141 Shares 4910 views

Porady i wskazówki: jak aktywować kartę SIM Beeline

W większości przypadków przy zakupie telefonu komórkowego dołączony do niego dodatkowy karty SIM. Aby rozpocząć korzystanie z urządzenia, należy go aktywować. Jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem, to dla ciebie będzie to kwestia zaledwie kilku minut. Co o przybyszów? Ten artykuł będzie im pomóc. Opisuje w jaki sposób aktywować Beeline karty SIM.


W przypadku zakupu nowego telefonu komórkowego, należy wiedzieć, że bez aktywacji salda początkowego nie będzie w stanie dokonać połączenia i wiadomości tekstowe do prostowania. Co wtedy zrobić? Jak aktywować kartę SIM Beeline prawo? Oferujemy Ci krok po kroku.

Krok numer 1. Tak, trzeba wręczyć kopertę, w której Simca. Ostrożnie odkrywamy je i wyciągnąć kartę SIM. Oddziela ją od podstawy z tworzywa sztucznego. Czasami do tego jest dość trudne, więc nie może obyć się bez czegoś ostrego. To może być nożyczki do paznokci i scyzoryk.

Krok numer 2. Oddzielenie kartę SIM od podstawy, włóż ją do telefonu komórkowego. Aby to zrobić, urządzenie powinno być wyłączone, a tylna pokrywa usunięta. Niektóre modele telefonów komórkowych obejmuje również usuwanie baterii. karta SIM powinna odbywać się w gnieździe, zaprojektowany specjalnie dla niej. Jeśli po prostu nie może go znaleźć, a następnie zapoznać się z instrukcjami dostarczonymi z telefonem komórkowym. Przed aktywacją Beeline karty SIM, upewnij się, że jest prawidłowo umieszczony w gnieździe. Żółte paski kontaktowe powinny być na dole. Jeśli tak, to można powrócić baterię z powrotem na miejsce i zamknij pokrywę tylną.

Krok numer 3. Włącz telefon komórkowy, klikając na odpowiedni przycisk i trzymając go przez kilka sekund. Jak aktywować Beeline karty SIM? Aby to zrobić, należy wprowadzić kod PIN. Można go znaleźć w warstwie ochronnej na podłożu z tworzywa sztucznego. Delikatnie umyć go i uzyskać upragniony kod PIN.

Krok numer 4. Odpowiadając na pytanie o tym, jak aktywować kartę SIM Beeline, warto zauważyć, że podczas tej operacji, ważne jest, aby nie uszkodzić kod PIN. Jeśli wprowadzisz 3 razy z rzędu, to źle, sim tylko zablokowana. Ale nie martw się, jeśli to się zdarzy. Odblokować kartę SIM, można, przy użyciu kodu PUK, który jest również ukryte pod warstwą ochronną. Jeśli to nie pomoże, należy skontaktować się z najbliższym Salon przywrócić karta SIM Beeline.

Jeśli aktywacja karty SIM był sukcesem, to trzeba sprawdzić konto osobiste , aby zapisać ilości początkowej. Można to zrobić na trzy sposoby:

1) Wyślij USSD-żądanie do * 102 #.

2) zadzwonić na numer telefonu 0697.

„Beeline” 3) bilans Wyślij wniosek za pomocą menu SIM.

Przeprowadzenia aktywacji karty SIM iPad właściciele są w następujący sposób:

  • Przejdź do menu i znajdź sekcję „Ustawienia”.
  • Otwórz „Dane komórkowego” i wybiera „z SIM-program.” Po tym, na ekranie pojawi się specjalne menu.
  • Przejdź do sekcji „Mój Beeline”, kliknij na „Inne usługi”, a następnie wybrać opcję „Activate karty SIM”.
  • W oknie, które zostanie otwarte, możemy znaleźć przycisku „OK”. Kliknij na niego, potwierdzając tym samym proces aktywacji.
  • Powiadomienie o pomyślnej aktywacji kart SIM przyjdzie do was w postaci wiadomości SMS.

Mamy nadzieję, że informacje zebrane w tym artykule będzie przydatna.