rozdzielczość 240 x 320 pikseli. Matryca jest wykonana w technologii TFT. Pamięć wewnętrzna 26 MB. Ale można je szybko i łatwo rozszerzyć za pomocą karty pamięci Micro-SD do 16 GB. Wśród innych funkcji aparatu może być rozróżniane przez 2 M. Komunikacja dysponuje wystarczająco bogaci na tym poziomie modeli: Wi-Fi, Bluetooth oraz interfejs USB. Urządzenie wyposażone jest w baterię 1000 mAh. Jego pojemność wystarcza na 3-4 dni.

3-gwiazdkowe

Inna nazwa to – S5222. Pojawił się w ostatnim roku wśród modeli firmy „Samsung”. „Duos dotykowy” – to w jaki sposób ustawia się z producentem. Że w przeciwieństwie do poprzedniego modelu, może pracować z dwoma kartami SIM. Ekran miała nieco mniejszą – 3 cali z tą samą rozdzielczość i matrycy. Pamięć wewnętrzna trochę mniej – 20 MB. Ale on obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB, co jest zaletą w porównaniu do Corby II. Taka sama sytuacja jest z kamerą, która jest trochę lepiej – 3 megapiksele. Sprzęt komunikacyjny ze Star 3
podobny do poprzedniego modelu. Nie są obsługiwane wszystkie ten sam interfejs Wi-Fi, Bluetooth i USB. Akumulator, który jest z nim kompletnego, przez 1000 mAh. Ale ze względu na 2 kart SIM jest już wystarczająco na 2-3 dni.

Samsung C 3312

Jest to najbardziej spółka rozwiązanie budżet „Samsung”. Ekran dotykowy tego modelu jest najmniejsza ze wszystkich w tym przeglądzie. Jego przekątnej 2,8 cala. W tej rozdzielczości jest podobny – 240 x 320 pikseli. Matryca, która jest używana na ekranie, tym samym – TFT. Pamięć wewnętrzna ma mniej -tylko 10 MB, ale są obsługiwane karty pamięci o pojemności do 32 GB. Aparat miał również najbardziej skromny – 1,3 megapiksela. Wśród możliwości komunikacji jest zapewnienie brak wsparcia dla Wi-Fi. A więc to jest zupełnie podobny do dwóch poprzednich modeli. Najlepiej jest mieć sprawami z życia baterii C3312. Pojemność baterii jest wciąż ten sam – 1000 mAh, ale poprzez zmniejszenie przekątna ekranu to wystarczy do 3-4 dni.

zalecenia

Zacznijmy aby zalecenia dotyczące zakupu C3312. Jest to najbardziej zdumiewający „Samsung” Touch. Cena 60-65 USD – kolejny dowód. Spojrzeć w jego kierunku ma sens w przypadku, gdy potrzebują taniego urządzenia ze standardowym zestawem funkcji oraz wsparcie dla 2 kart SIM. Ale lepiej jest zgłosić 20 USD i kupić Star 3, który jest nieco lepszy pod względem funkcjonalności. A model jest nowszy. Ale Corby II – rozwiązanie nisza, która skupia się wyłącznie na słabą połowę ludzkości. Jest to idealny prezent dla żony lub siostry. W takich przypadkach powinny pomyśleć o zakupie go.

wyniki

„Samsung” spółka opisano trzy telefony w tym artykule. Ekran dotykowy – jest głównym czynnikiem, który je łączy. Każdy z nich ma swoją własną niszę na którym jest ustawiona. C3312 – to ekonomvariant. To ma sens tylko wtedy, gdy pilnie kupić potrzebne urządzenia wysokiej jakości dla 2 kart. Jeśli to możliwe, to lepiej kupić S5222. Ale dla kobiet lepszy niż S3850, nie ma nic w tym segmencie.