369 Shares 9366 views

Jakie samochody montowane w Rosji

Przedsiębiorstwa rosyjskiego przemysłu samochodowego, które teraz działają, można podzielić na kategorie: „nasz” i „obcych”. Pierwszym z nich jest zwykle uważane za gaz, AvtoVAZ i IzhAvto, a pozostałe są uszeregowane w drugiej kategorii. Ale tak poważnie myśleć źle, jak na terytorium Rosji są firmy zagraniczne, które produkują samochody, ale należące do rosyjskich udziałowców. Rosyjski przemysł samochodowy właściwie rozpatrywać w aspekcie terytorialnym, jak w tej chwili istnieje kilka klastrów motoryzacyjnych, które są bardzo wysokiej jakości. Pojęcie to jest rozumiane jako klaster pewnego zbioru obiektów, tworząc kolonii jednorodnej podstawie. Pod względem produkcji samochodów w Rosji istnieją trzy takie klastry i trzy bardziej dojrzały. Teraz zobaczmy, co samochody montowane w Rosji?

Historycznie rzecz biorąc, że ośrodkiem przemysłu motoryzacyjnego w Rosji zawsze była regionem Wołga, więc region jest teraz ciężko pracuje, aby utrzymać ten sektor. Więc jeszcze, jakiej marki samochody montowane w Rosji? Tutaj jest skutecznie działających przedsiębiorstw, w zakładach produkujących ośmiu marek samochodów: UAZ, GAZ, Lada, Iz, Fiat, Kia, Chevrolet, SanYong. Łączna liczba modeli będzie bardzo trudne do oszacowania. Region ten jest głównym, przy czym ciężarowe i autobusy produkcji. Poza tradycyjną dla naszych marek samochodów KAMAZ państwowej Paz, GAZ i innych tutaj produkowane są takie marki jak Tata, Isuzu, Ford i Fiat. Ponadto w tym regionie są duże firmy, które produkują części do samochodów.

Jakie samochody montowane w Rosji: Europejska część

W ciągu ostatnich kilku lat, region Leningrad chwali konkurencyjnej przewagi swoim terytorium za organizację samochodowego zestawu samochodowego i produkcji części samochodowych, oferując różnego rodzaju korzyści, a zatem wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. W regionie przyznano już ponad dwa miliardy dolarów inwestycji zagranicznych, tak tutaj jest zamiar utworzenia nowego klastra staje żałosne roboczo zatytułowany „rosyjski Detroit”. Więc jakie samochody montowane w Rosji? W czasach sowieckich, nie było jedna firma samochód, a teraz cztery zakłady montażowe działają tutaj: Nissan, Toyota, General Motors i Ford, a wkrótce zostanie uruchomiony, a nawet Hyundai. W roślinach, które są obecnie eksploatowane, produkowane cztery marki pojazdów Opel, Toyota, Chevrolet, Ford i Nissan.

Odpowiadając na pytanie o jakie samochody montowane w Rosji, nie mówiąc już o Obwód Kaliningradzki, która również może być klasyfikowana jako jeden z klastrów. Od 1997 roku fabryka Autotor zamiar samochodów zagranicznych. W tej chwili nie są zbierane takie marki jak Hummer, Chevrolet, BMW, Cadillac i Kia, jeśli policzyć liczbę modeli, są one bardziej niż 25. Trzeba mieć świadomość, że niektóre z nich są wytwarzane przez sztukę, a niektóre – całe edycje. Gdy nie eksperymentował z chińskimi samochodami, ale porzucił ten pomysł. Na chwilę obecną kaliningradzkiego pozostaje liderem w kolekcji motocykli.

Mówiliśmy już, jakie samochody montowane w Rosji, a teraz warto wspomnieć, co będzie dalej. Jest prawdopodobne, że wkrótce w kraju będą tworzyć kolejne dwa klastry: Ural i południowej. W rejonie Rostowa idą samochody i Hyundai Tagaz, nie są produkowane ciężarowe i autobusy marki Hyundai. Linia samochód, znajduje się w Azowskiego, czekając na moment ożywienia na rynku. Kolejne dwa montowni samochodów znajdują się w południowej dzielnicy. W tej chwili praktycznie nie działają, jednak są one w pełnej gotowości do aktywnego produkować.