224 Shares 3472 views

Bugatti Veyron Supersport – doskonałość poza nią!

Raz tysięczny stado wydawał się nieosiągalny cel, to jest udoskonaloną wersją elity, i stał się już kultowy klasyczny supercar Bugatti Veyron Supersport złamał znak 1200 KM To fantastyczne!

Dzisiaj, Bugatti Veyron Supersport – to najszybszy samochód produkcja zaprojektowanych do jazdy po zwykłych drogach. Na torze w Niemczech kierowca testowy Pierre-Henri Raphanel udowodnił, że ten samochód może rozwijać prędkość 431,07 km / h (średnio dwóch biegach). Dynamika samochodów rozproszenia również imponująca – 2,5 sekundy do 100 km / h! W celu osiągnięcia tego celu wiele elementów z ciała w porównaniu ze standardowym są przez maksymalne wykorzystanie włókien węglowych materiałów kompozytowych, stopów lekkich. To, w połączeniu ze wzrostem właściwości aerodynamicznych jest możliwe, pomimo dużej mocy (zestaw masywniejsze turbosprężarki) zmniejszają Bugatti Veyron Super Sport masy 50 kg, w porównaniu z modelem podstawowego, a nawet zmniejszenie zużycia paliwa aż do 23 litrów na 100 km.

Korpus jest wykonany w całości z włókien węglowych, z tyłu ramy pomocniczej – od nierdzewnej stali, z przodu – z materiału kompozytowego, który pozwala na osiągnięcie maksymalnego równowagę we wszystkich sytuacjach. Ciało Bugatti Veyron Supersport – jest jednoczęściowa monocoque, dzięki tej konstrukcji, ma wysoką sztywność skrętną, co oznacza, że dobre wyniki bezpieczeństwa biernego. W auto aktualizowane dachu, Zderzak przedni i tylny dyfuzor, zmniejszył liczbę rur wydechowych poprzez poprawę efektywności ich pracy. Dla bezpieczeństwa maksymalna prędkość Bugatti Veyron Supersport ograniczona elektronicznie do 415 km / h. Bezpieczny do jazdy przy dużych prędkościach jest możliwe tylko w obecności specjalnych opon, które były używane w rekordowym biegu na ziemi w Niemczech. Jednakże, konwencjonalne regularne, bardzo szerokie opony Michelin, zaprojektowane specjalnie do tego superpenalty i dostrojony sterowany elektronicznie napęd na wszystkie koła 7 prędkości transmisji podwójnego sprzęgła, może wytrzymać boczne przyspieszenie do 1,45 g na zakrętach, podczas hamowania, trzymając samochód przesuwnych , Znacznie kredytowej dla tego i stabilność systemu kontroli koła.

Układ hamulcowy zawiera promieniowo wentylowanych płyt wykonanych z kompozytu (węgiel oraz węglika krzemu zbrojenia) zainstalowaną w monoblokowe zaciski hamulcowe, wykonane z lekkiego stopu aluminium. Koła wykonane z kutego stopu. Jedną z cech tego urządzenia jest względny komfort sterowania w porównaniu do innych supersamochodów – wygładzone sztywność hiperostre skok i odpowiedź układu kierowniczego.

W zasadzie ten samochód można nazwać udaną akcję brandingu, a nie projektem komercyjnym. Planuje się, aby zwolnić tylko 30 egzemplarzy wersji Supersport, wszystkie takie same, z uwzględnieniem zaktualizowany Bugatti Veyron 2013 wersja podstawowa będzie produkowanych 300 samochodów, a ich producent – grupa VW – brak planów zwiększenia limitu. Ten samochód jest bardziej symbolem możliwości technicznych koncernu, dlatego maszyny te mogą nie być wiele. A cena pobierana Veyron znaczny – ponad 2 miliony euro .. A po wydaniu samochodów będzie prawdopodobnie z roku na rok tylko rosnąć, dając więcej wyłączności tego wyjątkowego produktu pomysłów technicznych.