599 Shares 2695 views

PSP-karabin. Air Strzelby PCP: Przegląd, opinie, ceny i ocena

RFA (rosyjski CAP.) – system z pre-pompowane. Broń tego typu jest uważany kompresji. Jako źródło energii jest wysoce sprężonego powietrza. Znajduje się w specjalnym zbiorniku, który jest pod wielką presją. Nawet ta część nazywa się żarówka. Zbiorniki są zbudowane, a także zdejmowane. są, co do zasady, pod lufą. Całkowite cylindry silnie widoczne, ale w dużej odległości PCP pneumatyczny broni przypomina kombinacji.

strzelby cechą tego typu jest obecność niewielkiej ilości części ruchomych, w przeciwieństwie do układu sprężyny tłoka. Wszystko to ostatecznie wyświetlane na charakterystykę urządzenia. W ogóle, PCP – pistolety, które pojawiły się od dłuższego czasu, a dzisiaj jest duże zapotrzebowanie. Do polowania, to pasuje idealnie. Użyj PSP-karabin bez licencji może być.

Jakie są zalety?

Należy przede wszystkim zauważyć, że proces wtrysku powietrza jest w pełni automatyczna broń. Oznacza to, że do żadnego wysiłku fizycznego osoba nie jest wymagane. Dosyć jednym ładowaniu przez długi czas. Średnio można przyjąć około 50 strzałów. Dodatkowo, ten rodzaj broni charakteryzuje jego zwartości. Waga modeli mile zadowolony. Na ogół konstrukcja pneumatycznego karabinu PCP mieć proste. Holowniczy przeznaczony jest do regulacji mocy. Ponadto, system zapewnia śrubę, która jest odpowiedzialna za opłatą pistoletu.

wzory ciśnieniowe zmienić dość prosta. Średnia z tych ograniczeń parametrów waha się od 16 do 100 dżuli. Współczesne karabiny energetyczne są bardzo duże. Balon nieograniczoną liczbę razy może być stosowany w modelach. Ostatnią rzeczą, należy wspomnieć o dokładności bitwy. W odległości 50 metrów specjaliści są w stanie uzyskać tylko mały punkt.

Wady systemów broni PCP

Minusy karabinów PCP powietrza, niestety, również. Najważniejsze – jest to problem ze zbiornika ładowania. Znaleźć miejsca z sosem dość trudne. Ponadto istnieje ryzyko dla zdrowia ludzkiego w zbiornikach magazynowych. Aby wypełnić je jako bezpieczne i niezgodności z zasadami, a nie wszystko, co może skończyć się łzami. Ta ostatnia wada polega na wysokim kosztem strzelb PCP. Średnio cena za to jest około 1000 $. Powiedział, że do tej pory, CAP-karabin zażądał głównie przez specjalistów do strzelania sportowego.

Strzelby PCP znak towarowy „Comet”

Wielu klientów reagować w sposób pozytywny o broni znaku towarowego. Karabiny barrel produkowane przez kucie na zimno. Jednocześnie broń jest bardzo dokładne. Reduktor posiada wbudowany typ. Średnia strzelnica jest dość wysoki w modelach. Niektóre karabiny wyposażone w specjalną zintegrowaną bagażniku. Z tego poziomu hałasu w kadrze jest dość niska. Ogólnie rzecz biorąc, na polowanie, ale dobrze pasują. Mechanizm zapewnia producent migawki dwuetapowy. Jest sterowany przez długość i siła. Podstawowy zestaw karabinów zawiera magazyn single-shot.

Pneumatyka również wartość marki z dużą prędkością pocisku. On można zrobić zatankowaniu normalnie 100 strzałów. Kule stosowane we wszystkich modelach ołowiu. Pnie długość waha się od 420 do 480 mm. Średnia masa ramion osiąga około 4 kg. Maksymalne ciśnienie w zbiorniku jest na poziomie około 200 bar. odciągnięcie dźwigni system jest reprezentowany w bocznej karabiny bramy. Zabytki nie są zwykle instalowane przez producenta. W tym przypadku konieczne jest oddzielnie, aby wybrać wysokiej jakości optykę. Przegląd wiatrówki powyżej znaków musi zaczynać się od pneumatyki „Comet V-5”.

Model "Comet V-5"

Recenzje ten model ma dobre. Wiele pochwalił ją za zwartości. Kaliber karabinu – 4,5 mm. W tym przypadku prędkość pocisku sięga aż 300 metrów na sekundę. energia wskaźnik pysk jest 30J. W ogólnym systemie semnadtsatizaryadnaya dostarczonych przez producenta. Ubiegać się o tę karabinu prowadzić tylko kul. Na jednym ładowaniu można wykonać około 100 zdjęć. Lufa posiada gwintowany. Wykonana jest ze stali przez kucie na zimno. Całkowita długość karabinu wynosi 1050 mm. Lufa ma wielkość 470 mm. Waga zaledwie 3,7 kg karabiny.

Również właściciele mówią studnię pneumatyki ze względu na jakość mechanizmu spustowego, który jest dostarczany przez producenta regulowanym. Ponadto, należy zauważyć obecność niezawodnego bezpiecznika. Szerokość paska na broni wynosi 11 mm. Maksymalne ciśnienie w zbiorniku wynosi 200 bar. System dźwigni napinającej reprezentowane boczną bramę. Przyrząd celowniczy standardowej modyfikacji nie jest określona. Nakrętka jest stosowany jako materiał złoża. W ogóle, to ma regularny kształt i może być z powodzeniem stosowany jako praworęczny czy leworęczny. Są one PSP-karabin (ceny rynkowe) od 900 do 1000 dolarów.

Charakterystyka karabin "Comet V-10"

Większość właścicieli mówić dobrze o tym modelu i jego wartości dla dużej dokładności. Dane kaliber SRP pneumatyczny pistolety 4,5 mm. Długość lufa 480 mm. Całkowity rozmiar model 1060 mm. Masa pneumatyczne – tylko 3,8 kg. magazyn urządzenie posiada 17 kul. Bęben jest wykonany przez producenta tworzyw sztucznych. Tryb ognia zapewnia pojedynczy. Karabin standardowy zestaw składa się z dysz napełniających, instrukcji i bezpośrednio broni.

Dotyka wielu kupujących, że sklep na 17 kul nie jest zawarty w zestawie. Wymagane również do wypalania klucze adaptera i pompa. Ponadto, w pewnych przypadkach, przydatne zapasowe iglicy sprężyny, a O-ring. Zasadą jest, że zużywają się szybko, ale mogą one zostać zastąpione dość łatwo i szybko. System uzbrajanie wyznacza standardy. Ciśnienie robocze w zbiorniku wynosi 200 bar. producent regulowanym opadania. Warto również wspomnieć to wygodny bezpiecznik. Ogólnie rzecz biorąc, należy skontaktować się z karabinem bardzo wygodne. Ponadto, należy zauważyć, dobrą prędkość pocisku. Wskaźnik energii wylotowej jest na około 30 J. Podsumowując, można powiedzieć, że model ten jest bardziej odpowiedni dla strzelectwa sportowego. Cena pneumatyki w sklepie 950 dolarów.

PSP firma karabin „Cricket”

Mówi o pneumatyki firma dobrze. Jest znany ze swoich karabinów na całym świecie. Sklepy mają pistolety mają niewielką ilość, ale w użyciu są one dobrze tylko sam pokaz. Wszystkich głównych mechanizmów są bardzo niewielkie, więc wielkość modeli zaskoczy wielu.

Ponadto, spółka jest wyceniana powyżej pneumatyki o dobrych właściwościach balistycznych z karabinu. prędkość wylotowa wynosi około 320 metrów na sekundę. Jakość kolbą i uchwytu jest bardzo wysoka. Pni są zwykle wytwarzane z gwintem. Średnia waga modeli wynosi około 3 kg. Wśród wad można zauważyć brak bezpieczników. Przegląd wiatrówki powyżej znaków musi zaczynać się od pneumatyki „Cricket SS-450 standard”.

Karabin "cricket normy SS-450"

Recenzje model ten zasługuje na dobre. Niektórzy uważają, że jest to doskonały wybór do polowania. Dane PSP karabin kalibru to 4,5 m. Dostarczana z tymczasowego pompowania zbiornika modelu. Prędkość początkowa pocisku znajduje się w pobliżu 350 metrów na sekundę. Kolbą karabinu jest wykonany tylko z orzecha włoskiego. W tym przypadku, uchwyt wykonany jest z „Bulpap”.

Mimo to ma dobre recenzje pneumatyki powodu optymalnej wielkości. długość lufa 450 mm. Jest klasyfikowany jako gwintowaną. Całkowita długość tego modelu jest to 680 mm. Masa była tylko 2,9 kg. Wszelkie urządzenia celownicze nie są dostępne. Powinny one być dobrane w samym sklepie. Ilość opłat przewidzianych przez producenta 14. bezpieczników w tym modelu nie jest dostępny. Zestaw standardowy karabin składa się z dwóch pierścieni cały sklep, identyfikacja i wymiana uszczelniających. Pneumatyka koszt Kupującego o $ 1.100.

Rifle "Cricket PLB"

Te opinie PSP-karabinowe są bardzo dobre. Różnią się one od innych modeli doskonałą dokładność fotografowania. Kaliber dostarczyły 4,5 mm. Sprzedaż modelu pre-pompowane. Prędkość początkowa pocisku wynosi około 350 metrów na sekundę. Butt (dostawka) wykonana jest z tworzywa sztucznego producenta. Pnia łącznie 12 rowków.

Również wielu doceniło pneumatyki ze względu na niewielkie rozmiary. Całkowita długość karabinu tyle co 680 mm. Waga zaledwie 2,9 kg broni. Niestety, nie istnieją żadne celownicze. Razem sklep przeznaczony dla 14 zarzutów. Średnie ciśnienie robocze w cylindrze – 300 bar. Bezpiecznik nie jest przewidziane przez producenta. Standardowy zestaw składa się z wymiennych pierścieni uszczelniających. Ponadto, również połączenie ładowania. Cena tego pneumatyki wynosi około $ 1200.

Wszystkie modele z „Benjamin”

Mówi o pneumatyki firmy wyłącznie na pozytywne strony. Dla każdego modelu broni producent robi specjalną pompę. Zaletą karabinów z marką jest w unikalnej konstrukcji. W tym przypadku praktycznie nie ma odrzutu, gdy zwolniony. Pompowania Zbiornik dopełniono do 160 barów. Ogólnie rzecz biorąc, na jednym cyklu ładowania będzie trwał około 30 strzałów. Aby śledzić manometru butla jest świadczona. Prędkość początkowa pocisku wynosi około 300 metrów na sekundę. Dane stosowane karabiny myśliwskie może być wielkim sukcesem. Jednak według opinii, i są idealne do fotografowania sportu. Stosowany we wszystkich modelach prowadzić tylko kul. Migawka ma typ śruby.

Dodatkowo karabin „Benjamin” bardzo chwalony za jakość kolbami. Z reguły są one wykonane z drewna. Większość modeli ważą niewiele i mają niewielkie rozmiary. Średnia masa karabinu wynosi około 2,5 kg. W uzupełnieniu do optycznej można zainstalować inne urządzenia do fotografowania. W ostatnich latach staje się bardzo popularny światłowodowe nici. To sprawia, że dość szybko zablokować na cel. Ale są fani standardowych atrakcji. Instalacja jakiegokolwiek sprzętu do fotografowania była możliwa właśnie ze względu na brak wpływu.

Model "Benjamin Stoke"

Ogólnie rzecz biorąc, ten model zawiera recenzje zarówno dobre i złe, ale wyraźnie uwagę na to zasługuje. Kaliber PSP-karabinów 5,5 mm. Początkową prędkość pocisku 330 m na sekundę. W sumie 10 magazynu za przewidziane. Długość lufy modelu jest 500 mm. Całkowita wielkość karabinu dokładnie 1010 mm. Lufa posiada gwintowany. Zakresy mogą być ustawione inaczej. Materiał jest plastikowy tyłek. Całkowita waga 3,5 kg ramiona. Niestety, standardowy zestaw pneumatycznych części zamiennych nie są wliczone w cenę. Powinien on mieć karabin CAP (5,5 mm miernik) wynosi około 990 dolarów.

Funkcje "Benjamin Discovery"

Wielu właścicieli tego modelu reagować lepiej niż broni „Benjamina Stoke.” Użyj tego karabin dość wygodne. Wpływ ma praktycznie żadnej. Ciśnienie robocze w zbiorniku wynosi 170 bar. W tym opatrunku jest bardzo szybki. Napełnianie zbiornika wystarcza na około 30 strzałów. używać tylko prowadzenie kul.

Jako właściciele mówią najbardziej jest najlepsza broń z celownikiem teleskopowym. Model ten waży tylko 2,5 kg. Kaliber zapewnia standard – 4,5 mm. Bezpiecznik nie występuje w tym modelu. Butt, w przeciwieństwie do poprzednich karabinów, wykonane z drewna. Cena modelu waha się w obszarze $ 970.

Strzelby PCP „Hatsan” firmę

PSP-karabin „Hatsan” często dostać dobre opinie ze względu na pojemny sklepie. W ten sposób średnie maksymalne ciśnienie wynosi 200 barów. Pni są zwykle gwintowane produkowana. Broń przeładunek odbywa zaryglowane bramy.

Negatywne opinie pneumatyka jest głównie ze względu na niską jakość bezpiecznika. Optyka dostarczane do pistoletu nie jest przewidziane. Parametr energia wylotowa 22 J. Zgodnie z ogólną zasadą, butt producent jest wykonana z drewna. Na jednym tankowaniu można uzupełnić do 70 strzałów. Dane Wskaźniki nie są wyposażone w karabiny powietrza. Średnia waga broni wynosi około 3,5 kg.

Funkcje "Hatsan AT-10"

Recenzje ten model ma tylko pozytywne. Sprzedawane szczegóły PSP-karabin z pompą pre-cylindrowy. broń kalibru jest 4,5 mm. Wysokość opłaty przewidzianej przez producenta 10. Parametr wylotowej energii jest 30J. W tym przypadku ciśnienie robocze w zbiorniku wynosi 200 bar. Z jednym tankowaniu można zrobić około 90 strzałów. Zejście pod ten model posiada regulowane. Obecność rowków w korpusie przewidziane. Koszt pneumatyczny Taki nabywca około $ 1.100.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, ocena wiatrówki PSP jest w następujący sposób:

  1. "AT-10 Hatsan".
  2. "Cricket PLB".
  3. "Benjamin Discovery".
  4. "Cricket SS-450 Standard".
  5. "Comet V 5".

Na szczycie listy wiatrówki PSP modelu „przy 10 Hatsan”. chwalić to pneumatyczne zdolne dobre właściwości balistycznych. Jednakże, może być z powodzeniem stosowany zarówno w polowaniu i zawodów sportowych w strzelaniu.