110 Shares 1678 views

2015 d może być najgorętszy rok na tej planecie w historii

Czy uważasz, że natura jest jak szalone, stale, każdego roku, prezentując wszystkie nowe niespodzianki? A jeśli w jednym rogu świata ludzie są zmęczeni nienormalnym deszczem i zimnem niezwykłego, a następnie na drugiej półkuli, w tym samym czasie, ludzie oszaleli nieznośnego upału. Natura jest chroniony przed destrukcyjnym wpływem człowieka za pomocą globalnego ocieplenia. Najbardziej radykalna uczeni podniesione do pomyślenia, wydawałoby się, teorię hipotezy przesunięcia bieguna. Jednak po czymś takim już doświadczył naszej planety …

Że przedstawiony w 2015 roku?

Teraz zwróćmy się do faktów ostatnich miesiącach. Bieżący rok zapowiada się najgorętszym w historii najnowszej, stało się jasne, od drugiej połowy 2014 roku. Nawet wtedy fala ciepła wziął rekordowym tempie, i nie było żadnych przesłanek do tego trendu, aby zwolnić lub zatrzymać się. W tym roku, August stał się szóstym miesiącu, średnia temperatura jest przekroczona odpowiednie dane za poprzedni okres.

Wystarczy pomyśleć! Sześć miesięcy po osiem pobił rekordy temperatur. I to nie jest limit. Należy pamiętać, że dane pogodowe z całego świata byli traktowani Środowiska Centrum Informacji (NCEI). Według obliczeń ekologów, w 2015 roku z prawdopodobieństwem 97% ma szansę stać się najgorętszy rok w historii.

Należy spodziewać się normalizacji?

Jak już wspomniano, naukowcy uważnie monitorować wszystkie aktualne dane o pogodzie w ostatnich miesiącach. Rekord ciepła stycznia natychmiast stało się jasne, naukowców, nie oczekuje się żadnego najbliższym spowolnienie wzrostu średnich temperatur. Ponadto, wykres, który wyświetla okresy szczytowe ciągu ostatnich sześciu lat, stale rośnie. Jeśli porównać wyścigi, to jest jasne, że w najbliższej przyszłości nie należy spodziewać się normalizację temperatury średniej.

I tak nastąpił pewien chłodzenie, wymaga poważnych powodów lub nienormalne zjawiska. Tymczasem ekolodzy nadal monitorować temperaturę w nadziei, że przynajmniej przez kilka miesięcy, dane będą mogły być utrzymywane na poziomie średnich temperatur w zakresie od 20 wieku. Ale, niestety, to nie wydarzyło się od 1980 roku.

Najcieplejsze temperatury oceanu

W sierpniu 2015 roku ustanowił rekord dla najcieplejszych temperatury oceanu w historii. Jednak na ziemi w tym miesiącu pobił poprzedni rekord o 2 stopnie Celsjusza. Oceany z ich terenie olbrzymiego bardzo wolno reaguje na zmiany pogody. Dlatego naukowcy uważają, że do końca roku jest mało prawdopodobne, aby zmienić.

wniosek

Dekady antropogeniczne ocieplenie planety doprowadziły do faktu, że ma teraz. W punkcie tym, przy 368 kolejnych miesięcy zaobserwowano temperatury powyżej normalnej wartości. Ponadto, ponad 100 lat nie został zaktualizowany sprzeczne zapisy i nie zaobserwowano w najzimniejszym miesiącu w historii.