461 Shares 3075 views

Telefon komórkowy Micromax X352: opinie, opisy, specyfikacje i opinie właścicieli

Przycisk telefon może być dobrym dodatkowe środki komunikacji. Pomimo niskiej funkcjonalności i otwarcie słabych „wypychania”, X352 wspiera dwie karty SIM, a z nie jest wymagane konwencjonalne urządzenie.


projekt

Etniczność Micromax X352 jest dość powszechne. Projektowanie, nawet według standardów, nieaktualne i nie najbardziej atrakcyjne telefony komórkowe. Jednak przeciętny wygląd w pełni rekompensowane przez obecność dwóch gniazd na karty.

Micromax X352 komórkowy jest dość łatwy w użyciu. Jest to ułatwione przez mały rozmiar urządzenia 125, tylko o 56 milimetrów. mobile Grubość zbyt mała i wynosi zaledwie 16 mm. Nieco kłopotliwe ciężar urządzenia. Urządzenie, gdy jest ich mały rozmiar aż 136 gramów. Oczywiście, znaczna waga nie wpływa na pracę, ale długotrwałe stosowanie jest nadal zauważalny.

Urządzenie jest wykonane z tworzywa sztucznego raczej przyzwoitej jakości. Oczywiście, to nie zapisać urządzenie z wyglądu niewielkich zarysowań. Chociaż dobór materiału i nie najlepszy, to nie ma to wpływu na jakość montażu. W devayse niemal bez przerw, a tym samym zbyt piszczy.

Elementy zewnętrzne jest dość znany i nie dziwi. Mały ekran, klawiatura numeryczna, logo i słuchawki są na przedniej stronie. Zestaw słuchawkowy jack, gniazdo mikrofonu YUSB i „schronienie” na dole. Tylna strona została podjęta przez głośnik, a komory głównej, oczywiście, logo marki.

Urządzenie jest dostępne w wielu odmianach kolorów. To zdecydowanie poprawia wrażenie niepozornego projektu. Szara kolorystyka daje większą trwałość urządzenia. Jednak w przeważającej części urządzenia znajduje się na biało.

Design – zdecydowanie nie najsilniejsza strona, ale oczekują czegoś więcej od budżetu komórce nie jest konieczne. Wszystkie zalety są ukryte wewnątrz urządzenia.

kamera

Telefon komórkowy Micromax X352 otrzymał matrycę 0,3 megapiksela. Za wydany w 2014 devaysa jest bardzo zła cecha. Taka kamera była nadal aktualna w 2004 roku, ale na pewno nie na obecnym urządzeniu.

Matryca posiada standardową dla takiego „oczko”, rozdzielczość 640 x 480 pikseli. Kwestia jakości obrazu w ogóle. Ziarnisty obraz jest otrzymywany z dużo hałasu i małym szczególe. Może producent powinien całkowicie zrezygnować z aparatu.

Urządzenie nie posiada dodatkowe funkcje i ustawienia. Nie ma również możliwość nagrywania wideo. Nie jest to zaskakujące, w takiej komorze.

pokaz

Otrzymał Micromax X352 ekran o przekątnej 2,8 cala. Na tle zaawansowanych smartfonów takich parametrów wygląda brudny, ale przekątna jest najbardziej odpowiedni dla urządzenia dotykowego.

Nic dziwnego i rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Nawet z spojrzenie na wyświetlaczu Micromax X352 znaleźć kostki. Jakość ekranu jest wystarczająca dla normalnego funkcjonowania połączeń i SMS, ale zdjęcia nie wyglądają w jak najlepszy sposób.

Podobnie jak w większości urządzeń naciskowych, wykorzystuje matrycę TFT. Stara technologia zapewnia dopuszczalną jasność telefonu, ale słońce nie działa w jak najlepszy sposób. Również wiotki i kąty widzenia. Z lekkim nachyleniem w telefonie jest znacznie zniekształcony.

Liczba kolorów jest tylko 65.000. To dziwne, aby taki niski współczynnik dla nowoczesnej maszynie. Więcej stare telefony miałem, a większa liczba kolorów.

W ogóle, ekran okazał się nie najlepszy, nawet dla prostej komórki. Zaskakujące jest to, że producent nie przeszkadza, aby poprawić ten występ. Niestety, użytkownik będzie tolerować starą tablicę i małą liczbę pikseli.

autonomia

Telefon komórkowy Micromax X352 posiada mocne. Jednym z nich jest doskonała bateria. Wiele firm produkuje urządzenia przyciskowe z potężną baterią, trend ten nie został oszczędzony i Micromax.

Telefon otrzymał aż 3000 mAh pojemności. Dla trochę funkcjonalnej i szczerze słabego devaysa jest imponująca postać. Czas stosowania dla połączeń wynosi 11 godzin. Większość z szybkością ładowania spoiwa i ekranu roboczego. Producent powiedział, że w trybie pasywnym, maszyna jest w stanie przetrwać 700 godzin. Biorąc pod uwagę pojemność akumulatora, jest całkiem możliwe.

Interesującym aspektem jest zdolność telefonu do ładowania innych urządzeń. Tak więc, urządzenie może być wykorzystywane nie tylko jako środek dodatkowy komunikacji, ale również jak bateria. Niestety, użytkownik musi kupić adapter do podłączenia, ponieważ nie jest w konfiguracji.

powiązanie

Micromax X352 działa w sieci GSM standardzie w 1800 i 900. Miłą cechą jest możliwość zainstalowania dwóch kart SIM. Dziełem firmy jest doskonały „dialer” ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami.

Oczywiście, polegać na jednoczesne działanie dwóch kart nie jest konieczne. Telefon posiada tylko jeden radia, więc podczas wywoływania drugi Sim przechodzi w tryb czuwania.

Oprócz standardowej komunikacji możliwe poprzez danych YUSB i Bluetooth jest. Jest to serwis i połączenie GPRS. Funkcje, takie jak Wi-Fi lub nawigacji, nie jest dostarczany z urządzeniem.

pamięć

Producent nie stinted ustawiony w H352 aż 8 GB pamięci rodzimej. Takie rozwiązanie pozwala na używanie telefonu jako odtwarzacza. Ponadto istnieje możliwość rozszerzenia objętości należytej migać aż do 8GB.

Książka telefoniczna jest przeznaczony tylko dla 500 pokoi. Oczywiście, powinno to wystarczyć dla każdego użytkownika. Wiadomości są również ograniczone w urządzeniu 200 tylko SMS można przechowywać jednocześnie.

cena

Wszystkie cechy wskazywać na budżet Micromax X352. Przegląd cen zadowolić nabywców jego dostępności i demokratyczne. Koszt waha się od 1500 do 2400 rubli. Dla dobrego „dialer” bardzo atrakcyjnej cenie.

Gry i aplikacje

Jest to dość istotny problem w urządzeniu Micromax X352. Gry i aplikacje są całkowicie nieobecne na telefon. Powodem tego było wykorzystanie własnego systemu producenta. Być może ten brak zostanie naprawiony, ale jak długo użytkownicy są zmuszeni do zarządzania standardowych aplikacji.

funkcjonalność

Telefon posiada wszystkie najbardziej potrzebne funkcje. Właściciel może łatwo odtwarzać muzykę za pośrednictwem odtwarzacza lub uruchomić odbiornik FM. Istnieje również dyktafon z doskonałą jakością nagrywania.

Telefon jest w stanie obsłużyć kilka plików tekstowych. Większość dokumentów będą wymagane do konwersji do formatu TXT, ale to drobne niedogodności.

Opcje

H352 jest wyposażony w zestaw instrukcji, zestawy słuchawkowe, złącza, kabel YUSB i baterii. Najprawdopodobniej zajmie przypadek, aby chronić urządzenie przed zadrapaniami. Jeśli korzystasz z urządzenia jako baterii, jest przydatna do specjalnego adaptera, który nie jest włączony.

pozytywne opinie

Czas pracy – jeden z najbardziej niezwykłych cech Micromax X352. Recenzje zgłosić dużą autonomię urządzenia, co jest ważne dla zwykłych „dialery”. Duża pojemność baterii wyróżnia się nawet wśród konkurentów.

Użytkownicy nie są oszczędzone i pamięć. Aż 8 gigabajtów wyglądają imponująco, nawet w porównaniu z nowoczesnymi urządzeniami. Apel i dodaje możliwość zainstalowania kij. Chociaż telefon i jest w stanie pracować z kartą tylko 8 GB, to jest absolutnie wystarczająca dla wszystkich potrzeb użytkownika.

Urządzenie przyciąga większość właścicieli dwoma złączami dla simok. Wraz z dużą autonomię, ta cecha sprawia, że urządzenie to doskonały wybór.

Niski koszt również nie pozostają niezauważone. Trudno jest znaleźć podobną funkcję, a koszt urządzenia Micromax X352.

Ciekawą funkcją jest możliwość korzystania z telefonu jako dodatkowa bateria. Biorąc pod uwagę, baterię 3000 mAh, urządzenie będzie dobrym zamiennikiem Moc Banku.

Dobrym dodatkiem jest możliwość korzystania z Micromax jako gracz. Oczywiście, zestaw słuchawkowy wymaga wymiany, ale to małe rzeczy, co najważniejsze – dużo pamięci.

negatywne opinie

Istnieją znaczące braki w Micromax X352. Recenzje zgłaszali problemy z mikrofonem. Może to fabryka małżeństwo, ale w niektórych urządzeniach jest bardzo słaby mikrofon. Rozwiązanie to zastępuje mikrofon lub usunięciu z tworzywa sztucznego wokół niego.

Godne uwagi wadą był słaby i oprogramowania pomocniczego. Użytkownicy mogą tylko standardowe aplikacje.

To powoduje zamieszanie i obecność słabego aparatu. Dla tej funkcji komórek nie jest najważniejszy, ale to, co było zainstalować 0.3 Mpix, to nie jest absolutnie jasne.

Użytkownicy skarżą się i słabości systemu. W niektórych przypadkach, telefon żyje własnym życiem, a problem jest rozwiązany tylko przez oprogramowanie zastępczej.

wynik

Bez wątpienia, H352 – dobry wybór jako urządzenie do nawiązywania połączeń. Są wady, ale w porównaniu z pozytywnymi cechami są one nieistotne.