326 Shares 8564 views

Jak wyciąć „sim karty” dla iPhone bez szkody

Jeśli telefon nowy model, na przykład iPhone 5 od Apple, to trzeba będzie karta SIM jest nowym standardem. Przybraniem karty micro-SIM, które są używane w iPhone, mniejsze i cieńsze niż standardowe „karta sim” dla zwykłych telefonów. Ale okazuje się, produkują sami podobna mapa nie jest zbyt trudne. A teraz pokażę wam jak zrobić „karty SIM” na iPhone ze zwykłej karty.

Istnieją trzy sposoby rozwiązania tego problemu. Pierwszy sposób – odwołanie się do wykwalifikowanego personelu, na przykład, w warsztacie na naprawy telefonów. Ale ich usługi będzie musiał zapłacić. Drugi sposób – aby uzyskać specjalistyczną kartę nano SIM od operatora sieci komórkowej. A trzeci sposób – aby wykonać całą pracę samodzielnie. Ale zanim wyciąć „Karta SIM” na iPhone, należy pamiętać, że ta metoda jest – najbardziej niebezpieczne.

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dostać się do pracy, a następnie rozpocząć bezzwłocznie. Przed wyciąć kartka dla iPhone, uzyskać w domu większość zwykłych nożyczek do paznokci (nie działa), ale ostre. Również będą potrzebne lineup.

Kartę należy wyciąć dokładnie na płytce metalowej. Mikrochip wewnątrz dużo mniejsze niż te płyty, więc nie można go uszkodzić. Cięcia z dokładnie trzy boki płytek stykowych 1,5-2 mm, na takie same części metalowe przycięte i czwartego boku, znajduje się po przeciwnej stronie Ukośna – 0,5 mm. Na tej samej stronie, trzeba będzie zrobić klucz – ten sam przekrój jak to było w wersji oryginalnej. To wszystko – jesteś posiadaczem karty SIM Nano, które mogą być bezpiecznie używane w iPhone 5, jeśli są, oczywiście, nie wszystko w porządku.

Jeśli chodzi o karty micro-SIM, rozmiar należy od 12 do 15 mm, a metalowa płytka musi być dokładnie w środku. Jak wyciąć „kartę sim” tego typu? Podobnie jak w pierwszym przypadku. Konieczne jest jedynie, precyzja i dokładność. Ta karta nie jest problemem, aby pasowały do czwartego modelu iPhone.

Jeżeli nie jesteś pewien, że można zrobić to dobrze za pierwszym razem, a następnie przed cięcie „karty SIM”, można pracować na starych niechcianych kart. I znowu, przed rozpoczęciem pracy z oryginalnej karty, zapisać wszystkie kontakty ze swojego telefonu komórkowego lub napisać na papierze. Prawdopodobnie nie trzeba wyjaśniać, dlaczego to może być konieczne.

Operator MTS rozpoczęła od 2012 roku w sprzedaży telefonicznych kart standardu Nano SIM 4FF. Ich można kupić lub zamienić za darmo, dając swoją starą kartę. W tym przypadku, Twój stary numer będzie twoje. Nowa mapa ilości pamięci, a także funkcji nie różni się od starej. Ale takie podejście do ryzyka biznesowego utraty karty SIM „” z numerem zero.

Można również zapytać, na przykład, w jaki sposób przyciąć „karty SIM” na Samsunga. Odpowiedź jest prosta: takie same jak dla iPhone. Wymiary są takie same, więc można zrobić za pomocą karty micro-SIM dla Samsung Galaxy S4, na przykład. Procedura wytwarzania – to samo.

Jeśli chcesz użyć standardowej karty micro-SIM odbiorniki karty SIM, trzeba będzie kupić specjalny adapter. On pozwalają bez problemu korzystać z jednej karty na wielu urządzeniach. Jest to bardzo wygodne, ponieważ od wielkości przycięte karty nie jest już dostosowane do tradycyjnych telefonów.