789 Shares 4419 views

Recenzja Nokia Lumia 930. Recenzje klientów

Trzydziestego czerwca 2014 roku na rynek rosyjski otrzymała kolejny model nowoczesnej marki smartfon świata Nokia. Lumia 930 wzór został wprowadzony wiosną w produkcji zdarzeń. Smartfon posiada potężny procesor z czterema rdzeniami. Wielu użytkowników było w stanie ocenić Nokia Lumia 930. Dzięki mobilnej jakości kamery urządzenie 20 megapikseli można dostać zdjęcia i wideo o doskonałej jakości.


nadzienie

Qualcomm Snapdragon smartfon 800 procesor ma częstotliwość zegara 2,2 GHz. Główne zalety tego telefonu stała rdzeń typu Adreno 330 zainstalowanej pamięci, którego wysokość jest równa 32 GB. Niestety, karta pamięci nie jest obsługiwana przez smartfona, ale to nie powód, aby być zdenerwowany, jak devaysakh serii Lumia udostępnia 7 GB pamięci masowej o nazwie onedrive.

Telefon obsługuje następujące typy połączeń: Wi-Fi, Bluetooth, LTE, etc. Studiując szczegóły Nokia Lumia 930, feedback użytkownik powinien również być brane pod uwagę. Najczęściej reakcje dotyczą OLED i pięć cali przekątnej. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 przez 1080 pikseli. Podobnie jak inne modele serii Lumia, wyświetlacz posiada technologię o nazwie ClearBlack i zwiększona wrażliwość, która pozwala kontrolować urządzenie podczas noszenia rękawic.

Ekran telefonu pokryte szkła Gorilla Glass 3. Aparat jest wyposażony w technologię PureView, czujnik skalę i autofokusa. Lampa błyskowa posiada dwie diody LED. Optyka produkowane przez firmę Zeiss.

Mikrofony

Starannie rozważyć jakość urządzeń Nokia Lumia 930? Recenzje często wspominając o technologię o nazwie Rich Recording. Jest on przeznaczony do rejestrowania dźwięku wysokiej jakości. Mobilne urządzenie posiada mikrofon 4, dwa z nich znajduje się z przodu, a druga – na plecach. Stosując metodę cyfrowego przetwarzania dźwięku i przemyślany układ elementów systemu są zdolne do czterech mikrofonów razem i działać jako dwoma urządzeniami.

Podczas stereo nagrany dźwięk pochodzący wyłącznie z przodu, i całkowicie zignorował dźwięki, które są słyszane po obu stronach. W tym przypadku, smartphone użytkownik otrzymuje czysty rekord.

System operacyjny

Nokia Lumia 930 to drugie urządzenie mobilne na rynku krajowym, który działa na Windows Phone 8.1. Szczególnie istotne jest to telefon dla użytkowników biznesowych. Urządzenie jest zainstalowany pakiet Microsoft Office Mobile, w tym Excel, Word, itp Jeśli to konieczne, należy ustawić Skype. Właściciele nowego smartfonu w każdej chwili można pobrać żądaną aplikację za darmo.

Flagowy smartfon Nokia Lumia 930 obsługuje funkcje mobilnej Device Management, które mają wpływ na konfigurację VPN, SharePoint i innych.

Typy korporacyjne usługi

Ten model ma asystenta głosowego o nazwie Cortana. W tej chwili funkcja ma zastosowanie tylko do wersji beta, przeznaczone na rynek amerykański, ale to kwestia czasu. Smartfon został zaprojektowany centrum powiadomień i szybki dostęp do etykiet ukrywania menu.

Nokia Lumia 930 interfejs jest znacznie się poprawiła. Istnieje możliwość wyboru między kilkoma rzędami ikon na ekranie głównym, a użytkownik może ustawić żądaną tła, który znajduje się pod „płytki”.

Inteligencja flagowy smartfon nawet bardziej rozwinięte w porównaniu z poprzednimi modelami. Klawiatura słowo Flow gest machnięcia-funkcji.

Deweloperzy zaktualizowane sklep z aplikacjami, użytkownicy mogą teraz pobrać uniwersalne oprogramowanie, gry, nawigatorów i więcej. Warto zauważyć inną użyteczną innowację – oddzielna regulacja głośności dla sygnałów i aplikacji.

Devaysa przeglądarką jest Internet Explorer 11 z obsługą WebGL i HTLM5.

projekt

Wygląd smartphone zaangażowany Jonne Harju, który przez 10 lat, rozwijając „pokrywy” urządzeń mobilnych firmy Nokia. To on jest odpowiedzialny za projektowanie wszystkich telefonów, które przychodzą pod marką Lumia.
Dziennikarzom, że badanie Nokia Lumia 930 opinii właścicieli badane ze szczególną uwagą. Wszyscy użytkownicy zauważyli doskonałą równowagę między łatwą obsługą i stylu.

Smartfon jest prosta i oryginalna. To mobilne urządzenie, nie będzie znaleźć części zamienne, zaprojektowane w eleganckim i minimalistycznym stylu. Rama aluminiowa jest połączony z wyświetlaczem i tylnego panelu, która ma jasny kolor.

Nokia Lumia 930 osłona na odwrocie posiada poduszkę w kształcie, jak w tym modelu nie jest wybitnym moduł kamery. Decyzja ta była punktem wyjścia do stworzenia wsparcia ładowania bezprzewodowego urządzenia typu. Zatem harmonia został osiągnięty między atrakcyjną „okładka” i nowoczesnej technologii. Panel na tylnej stronie są wykonane z wysokiej matowego poliwęglanu, które jest odporne na brud i odciski palców. Dla użytkowników, którzy preferują klasyczny styl, odpowiednie wentylatory białe i czarne, a dla wyróżniać się z tłumu – pomarańczowy lub zielony. Telefon Nokia Lumia 930 ma szczupłe ciało, które jest wygodne podczas noszenia urządzenia w kieszeni spodni lub w małej torebce. W różnych sklepach na Nokia Lumia 930 czarny cena może być nieznacznie różnić. Najczęściej koszt nieco ponad 20 000 rubli.

Właściciele Nokia Lumia 930 tylko przegląd dobre, że po raz kolejny potwierdza wysoką jakość tego urządzenia.