114 Shares 5585 views

Sprawdzony sposób jak zainstalować grę na iPhone

System operacyjny IOS jest jednym z najbardziej popularnych do tej pory. Jest on zainstalowany na wszystkich urządzeniach Apple, w tym iPhone w każdym pokoleniu. Specjalnie dla użytkowników programistów stworzył ogromny sklep z aplikacjami, który otrzymał nazwę App Store. To zebrane duży zbiór różnych gier i aplikacji na iPhone. Dla ułatwienia nawigacji i szybko rozpadł się one w różnych kategoriach. Wszystkie z nich są starannie sprawdzane programistów Apple dla wirusów i plików, które może uszkodzić urządzenie.

Pobrać dowolny ulubiony program w telefonie w jeden z dwóch sposobów. Pierwsza metoda, która opowiada o jak zainstalować grę na iPhone, oznacza wybór i pobrać aplikację do telefonu bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Aby nie tracić ruchu, pożądane jest, aby połączyć się z bezprzewodową siecią internetową. Co do zasady, jego prędkość jest znacznie wyższa, a proces aplikacji skoki głośności będzie znacznie szybciej.

Na telefonie trzeba znaleźć ikonę App Store. Początkowo znajdował się na pierwszym ekranie. Otwieranie programu przykład, widzimy bardzo dużą listę aplikacji. Następnie są one klasyfikowane według popularności, czyli ilości pobrań. Funkcja ta powie Ci jak zainstalować grę na iPhone tylko od zaufanych producentów. Wystarczy wygodnie jest szukać wniosków według kategorii. App Store oddzielnie rozmieszczone gry, aplikacje biurowe, aplikacje biznesowe, sport, rozrywka i wiele innych. W przypadku, gdy szukasz czegoś konkretnego, można korzystać z wygodnej wyszukiwarki, która pomaga znaleźć dobry program dla iPhone. Następnie należy upewnić się, że wniosek, że wybrałeś jest bezpłatne. Będzie to powiedzieć «Wolne» przycisk, klikając na której będzie przystąpić do procesu uruchamiania. W przeciwnym razie nie będzie koszt programu jest wymieniony w dolarach amerykańskich. App Store może poprosić o Twoje dane. W tym przypadku należy wprowadzić hasło na koncie. Można go pobrać i płatne aplikacje, jednak wstępne konieczne jest, aby dane na karcie kredytowej.

Jest też inny sposób, który opowiada, jak zainstalować gry na iPhone. Aby to zrobić, należy użyć iTunes. To musi być zainstalowany na komputerze, wstępnie pobrane z oficjalnej strony. Aplikacja na iPhone zasada wtrysk będzie nieco inna. Początkowo zostanie pobrany do komputera, a następnie zainstalować w telefonie. Wiele osób woli tej metody, tak jak wybrać odpowiednie oprogramowanie dla iPhone znacznie łatwiej jest z komputera osobistego. Głównym warunkiem jest połączenie telefoniczne za pomocą kabla.

W iTunes, należy otworzyć sekcję „iTunes Store”. Jak pracować z tej aplikacji? Tylko jak zainstalować grę na iPhone.

Jeśli program poprosi o podanie informacji osobistych z konta, będą również potrzebne, aby wejść.

Gdy pobieranie jest ważne, aby pamiętać, aby zsynchronizować dane z telefonem komórkowym. W przeciwnym wypadku zgłoszenie nie zostanie pobrany do iPhone, i pozostanie na komputerze.