142 Shares 8219 views

Naprawa i konserwacja Seat Leon

SEAT Leon – przednie koła napęd pięciodrzwiowy hatchback z klasą, który jest zbudowany na Volkswagen Golf platformy piątej generacji. Bliscy krewni z samochodu są Toledo, Altea, Altea XL. Wszystkie niezbędne informacje o samochodzie, można dowiedzieć się z instrukcji napraw i eksploatacji pojazdu Seat Leon / Toledo / Altea / Altea XL ukraińskiego wydawnictwa monolitu.
Chociaż SEAT Leon jest bezpośrednim krewnym Golf V, ale jest ona przeznaczona na innej grupy docelowej. SEAT Leon jest uosobieniem młodzieży, styl i szybkość, to wszystko jest gładka i stres w tym samym czasie, sportowe linie ciała.
Interesujące jest to, wykonany z przodu. Jeśli spojrzeć na to z zewnątrz, można zobaczyć, że przednia szyba płynnie w kaptur, bez żadnych przerw i przestrzeni. Rozwiązanie to poprawiło współczynnik przeciągania. Takie wykonanie przedniej części jest stosowany w samochodach sportowych.
Chciałbym również zauważyć, tylne klamki, które są ukryte między drzwi i tylnej części samochodu. Takie pisaki charakterystyczny układ Alfa Romeo. Amatorski wykonany kratę i reflektory, które mają bardzo małe rozmiary, i to jest teraz modne wszystko super, ale to, jak każdy.
Salon samochodowy to nic innego jak Volkswagen. I to jest oczywistym plusem. Cały wystrój jest bardzo stylowy i jasne, czuję ducha Włoch. Siedzenia mają solidne podparcie boczne i uchwyt sportowy. Na początku wydaje się być raczej niska, ale kiedy można się przyzwyczaić, a potem czujesz cały swój urok. Ponadto, nawet w najwyższym położeniu fotela kierowcy nad głową jest dużo przestrzeni, która pozwala kręcić głową. I włączeniu będzie to właśnie dlatego, że widoczność w samochodzie na stopień C. Problem polega na lusterek wstecznych – są małe, a zatem tworząc martwą strefę. Tak podczas jazdy, szczególnie w nocy lub przy złej pogodzie, trzeba być ostrożnym. Podoba tylko widoczność salon lustro, które obejmuje szyby tylnej klapy całkowicie.
Urządzenia znajdują się w samochodzie jest bardzo nietypowe. Dwa duże średnica – prędkościomierz i wskaźnik paliwa, są połączone za pomocą wskaźnika temperatury i małej tachometru.
Niedogodności tworzy brak centralnego podłokietnika, podczas poruszania prawą ręką nie ma gdzie umieścić. Przestrzeń dla różnych małych rzeczy (klucze, dyski, telefon, itd.) Nie wystarczy, schowek działa jako element wystroju wnętrz, a także o dowolnej funkcjonalności i przestronności nie może mówić.
Dźwięk jest doskonała jakość dźwięku na dużym ekranie można wyraźnie zobaczyć wszystkie ustawienia, poza tym wszystko jest napisane w języku rosyjskim.
SEAT Leon wyposażony doskonały duet z silnikiem o pojemności 2 l pojemności 150 KM i sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Samochód zachowuje zaufanie i doskonałe prowadzenie na linii i na krętej drodze.
Kierownica jest bardzo czuły, jasne i szybkie reagowanie na wszystkie zespoły. Ma sportu reakcji. Podstawową ideą sportu jezdnego SEAT to system dynamicznej kontroli biernej zysk kierownicy.
Samochód może być łatwo włączone do obrotu, nie banki, dobrze utrzymywane ścieżki przemieszczania się, szybko reagować na działanie naciśnięciu pedału gazu i hamulca. Zaoszczędzić 0,2 litra benzyny na 100 kilometrów pozwala systemu EPS, co zapewnia wygodny i dokładny wysiłku kierowniczego.
SEAT Leon – jasny model, który jest pewny, aby znaleźć fanów, szczególnie wśród młodych ludzi. Ważną zaletą samochodu pierwszej klasy jest silnik, automatyczna skrzynia biegów i bez wątpienia na zewnątrz.