829 Shares 1195 views

Jak przenieść zdjęcia z iPhone do iPhone na wiele sposobów

Jeśli właśnie kupiłeś nowy iPhone 5S lub iPhone 5c zastąpić poprzednią generację gadżetu, przeniesienie wszystkich danych, w tym kontakty, kalendarze, fotografie itp Jest to dość proste, jeśli wcześniej utworzono kopię zapasową swoich danych iCloud lub iTunes. Obie usługi sprawia, że ten proces niezwykle łatwe, pomaga przenieść dane ze starego telefonu komórkowego do nowego urządzenia bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika.


Jak przenieść zdjęcia z iPhone do iPhone poprzez iCloud

Jeśli wcześniej wykonano kopię zapasową informacji z telefonu komórkowego do iCloud, transmisja danych na nowym gadżecie odbędzie się bardzo łatwo.

Włącz nowy iPhone i poczekać na ekranie powitalnym. Przesuń palcem wzdłuż dolnej części wyświetlacza, przejdź do Ustawienia. Teraz wybierz język z dostępnych opcji w menu. Wybierz kraj lub region, w którym jesteś.

Łączenie się z Internetem

Teraz wybierz swoją sieć Wi-Fi i podaj hasło do niego, jeśli istnieje. Jeśli nie masz dostępu do Wi-Fi, można korzystać z mobilnego Internetu, ale należy pamiętać, że nie wszystkie dane w kopii zapasowej iCloud zostanie przywrócony. Niektóre ustawienia nie zostanie uruchomiony aż do momentu połączenia Wi-Fi.

Teraz trzeba skonfigurować usługi lokalizacyjne – wybierz, czy chcesz korzystać z definicji domyślnej lokalizacji. Należy pamiętać, że niektóre aplikacje, takie jak mapy, powinny używać tej usługi, aby działać poprawnie.

Jak przenieść zdjęcia z iPhone do iPhone? Następnie kliknij na „Przywróć z kopii zapasowej iCloud» i wprowadzić swoje dane uwierzytelniające, gdy są one wymagane. Koniecznie kliknij „Zgadzam się z warunkami.” Zostaniesz poproszony o potwierdzenie tej umowy po raz drugi.

Jeśli masz kopii zapasowych danych iCloud Twój iPhone będzie teraz pokazać im. Kliknij na informacje, które chcesz przywrócić.

Proces ten może zająć trochę czasu (w zależności od tego, ile pliki przenieść). Należy również zauważyć, że niektóre z elementów, zwłaszcza wniosku, zdjęcia i filmy powinny być kopiowane, działa tylko gdy Wi-Fi. Jest to konieczne, aby nie wydawać zbyt dużo ruchu.

Jak przenieść zdjęcia z iPhone do iPhone z iTunes

Jeśli zastąpić smartphone, ale kopię zapasową swoich danych na iTunes, przenosić wszystkie nowe urządzenie jest łatwe. Dzisiaj, nie każdy użytkownik ufa tak iCloud, a wiele osób woli do przechowywania danych w iTunes. Dzięki tej usłudze, uzupełnić swoje zdjęcia i inne dane są również możliwe.

Zanim rzucisz zdjęcie na iPhone, nie zapomnij, aby upewnić się, że używasz iTunes 11, najnowszą wersję.

Po włączeniu nowego iPhone'a, pojawi się ekran powitalny, przejdź do dołu palcem i przejdź do ustawień. Wprowadź wszystkie wymagane dane. Następnie kliknij na „Przywróć z kopii zapasowej iTunes informacji”.

Synchronizacja i pobieranie

Jeżeli nie jest podłączony do komputera, który zawiera zdjęcia i inne dane, iPhone pojawi się monit, aby to zrobić teraz. Postępuj zgodnie z instrukcjami w iTunes w celu wybrania najbardziej aktualną kopię zapasową. Jeśli korzystasz z najnowszej wersji usługi, należy szybko przesłany do telefonu – iPhone. Zdjęcia tego procesu można znaleźć w wielu miejscach.

To wszystko jest do niego. Po ITunes zaczyna przeprowadzenia procesu, jak przenieść zdjęcia z iPhone do iPhone? W zależności od tego ile masz zdjęcia i inne dane, w szczególności aplikacji, proces pobierania może zająć trochę czasu. Tylko pamiętaj, aby nie odłączać telefonu iPhone z komputerem, podczas gdy iTunes nie powie, że ożywienie jest kompletna. Następnie można odłączyć urządzenie i korzystać z informacji, które zostały przeniesione. Z powyższych instrukcji może przesłać nieograniczoną ilość informacji.