321 Shares 5736 views

Stels 250 Enduro: przegląd motocykla

Jest mnóstwo motocykli na rynku krajowym, z których wiele jest obca nazwa. Te konie żelaza wciąż szuka swojej popularności i ich godzin. Takie zyskuje rowery glory to Stels 250 Enduro. Dla niego warto przyjrzeć się bliżej, w rzeczywistości częściej model ten można zobaczyć na drogach. Troska „Stealth” dopiero zaczyna swoją pracę, więc jego sukces nie jest daleko. Motocykl Stels 250 Enduro, głównie ze względu na jego niską cenę, może wkrótce wypierać inne modele na rynku. Ale gdy taka radykalna zmiana nie nastąpi, konieczne jest, aby zrozumieć właściwości tego urządzenia, aby poznać jej cechy, pozytywne i negatywne strony.

pochodzenie

Historia Troska „Stealth” jest całkiem fascynujące. Jeśli wnikają do niego, można zobaczyć, że firma – jest to wspólny projekt rosyjsko-chiński. Dokumenty mówią jedno, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Mimo to, główna partia, jak i kraj produkcji, nie jest niczym innym niż Chiny. Na jego terenie znajdują się wszystkie fabryki firmy, a od niego jest eksportowana. Ale to nie jest tak ważne. Najważniejsze – to jest sam produkt. Troska „Stealth” jest firmą rozruchu założony na początku dwóch tysięcy tych. Ale jakoś, kopie robocze, istnieje kilka produktów. Spośród wszystkich modeli wyraźną przewagę w Stels 250 Enduro. To rozpoczęła produkcję w 2010 roku. Początkowo sprzedaż nie jechaliśmy. Ale to może być wyjaśnione przez: nieznany, niesprawdzonych motocyklu zawsze powoduje pewną ostrożność, więc zupełnie nowe modele wziąć rzadko. Ale powstają na rynku, Stels 250 Enduro zaczęła nabierać tempa, popularność zaczęła rosnąć. Chwała tym rowerze jest przechowywany do dziś. Dowodem tego – że „Stealth” jest nadal produkowany i sprzedawany.

Stels 250 Enduro: zdjęcia nie oszukują

Na stronie pozytywów motocykla można uznać za wygląd. Rzeczywiście, z projektu w tym „koń” wszystko w porządku. można wyraźnie zidentyfikować rodzaj sportu: duże koła, elegancki kształt i tak dalej. „Stealth 250 Enduro” może konkurować z wieloma znanymi przystojny motomire. Przodu natychmiast oczywiste ostre zbiornika. On wydaje się być podniesione. „Enduro 250” ma charakterystyczną cechę rowerach sportowych, nie ma tylnego widelca. Oznacza to, że siodło jak to zwisa w powietrzu.

enduro

Stels 250 Enduro ma bardzo ciekawą nazwę. Ale w rzeczywistości nie jest niczym niezwykłym tam. Enduro – to po prostu klasa technologii, która należy do tego roweru. Enduro – tzw motocykl sportowy, które biorą udział w wyścigach motocyklowych. Oni mają swoje własne cechy. Na przykład, mała masa. Można również wybrać dość dopuszczalnego osiągi silnika. W ogóle, Enduro łączy wszystko co potrzeba do sportowej jazdy.

Stels 250 Enduro: instrukcje i specyfikacje

W instrukcji, lub jak to nazywa, arkusz danych, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Do przykładowych specyfikacji. Że konieczne jest, aby ogólne wrażenie roweru. „Stealth Enduro 250” ma paskudną cechę związaną z jego niskiej wadze. Sam rower waży 155,5 kg, co w świecie dwukołowy niewiele znaczy. Z tego podchodzi małą ładowność: zaledwie 130,9 kg. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że rower jest przeznaczony dla dwóch osób, to jest możliwe, aby obliczyć, ile powinien ważyć każdego jeźdźca. Okazuje się trochę. W parsowania powinien zapamiętać najważniejsze w każdym pojeździe, o silniku. On jest „Stealth 250 Enduro” w Chinach. Ten silnik spalinowy posiada cztery siłowniki, z których łączna ilość wynosi w przybliżeniu do 256 centymetrów sześciennych. Dość dobre. Maksymalna wydajność agregatu, jest jednak mniejsza niż 17 KM. Jednak dla przyspieszenia to wystarczy. Brak mocy przy prędkości zadanej nie jest odczuwalny. Motocykl idzie gładko, sprawnie przełączyć wszystkie transfery. „Stealth Enduro 250” znajduje się instrukcja pięć skrzyń biegów. To działa jak zegar, tylko jest jedna wada: rower nie jest na biegu wstecznym. To nie jest to, że katastrofa, ale w codziennym użytkowaniu jest to wadą. Na motocyklu zamontowany układ zapłonowy bezstykowy. Dlatego, silnik uruchamia się po naciśnięciu przycisku. Zużycie paliwa tego motocykla jest niewielka. Sto kilometrów spędza cztery litry benzyny.

Jednak „Stealth Enduro 250” – jest to dobry rower, który jest już zyskuje na popularności. Ma wszystko, czego potrzeba do roweru budżetu.