799 Shares 1636 views

Tunezja. Pogoda w październiku. Komentarze i wrażenia

Lato – czas na wakacje bezwarunkowe. Ludzie cieszyć się ciepłem słońca i starają się wykorzystać każdą minutę, aby uzyskać jak najwięcej przyjemnych emocji i pamiętam, jak delikatnie rozgrzewa ciało i duszę delikatnym światłem słonecznym. Wielu z niecierpliwością czeka na letnie dni, na wycieczkę i cieszyć się luksusowe wakacje na luksusowych zagranicznych plaż. Ale lato – nie jest to jedyny czas w roku, kiedy można poddać się ciepło.

Plusy jesień święto

Nikt nie twierdzi, że czerwiec, lipiec i sierpień, a także kilka tygodni przed i po tym okresie – najlepszy czas na kąpiel i opalanie. Ale lato więc czas ucieka, a słoneczne dni są przyzwyczajenie do końca, ledwo się rozpoczął. Więc dlaczego nie spróbować przedłużyć uczucie ciepła? Dlaczego nie zorganizować dodatkowy urlop, podczas gdy wszyscy inni są już zaczynają zawinąć w ciepłych ubrań i odebrać zimowej garderoby.

Wybierz ośrodek odpowiedni do podróży jesienią, nie będzie trudne. Istnieje wiele miejsc, gdzie pogoda o tej porze przyjemnym ciepłem i światłem słonecznym. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych wybrzeży, gdzie lato ciepła jest zwykle zbyt męczące, na przykład Tunezji. Pogoda w październiku w Afryce Północnej prawdziwie luksusową. Po tym wszystkim, jest to miesiąc, kiedy jest tam sezon aksamit.

Inną ważną zaletą będzie znaczne oszczędności pieniędzy. Jesień – czas, kiedy chcą się zrelaksować i nie tak bardzo jak w miesiącach letnich. Dlatego wielu hotelach i biurach podróży poczynić znaczne oszczędności na zakup biletów. Pieniądze na którym spocznie jedną osobę w sierpniu, spadek będzie wystarczające dla niektórych.

Rodzinne wakacje – najlepszy prezent ulubionym

Rodzice z małymi dziećmi mogą bezpiecznie przejść na jesieni do Tunezji. Pogoda w październiku podoba się jej miękkość. Nie wyniszczające ciepła, temperatura nie jest zbyt wysoka, co sprzyja zdrowiu dzieci. Po ostrych spadków i zmian pogodowych zwykle prowadzić do ciężkiego aklimatyzacji u dzieci i dorosłych. Dlatego wiele firm turystycznych przy wyborze jesiennej trasy, spojrzeć Tunezji.

Pogoda w październiku

Opinie turystów, którzy odwiedzili ten słynnym uzdrowisku w jesieni, wypełnione ciepłe słowa. Wielu powie, miękkie i aksamitne obecny klimat, podziwiać temperaturę wody i ilość owoców dostępnych tam, że już są dojrzałe.

Średnią dobowa zwykle osiąga + 25-28 ° C, czasami może przekroczyć znaku tridtsatigradusnuyu, ale nie wyczerpuje ciepła. Liczba słonecznych dni, zazwyczaj 25, więc to będzie wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się dużą ilością słońca, i nie będzie więcej dni zwiedzania i dla prostych spacery.

Październik – miesiąc po wybrzeży Afryki, a znacznie zwiększa ilość opadów. może być często pada, ale są one krótkotrwałe i nie stać się przeszkodą dla rozrywki. Dlatego jedyną rzeczą, która w żaden sposób nie można zapobiec wielkie wakacje w pieknym kraju – to pogoda.

Tunezja. Październik 2014: reszta plaża, wycieczki, rozrywka

Ciepły, ale nie gorący jesienna pogoda pomaga zróżnicować rozrywką. Turyści są dostępne jako wypoczynku na plaży i spacerów. Możesz absolutnie bez strachu przed oparzeniami słonecznymi i ciepła, spędzać czas na plaży. Kąpielowy również dozwolone, nawet jeśli woda nie może być nazywany „świeże mleko”.

Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek, nie znajdziesz lepszego kraj wrażeń wyszukiwania niż Tunezji. Pogoda w październiku sprzyja długie spacery, jazda na wielbłądzie, a nawet podróżować przez pustynię.

Turyści są oferowane wycieczki ruin Kartaginy, wycieczkę jeepem całej Sahary, badania lokalnych parków narodowych. Snorkellers można zbadać dno Morza Śródziemnego, ciesząc się jego pięknem.

To miejsce, gdzie można poddać się zabiegi odnowy biologicznej, błota i wodorostów okładów – jest Tunezja. Pogoda w październiku jest dość przyjemny. Częste deszcze i niewielki, w porównaniu z okresem letnim, zimne przystawki pozostawić wystarczająco dużo czasu na aktywny wypoczynek na plaży, jak również dla środków kosmetycznych.

Podróż do ośrodka jesienią ma swoje zalety i wady. Zawsze istnieje ryzyko, sezon zimne i deszczowe. Ale pogoda jest nieprzewidywalna, i polegać na nim całkowicie niemożliwe. W każdej podróży trzeba iść w dobrym nastroju, czekając na nowe krajobrazy, dowiedzieć się ciekawych faktów o historii świata i chęć do zmiany tej sytuacji i odpocząć. Tutaj to nie boją się żadnych przeszkód. Nic dziwnego, że mówią: „Nie ma złej pogody. Każda pogoda – łaska ".