303 Shares 3546 views

Najlepszy telefon na świecie. Top telefon komórkowy

W tym artykule opiszemy top 10 telefonów od różnych producentów. Można spierać się o devaysa zajmowanych miejsc w rankingu, ale każde z nich z pewnością zasługują na uwagę. Do kompilacji tej listy, podjęliśmy jako podstawa nie poglądami ekspertów i producentów oraz ocenić samych użytkowników.

Nowy iPhone 6

Historycznie rzecz biorąc, że w wypowiedzi z wyrażeniem „najlepszy telefon na świecie” w wyobraźni użytkownika powstaje urządzenie od Apple. Jednak, iPhone 6 jest naprawdę celował obok rewolucyjnych innowacji, które nie były charakterystyczne dla poprzednich generacji urządzeń. Między innymi są obecnie istnieje kilka opcji przekątna: 5.5 i 4.7 cala.

Galaxy S6

Jeśli przedmiotem badań są najlepsze telefony komórkowe, nie można powiedzieć o nowym produkcie firmy Samsung. Co ciekawe, firma wprowadziła także specjalną wersję krawędzi, a ona, jak flagowy różnych zaawansowanych funkcji. Według niektórych ekspertów, tytuł „najlepszego telefonu roku” Warto nowość koreańskiego producenta. Wizualny atrakcyjność urządzenia osiągnięto umiejętne połączenie szkła i metalu. Przez powłoki Gorilla Glass urządzenie czwartego pokolenia nie boi się zarysowania.

Nokia Asha 210 Dual Sim

Poniższa dyskusja skupia się na nominacji „Najlepszy telefonu tonowego.” Aw niej prezentujemy Asha 210 Nokia. Rozwiązanie to zostało wybrane dla wygody użytkowników i dostępności, jak również dla smartfonów porównywalności z wielu cech. Jest Wi-Fi i aparat fotograficzny, a także wsparcie dla zestawów słuchawkowych i dyskach wymiennych. Nie można przejść obok złącza microUSB i niezwykle wygodną klawiaturą, dzięki któremu możemy przypisać urządzenie do tytułu „najlepszego telefonu tonowego.” Posiada także wsparcie dla pary kart SIM.

HTC One M9

Jeśli szukasz najlepszego telefonu na świecie, należy zwrócić uwagę na ten model, w sytuacji gdy cechy aparatu mają pierwszorzędne znaczenie. Strzelanie na wysokości tutaj. Ten smartfon jest wyposażony w system operacyjny Android 5.0, klasyczny ciała, przycisków ekranowych, wsparcie nano SIM. W tym przypadku, masa jednostkowa 157 g

LG

Jeśli chcesz używać jednocześnie 2 karty SIM, najlepszy telefon do tego celu – G3 Dual. Ponadto, nie jest to aparat, który obsługuje laser matówki o rozdzielczości HD, jak również wielu zastosowań sprzętowych. Wszystkie te cechy pozwalają urządzenie wpaść w naszym rankingu telefonów komórkowych. Zauważ, że jest to mini wersja LG G3.

HTC One E8

Dziś uważamy specjalnych telefonów komórkowych, najlepsze z modeli, więc nie mógł przejść obok tego rozwoju. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych urządzeń, na których możemy teraz zwrócić uwagę. Twórcy umieszczano wizjer 5-megapikselowy aparat z przodu twarzy, wraz z powiadomieniem LED oraz czujnik światła / zbliżenia.

G3 Stylus

W naszym spisie telefonów komórkowych i posiada urządzenie z metody wprowadzania danych, których wiele już zaczęły zapomnieć. Projektanci zrobili rysika jedną z zalet modelu. Wyposażenie w małych klatkach na bokach wyświetlacza. W tym przypadku telefon zmieści się w zwarty pakiet, który nie pokazuje odciski palców. Jest to dobry kolor i jasność.

Sony Xperia Z

Gdy producent stworzył model, chciał wyraźnie rozwijać najlepszy telefon na świecie, jak prawie przyniósł go do perfekcji w wielu aspektach. Przed nami jest „koroną stworzenia» Sony. Smartfon Xperia Z i piękne tak rozrzedzona, że trudno nazwać to odporna na wpływy zewnętrzne spojrzenie, ale urządzenie w pełni spełnia normy IP57 i IP55. On nie boi się kurzem, brudem i wilgocią. Ponadto, urządzenie zadowolony z ich TV Full HD. Przy tak ogromnej rozdzielczości smartphone całkowicie zachowana prędkość i płynność interfejsu.

Nokia XL

Biorąc pod uwagę najlepszych telefonów komórkowych, zdecydowaliśmy się uwzględnić w rankingu modelu jako serii, w którym jest zawarty, jest pierwszym z rodziny smartfonów fińskiego producenta, system operacyjny Android. Premiera tego urządzenia czeka z wielką niecierpliwością, a jego pojawienie się na rynku spowodowała duże zainteresowanie użytkowników. Jak już powiedzieliśmy, z rankingu oparliśmy się na szacunkach osób, a społeczność aktywnie omawiając najbardziej reprezentatywnych serii z możliwie największym wyświetlaczem do niego, i będziemy rozmawiać. Model nie jest duża tylko wielkości, ale lepsze wyniki w porównaniu z młodszym rodzeństwem. Nokia XL jest dostępny w kilku kolorach. Przód smartphone posiada mikrofon, jeden klucz jest „Powrót”, słuchawki, aparat do komunikacji wideo, czujniki odległości i oświetlenie oraz, oczywiście, na ekranie. Prawo – przycisk zasilania i głośności. Lewy – pusta. Na górze – audio jack. Na dole – microUSB. Na rewersie – głośnik multimedialny, logo Nokia i aparat 5 megapikseli, wraz z lampą błyskową. Pokrywa obudowy-poliwęglan mogą być usunięte przez instytucje jednego z kołnierzy, zapewniając dostęp do końcówek pary mikro-SIM, karta pamięci oraz komorę baterii. Fundament oprogramowanie dla producenta maszyn do opracowania markowych, stworzony w oparciu o system operacyjny Android. W tej wersji programu mogą być aktualizowane. producent domyślne ustanowiony w pamięci klientów różnych usług i sieci społecznych. Jest też sklep szereg opatentowanych aplikacji Menedżer plików Astro, gry. Dogodnie realizowane pary pracy karty SIM. W ustawieniach można włączyć żądanie każdego działania lub ustawić domyślny numer podstawowy dla wiadomości SMS i połączeń. Film jest zapisywany z rozdzielczością 864 x 480 pikseli. Aparat wyposażony jest w płynną śledzenia autofokusa i dźwięku. Jakość połączenia jest doskonała.

Sony Xperia Z3

Jeśli szukasz najlepszego telefonu na świecie, zachęcamy do rozważenia tej flagowy japońskiego producenta, które pochłonęły wiele mocnych klasycznego modelu opisane trochę wyższa. Wymiary – 146 x 72 x 7,3 mm o masie 152 gramów. Powierzchnie boczne są zaokrąglone, urządzenie doskonale mieści się w dłoni. Z3 w narożnikach plastikowych wkładek, zapewniając dodatkową ochronę przed upadkiem. Dostępne są 4 kolory – szmaragd, czarny, miedziany i bieli. Jest ochrona wpływu świeżej wody i kurzu do standardowego IP65 / IP68. Dolna część obudowy ma otwory, ukryty mikrofon do specjalnej kratki wraz z dolnym głośnika. Te dwa elementy są objęte jednym membrany. Drugi mikrofon jest umieszczony na górnym panelu, następnie do złącza 3,5 mm. Przednia i tylna wykonana jest ze szkła chronionego DragonTrail. Złącze microUSB się na lewej ściance. jest on chroniony przez klapki. Po prawej stronie umieścić wtyczkę dla nanosim, który jest w specjalnej plastikowej tacki. Istnieje również slot na karty microSD. Szeroki LED znajduje się nad ekranem, obok siatki głośników. On jest w stanie migać zielony, czerwony i niebieski. Wskaźnik jeśli chcesz łatwo wyłączyć, ale to dodaje dodatkowego uroku urządzenia, dużo w duchu Sony Style. Przednia powierzchnia wdrożonej aparat z przodu, a czujnik zbliżeniowy jest ukryte pod szkłem i nie tak łatwo zrozumieć.

Jakość wykonania – bardzo dobry. Ekran jest produkowany przy użyciu technologii Triluminos. Przyjmuje się, że obraz ma lepszy zasięg niż ekrany LCD. Zielone i czerwone subpiksele, stworzone przy wykorzystaniu fosforu, dzięki czemu kolory są żywsze. Urządzenie stosowane niezwykłą metodę analizy obrazów, każdy punkt jest w stanie zmienić poziom podświetlenia, generując tym samym bardziej wiarygodnego obrazu w różnych warunkach oświetleniowych. Zapewnia szeroki ustawienia. Producent dostarczył dvadtsatiprotsentnym zapas jasności w porównaniu do zwykłego maksymalnej stawki tej cechy. Informacja jest odczytywana z łatwością, ekran doskonale widać na ulicy i we wnętrzach. Ze względu na szczególne instrukcje dotyczące konfiguracji może obsługiwać urządzenia mokrymi rękami lub w rękawiczkach. Bateria litowo-polimerowa 3100 mAh. Doskonała pojemność baterii dla lidera. Według producenta, urządzenie jest w stanie działać autonomicznie przez dwa dni. Zakłada się, czynny interakcję z urządzeniem do pięciu godzin dziennie. Dzięki innowacyjnej procesor udało się osiągnąć to, co smartphone „czeka” prawie nie zużywa energii. Praktyka potwierdza fenomenalne osiągnięcie telefon w baterii. Czas baterii 100% – 3 godz. Użytkownik może zobaczyć, jak długo urządzenie będzie współpracować z aktualnego obciążenia i ustawień. Wytrzymałość jest także funkcja, która może zwiększyć autonomię, odciążając aplikacje, wyłącz transmisję danych w tle.