241 Shares 8385 views

Przegląd lexus ct 200h

Młodszy brat Lexusa HS 250h – CT 200h – wyposażony jest w niskie lądowanie, co zapewnia sportową jazdę. Wśród regulowanych trybów jazdy kierowca będzie także mógł znaleźć tryb "Sport". Gdy jest włączony, sterowanie staje się bardziej czułe, a przyspieszenie przyspieszenia zauważalnie wzrasta.


Lexus CT 200h zużywa 9 litrów paliwa na 100 kilometrów podróży, co jest naprawdę ekonomicznym rozwiązaniem. To prawda, podczas gdy Lexus pozbawiony był dodatkowego podkręcania, Lexus pozbawiony był dodatkowych kosztów, więc sporadycznie można je przegapić. Jednak nowość Lexusa Zajmuje godną pozycję w segmencie premium wśród podobnych kompaktowych samochodów.

Podstawowym wyposażeniem oszczędnego hatchbacka są wszystkie innowacje i zalety świata samochodów, dzięki czemu samochód jest naprawdę wygodny i przytulny. Lexus CT200h jest wyposażony w lusterka boczne z ogrzewaniem, sterowaniem, zapłonem i zamkiem bez klucza. Szczególnie należy wspomnieć o kierownicy z obrotową teleskopową technologią i kontrolą klimatu z możliwością ustawienia temperatury dla kierowcy i pasażera oddzielnie. Z zewnątrz samochód jest wyposażony w tarcze kół na 17 cali, a także winylową tapicerkę wewnętrzną. Elektroniczne wypełnienie obsługuje technologię Bluetooth z możliwością podłączenia urządzeń audio. Ponadto właściciel może podłączyć sprzęt audio przez złącze USB. Możesz słuchać własnej muzyki lub wbudowanego radia satelitarnego przez sześć głośników, podłączonych również do odtwarzacza CD.

Ponadto pojawiły się propozycje zakupu samochodu w ulepszonej konfiguracji Premium. Jego "frytkami" są dodatkowe ogrzewane przednie siedzenia i luk na dachu hatchback.

Pakiety premium uzupełniają samochód dzięki nowym i ciekawym rozwiązaniom. Pakiet Premium Audio zapewnia więc lustra Lexus CT 200h z innowacyjną technologią automatycznego przyciemniania. Liczba głośników zwiększa się do dziesięciu, system audio jest uzupełniany przez zmieniarka na sześć CD-ROM. Pakiet skórzany wyposaży maszynę w automatyczną wycieraczki szyby, tapicerkę wykonaną z wysokiej jakości skóry, wszystkie te same lusterka wsteczne z technologią automatycznego zamocowania; Oferuje również fotel kierowcy "pamięci". Pakiet nawigacyjny połączy się z Lexus CT nowym elektronicznym nadzorem w postaci systemu nawigacyjnego, interfejsu dotykowego, kamery zapasowej i zaawansowanych funkcji Bluetooth.

Przy zamawianiu pakietu Premium można również zainstalować unikatowe wykończenie F Sport z wydaniem specjalnym w Lexus CT 200h. Oferta obejmuje nowe koła sportowe, zawieszenie, szeroki tylny spoiler, zmodyfikowaną kratek i unikatowe tapicerki.

Silnik benzynowy CT 200h dla 1,8 litra wyposażony jest w cztery cylindry i parę elektrycznych generatorów. Produkuje on 134 KM na wyjściu. Moc jest przekazywana do napędu na przednie koła za pomocą przekładni CVT CVT. Od zera do setek kilometrów na godzinę, CT 200h może przyspieszyć przez 10,4 sekundy. Podczas jazdy po mieście, hatchback zużyje 8,8 litra na 100 kilometrów, a na autostradzie zużycie wzrasta do 9,5 litra, mieszany tryb wynosi średnio 9 litrów na sto.

Bezpieczeństwo samochodu będzie zapewnione przez hamulce tarczowe z układami ABS, stabilności i trakcji, zintegrowanymi z tylnymi poduszkami powietrznymi siedzeń przednich i tylnych, zasłonami bocznymi i podwójnymi poduszkami powietrznymi typu kolana. Standardowy sprzęt posiada również system powiadamiania, który brzmi, aby ostrzegać pieszych o podejściu do samochodu. Innowacyjny system Connect informuje kierowcę o możliwym zderzeniu i umożliwia znalezienie skradzionego pojazdu z lokalizatorem. Dodatkowo, właściciel samochodu Lexus CT 200h będzie w stanie zainstalować system kolizyjny – dowie się, kiedy wypadek będzie nieunikniony, a następnie pas bezpieczeństwa przedniego zostanie automatycznie dokręcony.