736 Shares 4691 views

Telefon LG G3: Cechy i opinie

Telefon LG G3 jest rozwiązanie flagowy południowokoreańskiego producenta. Jego zasoby sprzętowe i programowe ułatwiają rozwiązać większość problemów w tej chwili. A w ciągu najbliższych 2 lat w tej sytuacji nie jest dokładnie zmieniło: każda aplikacja będzie działać na nim dokładnie bez żadnych problemów. To o nich, jak również mocnych i słabych stron w urządzeniu mobilnym i będą dalej omawiane.

Co jest wliczone

Dostarczenie tego gadżetu to:

  • samo urządzenie.

  • Kabel interfejsu wymiany danych z komputerem PC lub do ładowania baterii.

  • Ładowarka.

  • Podręcznik użytkownika. Obejmuje ona także kartę gwarancyjną.

  • Akumulator o nominalnej pojemności 3000 mAh.

Teraz to, co jest wyraźnie brakuje na tej liście. dla LG przypadek G3 telefon wyraźnie nie jest zbędny. W przeciwieństwie do swojego poprzednika – G2 – to urządzenie jest wyposażone w gniazda dla pamięci flash, ale jest tam również na listę dostarczonych akcesoriów, i będzie musiał być zakupione oddzielnie za dodatkową opłatą. Ani nadmiar i warstwę ochronną na przednim panelu gadżetów. Oczywiście, „Gorilla Eye” trzeciej generacji oleophobic powłoka chroni ekran dobrze, ale dodatkowa ochrona nigdy nie jest zbędny. I wreszcie, warto zauważyć, że LG nie jest już uzupełnia urządzenie zestawu słuchawkowego stereo. To akcesorium, a także wszystkie wcześniej wspomniano, trzeba będzie kupić oddzielnie.

Wygląd i łatwość użytkowania

G3 konstrukcja ma wiele wspólnego z G2. Jedynie wielkość ostatni trochę mniej. Panel przedni, jak już wspomniano, jest chroniona przez szkło „goryl oko” trzeciej generacji. Powierzchnie boczne i tylna okładka – z tworzywa sztucznego o matowej powierzchni, która przypomina aluminium. W dolnej części są połączone porty interfejsu (mikroYuSB i 3,5 mm złącze audio) i cienkie otwór rozmowy mikrofonu. W górnej części urządzenia wyświetlane w port podczerwieni (ekonomiczna wersja flagowego telefonu LG G3 Stylus Ma podobną dziurę, ale nie posiada port podczerwieni), a mikrofon, który jest odpowiedzialny za redukcję szumów. Przycisk na inteligentnego telefonu i regulacja głośności huśtawka wyświetlane na tylnej części smartfonu. Istnieje również komora główna, system światła LED i laser wskazujące komory głównej. Na dole tylnej okładce uruchomiła głośnik, jakość dźwięku jest bez zarzutu. Aby zarządzać to urządzenie z ekranem o przekątnej 5,46 cala w jednej dłoni nie jest trudne. Wszystko jest pozostawione przypadkowi. Jedyną rzeczą, która powinna być wykonana nowo właściciela pojazdu do przystosowania – jest to niezwykły układ klawiszy fizycznych. Reszta problemy nie powinny się pojawić.

edytor

Telefon LG G3 jest wyposażony w jeden z najbardziej wydajnych procesorów do dzisiaj – Snapdragon 801 od Qualcomm. Obejmuje on 4 krait architekturę rdzenia 400, w którym tryb obciążenia szczytowego działającego przy częstotliwości 2,5 GHz. Oczywiście, nie jest to najbardziej zaawansowany rozwój firmy Qualcomm, ale zasoby sprzętowe gadżet są wystarczające, aby uruchomić wszystkie aplikacje na tym gadżecie nawet teraz. „Asphalt 8”, „GTA: San Andreas” i innych wymagających aplikacji na to arcydzieło inżynierii i teraz działać bez problemów.

Grafika i kamera

Jeden z najlepszych kart graficznych jest sercem urządzenia – Adreno 330. Jest wystarczająco dużo zasobów, aby rozwiązać wszelkie problemy na bieżąco. Rozmiar wyświetlacza w tym gadżecie, jak wcześniej wspomniano, jest przyzwoity 5,46 cala. Został on zbudowany w oparciu o technologię IPS. Innym urządzeniem chip jest, że szczeliny powietrznej pomiędzy panelem przednim i wyświetlania offline. Takie rozwiązanie konstrukcja zapewnia najwyższą jakość obrazu do tej pory, a kąty widzenia są tak blisko do 180 stopni (obraz nie jest zniekształcony w ogóle). Komorę główną tego urządzenia posiada urządzenie czujnikowe 13 MN. Dodatkowo jest wyposażony w diodę LED, system naprowadzania laserowego, autofocus i automatycznego systemu stabilizacji obrazu. Ogólnie rzecz biorąc, jakość zdjęć i wideo lepsze niż najbliższego konkurenta. Przednia kamera oparta na czujniku do 2,1 megapikseli. Oczywiście, jakość zdjęć i filmów w jej rzędu gorszego niż głównego. Ale dla „autoportretów” i wideo nazywa ją wystarczy głowy.

pamięć

Dość ciekawa sytuacja w tym gadżecie z podsystemu pamięci. Istnieją dwie wersje tego urządzenia. Jednym z nich jest wyposażony w 2 GB pamięci RAM, 16 GB pojemności jest zbudowany. Jest to bardziej ekonomiczna wersja LG G3. cena to 430 dolarów. Bardziej zaawansowane zmiany wyposażone – odpowiednio – 3 GB i 32 GB. Koszt niej, z kolei, jest 530 dolarów. Oczywiście, najnowsza wersja urządzenia w zakupie planu wygląda oczywiście korzystne, ale jeszcze bardziej skromne modyfikacja jest w stanie rozwiązać wszystkie problemy. Ponadto, urządzenie posiada gniazdo zewnętrznych kart pamięci. Może być określony z maksymalnej pojemności 128 GB.

Bateria i autonomia

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych decyzji w konstruktorów tego modelu to smartphone pojemność pełnej baterii – 3000 mAh. To trochę jak imponującą wartość w tej chwili. Ale tutaj jest rozmiar ekranu, jak wspomniano wcześniej, jest 5,46 cala. Dodaj do tego występu, ale neenergoeffektivny 4-core CPU. Powoduje to, że bateria będzie musiał ładować co 2 dni w najlepsze. Wraz ze wzrostem korzystania z tego gadżetu, liczba ta może być zmniejszona do 7-8 godzin. I to przy założeniu, że inteligentny telefon nie jest używany przez ponad 3 miesiące. W przyszłości, stopień autonomii, oczywiście, nadal będzie się pogarszać.

Część oprogramowania

Telefon komórkowy LG model ten działa oczywiście działa najpopularniejszą platformę dla urządzeń mobilnych – „Android”. Początkowo model ten inteligentny telefon preinstalowanym jego modyfikacji „4.4”. Ale kiedy po raz pierwszy połączyć się z globalnej sieci został zaktualizowany – musiałby wersję OS „5,0”. system operacyjny został zainstalowany w górnej części zastrzeżonej powłoce producenta. Reszta zwykłym zestawem aplikacji. Jest to typowe dla użyteczność społeczną i zestawem programów z „Google” firmy i aplikacji wbudowanych.

komunikacja

Jest wyposażony we wszystkie niezbędne komunikacji telefonu LG G3. Ta lista jest „wi-fi” (z pomocą najlepszych nadawania i odbierania plików większych w ciągu kilku megabajtach lub gigabajtach), „Bluetooth” (pozwala na podłączenie do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub wymiany informacji inteligentny telefon z podobnych gadżetów mobilnych), wszystkie rodzaje sieci komórkowych, co jest dzisiaj, GPS, microUSB i 3,5 mm. Istnieje również port podczerwieni, który pozwala łatwo przekształcić swój telefon w pilota zdalnego sterowania.

Cena gadżetu w tej chwili

Wśród zeszłorocznych modeli flagowych najskromniejszy koszt oferuje LG G3. Cena to, jak wcześniej wspomniano, jest 430 dolarów dla uproszczonej wersji devaysa (2 GB pamięci RAM, a 16 PL zintegrowany pamięci) do 530 dolarów za modyfikacji najbardziej zaawansowanych gadżetów (RAM 32 GB i 32 GB, odpowiednio). Nawet najskromniejszy modyfikacja tego typu smartphone pozwala rozwiązać wszystkie problemy w tej chwili. I taka sytuacja będzie się utrzymywać przez najbliższe 2 lata na pewno. A następnie natychmiast gadżet jest nieaktualne.

Właściciele opinia

Telefon komórkowy LG model ten, w rzeczywistości, nie ma słabych punktów. Jedyną rzeczą, która powoduje pewne dolegliwości – mała pojemność kompletnej baterii. Z drugiej strony, ze względu na ten parametr wagi smartphone nie została przekroczona „symboliczne” 150 gramów. Ale jeśli istnieją problemy z autonomii, mogą być dość łatwo rozwiązać poprzez zakup zewnętrznego akumulatora. A więc w tym smartfonie wszystko idealnie dopasowane i wyważony. A procesor i ekran oraz podsystem pamięci.

Ekonomiczna wersja flagowego

Nie każdy, nawet najbardziej skromny kieszeni na temat cech wersji flagowego urządzenia. Dlatego na rynku pojawiły się bardziej uproszczoną wersję – Telefon komórkowy LG G3 S. Ma mniejszy rozmiar – 5 cali versus 5,46 słabszy procesor (Snapdragon 400) i mniej wydajne akceleratory wideo (Adreno 305). Dobrze zbudowany i zmniejszenie pojemności do 8 GB. Są bardziej skromna wersja flagowego – Telefon LG G3 rysika. Jest to tym bardziej skromne parametry (np procesor – MT6582). Ale istnieje specjalny długopis (zwane również „pen” – stąd nazwa modelu) dla pisma.

wyniki

Telefon LG G3 można słusznie uważana za najlepszą ofertę w tym segmencie. Cena to mniej niż konkurencja. Ale specyfikacje w niektórych miejscach (np CPU), aw niektórych miejscach znacznie lepsza (na przykład, ekran, a jego rozdzielczość). W ogóle, to idealne zastosowanie w segmencie smartfonów premium. Ale dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na wybulić $ 430 takiego urządzenia, koreański gigant LG wydała G3 S. Jeśli potrzebujesz telefonu, który obsługuje wprowadzania pisma ręcznego, a następnie zwrócić uwagę na LG G3 rysika. Jego występ będzie bardziej skromny LG G3 S, ale ma specjalny długopis dla tego wpisu.