407 Shares 1751 views

Mercedes B180: opis, dane techniczne, opinie właścicieli

„Mercedes B180» Kiedy nie dzwonić. Najczęściej nazywa minivan, hatchback i kompaktowy van. Druga instrukcja bardziej prawdziwe, ponieważ jest używany w odniesieniu do tego modelu, a nawet producenta. Wizualnie samochód sportowy kompaktowy hatchback, który wygląda jak zwrotnicę. Jeśli nie zwracać uwagę na jego wielkość. Wymiary w B180 jest zwrotnica: długość wynosi 4369 mm, szerokość 1786 mm i wysokość 1557 mm. Jest to jeden z najmniejszych samochodów koncernu. Co więcej to powinien być świadomy?

powierzchowność

„Mercedes B180» jest charyzmatyczny, energiczny, sportowy i jasny wygląd. Przede wszystkim zwraca uwagę na przedniej części. Trudno nie zauważyć, kaptur opadający, z widokiem skrzydła szeregowy, schludny zderzak z wlotami powietrza i stylowych lamp LED i systemem optyki elegancki kształt migdałów.

Szczególnie rodzynki krata dodaje etykiety do oznaczania wąskie linie lamp przeciwmgielnych i szczególnie vyshtampovki które są umieszczone po drugiej stronie bocznej części stożkowej okapu do tylnego zderzaka.

Patrząc z boku maszyny, można zauważyć, doskonale dźwięku promienie opona, wysoki próg, zwarte tylną część i potężny krawędzie dachu rozwijana, jak przecinając bocznej ściance korpusu.

Projekt tego samochodu jest określone szczegółowo, tak, że nie tylko sprawia, że model atrakcyjny, ale również poprawia osiągi aerodynamiczne.

salon

Wnętrze hatchback „Mercedes B180» zasługuje na najwyższe uznanie. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę – to zgrabne i oryginalne panele przednie otwory, wykonane w stylu lotniczym.

Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę krzesła z wypełnieniem, o grubości profilu anatomicznego oraz wyraźna podparcie boczne. Są wygodne i wyposażone z dużym zakresie regulacji. Podobnie jak w przypadku kolumny kierownicy, przy okazji. Więc wygodnie w środku, mimo wizualnych samochodów kompaktowych, nawet ludzie, delegowania, który osiąga wysokość 190 cm.

Na tylnym rzędzie jest wystarczająco dużo miejsca dla trzech pasażerów. Co ciekawe, łóżko wyposażone jest w łatwy Vario-Plus, dzięki czemu można go przenieść wzdłuż wnętrza o 14 centymetrów. Również opcja transformacja pozwala zmieniać rozmiar buta. Zazwyczaj może on pomieścić 488 litrów ładunku. Ale kwota ta może być zwiększona do 666 litrów. A jeśli złożyć tylne siedzenia płaski grunt, można uzyskać przestrzeń, która może pomieścić 1547 litrów ładunku.

charakterystyka

Pełen opis „Mercedes B180» jest niemożliwe bez wymieniania jego właściwości techniczne. I mają tego modelu kompaktowego hatchbacka, jest bardzo dobra.

Kompl samochodu 1,6 litrowy silnik 122, moc z wtryskiem paliwa, które mogą działać jako 6-krok „mechanizmów” i 7-band „urządzenie”. Silnik ekonomiczny. 100 „miejski” kilometrów zużywa około 8,3 litra benzyny. Podczas jazdy na autostradzie zużycie zmniejsza się do 5 litrów.

Mówiąc o cechach technicznych „Mercedes B180», uwagę należy również zauważyć, że dynamika modelu. Do 100 km z samochodu przyspiesza w 10,4 sekundy. A jego ograniczenie prędkości w tym przypadku wynosi 190 km / h. Że w zasadzie nie jest źle dla samochodu klasy golf.

Nawiasem mówiąc, nie jest to wersja z silnikiem diesla 109 KM 1.8 litra. Charakterystyki dynamiczne są prawie identyczne, ale stawka jest znacznie niższa. 100 km od miasta zajmuje zaledwie 5,5 litra paliwa. I podczas jazdy na autostradzie i 4,2 l zrobić.

System bezpieczeństwa

Hatchback „Mercedes B180» posiada bogaty zestaw. Jest to szczególnie dobry system zabezpieczeń. Samochód wyposażony jest we wszystko co niezbędne, aby zapewnić niezawodność kierowcy i pasażerów.

Wewnątrz znajduje się wiele poduszek powietrznych (przednie, boczne i kurtynowe), system ostrzegania o kolizji kontroli zmęczenia kierowcy, opcją hamowania awaryjnego, ABS i ESP, kontrola trakcji i crash-czułe oświetlenia awaryjnego. Ale to nie wszystko! Istnieje również wyświetlacz okresowość system, który ASSYST, adiutant w ruchu na wzrost, immobilizer elektroniczny z blokadą zamków i pilocie zdalnego sterowania, Isofix ISOFIX Fotelik dziecięcy, a także TopTether punkt w lewej i prawej strony tylnych siedzeń.

sprzęt

Ten model Mercedes B-klasa, jak również wiele innych samochodów wybitny producent, ma imponującą listę wyposażenia. W opakowaniu termopogloschayuschee włącznie oszklenia optyka chlorowca, LED-popychacz sygnał zatrzymania, czujnik światła, gąbki z 2-poziomowego ogrzewania czułości, okien, luster elektrycznych i hamulcem postojowym, adaptacyjnych świateł hamulcowych z impulsywnych żarowej temperatury zewnętrznej, i asystent z informacją o awarii opon powietrze.

I to, oczywiście, tylko niewielka lista tego, co znajduje się w pudełku z modelu Mercedes B-klasy. Poza powyższym chcielibyśmy zauważyć obecność wyświetlacza przesunięcie czasu, funkcja ECO start / stop, kierownica luksusowy wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz na desce rozdzielczej, elektryczne szyby, system audio z sześcioma głośnikami, komputer pokładowy, obrotomierz, i podgrzewane fotele.

Lista wyposażenia, jak widać, jest naprawdę imponująca. Jednak wszystkie wyżej – nawet połowa dostępna.

To mówi kierowców?

Lewo o „Mercedes B180» Recenzje pozwalają właścicielom, aby upewnić się, że urządzenie jest naprawdę dobra. Ludzie nazywają go idealnym wyborem dla ruchu miejskim i na podróż. I głównych zalet modelu to pojemny bagażnik, doskonałą obsługę i płynną jazdę. Również wiele szczęśliwy wysoka pozycja siedzenia, gładka skrzynka biegów, oszczędnym zużyciu paliwa i niezawodność. Ludzie, którzy kupują ten samochód, mówią, że ten samochód – luksus za małe pieniądze.

Chociaż wiele zwrócić uwagę na niedociągnięcia. Ich mały. Jest to niewielki luz i brak gumy do drzwi przeznaczone do ochrony progów. Drugie zastrzeżenie mniej znaczące. Ale prześwit – gorący temat dla rosyjskich kierowców. W tym modelu, luz jest tylko 14 cm. Jest to jednak wystarczające, aby jechać ostrożnie na złych stron i uniknąć wyraźnego terenu.

koszt

Wreszcie – cena „Mercedes B180». Teraz ten samochód jest w dobrym stanie / używane można kupić za naprawdę niewielką kwotę. Po przestudiowaniu reklamy, można dowiedzieć się, jaka jest cena emisji Model 2013 z zakresu 250.000 kilometrów wynosi około 700 tysięcy rubli.

Można znaleźć inne opcje. Model z roku wcześniejszego modelu są nawet tańsze. Nowsza wersja – odpowiednio droższe. Ale w każdym przypadku koszt do miliona rubli – jest to dopuszczalne ceną za solidnie pracują z „Mercedes”, których produkcja rozpoczęła się nieco ponad pięć lat temu.