786 Shares 1543 views

Coitus – jest … Rodzaje i funkcje kopulacji

Coitus – jest stosunek płciowy między dwiema osobami w celu prokreacji, czy dla przyjemności. Słowo to pochodzi od łacińskiego słowa kopulacji, co oznacza „współżycia”. Jest to ogólne pojęcie, które odnosi się nie tylko do klasycznego seksu pochwy, ale także wszelkiego rodzaju pieszczoty. Synonimami tego pojęcia są takie rzeczy jak stosunek seksualny, stosunek płciowy, stosunek seksualny, kopulacji, penetracji i innych. Sexopathologists wydzielają inne synonimy dla tej koncepcji, ale są one bardziej zdrowia i nie rozumieją zwykłego człowieka. W prostych słowach, coitus – jest seks. Jest to równoznaczne z tradycyjnym pojęciu intymności.

Typy coitus

Należy zauważyć, że we współczesnym świecie coitus – to nie tylko klasyczny seks pochwy podczas którego penis wchodzi do pochwy kobiety. Istnieją odmiany tego procesu:

  • Heteroseksualizm – pożądanie seksualne i stosunek płciowy odbywa się pomiędzy przedstawicielami obu płci, czyli między mężczyzną i kobietą. Heteroseksualny coitus kopulacja występuje klasyczny, czyli penis wchodzi do pochwy kobiety.
  • Homoseksualizm – coitus zachodzi między członkami tej samej płci, to znaczy między człowiekiem a człowiekiem lub pomiędzy kobietą i kobietą. Podczas współżycia homoseksualnego zamiar doprowadzić do orgazmu poprzez seks oralny, seks analny lub ręcznej stymulacji genitaliów, sutków i inne części szczególnie wrażliwych ciała.

Jak widzimy, stosunki płciowe – to nie tylko seks między mężczyzną i kobietą, i współżycia między mniejszości seksualnych.

Fizjologia heteroseksualny coitus

Na początku współżycia seksualnego kutas penetruje pochwę. Sam proces ten jest obaj partnerzy podniecenia. Następnie człowiek zaczyna wykonywać ruch posuwisto-zwrotny, w wyniku stymulacji stref erogennych. Na najwyższym szczycie wzbudzenia męskiego ejakulatu (wytrysku), orgazm towarzyszy. Kobieta nie może przyjść. Warto zauważyć, że zgodnie z terapeutami świadectwa, niezdolność do osiągnięcia orgazmu w targach połowa ludzkości – jest najpopularniejszym problemem podczas stosunku.

Podczas stosunku płciowego tętna zwiększa się do 120-180 uderzeń na minutę, oddychanie i bicie serca często. Wzrost temperatury skóry, zwłaszcza genitalia. W ogóle, coitus jest zarówno zmiany fizyczne i emocjonalne w statusie kobiet i mężczyzn.

Coitus – jest to przydatne

Regularne współżycie są panaceum dla wielu współczesnych chorób. Na przykład, badania wykazują, że seks jest przydatna dla migreny, bolesne i nieregularne cykle miesiączkowe, otyłość, nerwowość, stany depresyjne, i tak dalej. Ponadto coitus – to idealny sposób, aby pozbyć się wyprysków na twarzy. Dzięki regularnemu wydzielania hormonów płciowych rozliczone i znormalizowane, więc gruczoły łojowe nie pracują intensywnie, a trądzik zniknie. W ogóle, coitus – jest nie tylko przyjemne, ale także użyteczne.