222 Shares 9589 views

Traktor toru: krótki opis i zalecenia

rolnictwo egzystencji dosłownie wiąże współczesnego człowieka, aby pomyśleć o tym, jak zdobyć specjalistycznego sprzętu, korzystanie z której z kolei znacznie uprości zadania, takie jak uprawa, sadzenie różnych roślin, lub modernizację okolicznych obszarów miejskich i innych. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na Traktorki małogabarytowe toru.


Pozytywny jakości maszyny

Ten wariant kompaktowy konwencjonalny ciągnik standardowy stanowi doskonałą okazję dla użytkownika jest znacznie przyspieszy realizację wielu planowanych działań, a tym samym zmniejszyć koszty robocizny. Traktor gąsienicowy obdarzona wieloma pozytywnymi cechami:

 1. Najszerszy zakres trwających prac: pielenia, orki, grudek, koszenie trawy, sadzenie i zbieranie plonów, wyczyszczenie powierzchni śniegu, liści i śmieci, itp …
 2. Zwiększona trakcja, co jest możliwe dzięki własnym ruchem układu torowego za.
 3. Wystarczająco sprawne funkcjonowanie urządzenia, co pozwala na szybkie pokonanie dość trudnych odcinków o podstawowej powierzchni.
 4. Niskie ciśnienie grunt ze względu na fakt, że tory mają znacznie większą powierzchnię styku z podłożem niż koło. W związku z tym, ziemia nie jest wciśnięty, a to jest bardzo ważne w czasie orki.
 5. Minimalna liczba utworów, które pozostają w glebie po zastosowaniu urządzenia.

braki

Ale oprócz tych zalet, ciągnik mini robota i ma takie wady:

 1. Niska prędkość. Często zdarza się, że urządzenie nie jest w stanie jechać szybciej niż 10 km / h, co w niektórych przypadkach jest poważną barierą do jego stosowania.
 2. Nazwany ciągnik zużywa całkiem imponującą ilość paliwa.
 3. Emituje głośny hałas podczas pracy, który podczas długotrwałej pracy urządzenia może wpłynąć na ucho i umysł kierowcy.
 4. Nie mogli podróżować na drogach i autostradach, jak zwykły pojazd.

silnik

Jak każda maszyna, silnik ciągnika jest podstawową jednostką, która otrzymuje najwięcej uwagi. Niektórzy decydują się rzemieślnicy samodzielnego montażu mini traktor gąsienicowy, a więc ci ludzie powinni zawsze mieć świadomość, że musi być silnik czterocylindrowy, chłodzony wodą i mieć pojemność 40 koni mechanicznych.

Element podwozia

gąsienice gumowe – jest to wersja odniesienia ciągnika, która obecnie zyskuje coraz większą popularność. Są one tak dobre, jak utwory ze stali wysokiej momentu obrotowego, które są przyzwyczajone do zdecydowanej większości kierowców oznacza to transtportnog. Wielkość gąsienice zawsze odpowiada wielkości ciągnika.

opcja ekonomiczna

Gąsienicowe Traktorki małogabarytowe „Uralets” jest jedną z najbardziej atrakcyjnych jednostek, który charakteryzuje się dobrą i ekonomiczne. Maszyna ta jest dostępna w trzech rodzajach. A każda z nich jest inna odporność na jakość zużycia paliwa i oleju.

Ciągnik ten jest produkowany w zakładzie położonym w regionie Czelabińska, a większość składników są produkowane również w Rosji, co pozwala uwzględniać lokalny klimat i prowadzić prace budowlane w pełnej zgodności z nimi. Dlatego należy uruchomić silnik samochodu, nawet w niskich temperaturach nie powoduje żadnych trudności. Jednak niektóre elementy traktorów produkowany w Chińskiej Republice Ludowej.

Główne parametry techniczne ciągnika „Uralets – 220” to:

 • silnik 22-konny.
 • Zużycie paliwa 250 g / kWh.
 • Pojemność zbiornika paliwa – 8 litrów.
 • Prędkość jazdy – 27,35 kilometrów na godzinę.
 • Prześwit maszyny – 300 mm.
 • Promień skrętu – 3900 mm.
 • Maszyna waga – 960 kg.
 • Osie – napęd na cztery koła.
 • Częstotliwość PTO – 540 obr / min.

Jedyną istotną wadą ciągnika można uznać, że ma on w niektórych modelach fabrycznych nie przeciągnięcia i dlatego jego działanie podczas intensywnych opadów deszczu lub zbyt niskiej temperatury otoczenia jest znacznie bardziej skomplikowana, a czasem staje się niemożliwe.

gąsienice gumowe ciągnika pozwalają mu najwyższe charakterystyki trakcyjne, może być stosowany nawet na bardzo miękkich rodzajów gleb.

Rekomendacje rzemieślnicy

Dziś, wiele osób pragnie zaoszczędzić na własną rękę, aby zebrać traktor mini robota. Warto wspomnieć, że jeśli masz pewną wiedzę i umiejętności, aby gromadzić się taką maszynę to jest możliwe, a najbardziej. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że każda jednostka musi opracować domowy w ścisłej zgodzie z opracowanego algorytmu. Istotną rolę odgrywa i części zamienne, które są bardzo często w praktyce muszą być dostosowane do elementów współpracujących. Przede wszystkim jego planowanych działań, pożądane jest, aby uchwycić na papierze, a dopiero potem przystąpić do montażu.