154 Shares 2214 views

ZTE V5 Pro: przegląd, dane techniczne i opinie

Spośród wszystkich istniejących nowoczesnych smartfonów, aby wybrać taki, który nie będzie łatwy dla duszy, ale też sobie na to pozwolić, jest to dość trudne. Zatem konkurować z wielu znanych marek coraz częściej zaczęły być mniej renomowanych firm. Tak, nowy smartfon ZTE V5 Pro, którego ocena zaprezentujemy wam mógłby równie dobrze konkurować z takich „gigantów” jak Samsung Galaxy, iPhone i LG.


Kilka słów o marce

Oczywiście, że przed opisaniem ZTE V5 Pro, trzeba mówić trochę o spółkach produkcyjnych. Chiny, przy okazji. Nie wszystko odbywa się w Chinach – niskiej jakości. I to na tyle trudne do udowodnienia wiele dużych firm. ZTE nie jest wyjątek. Firma została założona przez długi czas, ale dopiero niedawno weszła na rynek rosyjski. A przy okazji, udało się nawet stać się oficjalnym sponsorem Comedy Bitwy programu w słynnym kanałem rozrywkowym.

Głównym „Chip”

Mówiąc o ZTE V5 Pro 3, należy przede wszystkim zauważyć, że tego typu smartphone klasy średniej. To nie może być przypisana do bardzo drogich urządzeń, ale oznacza to, że spełnia więcej niż wystarczająco. Jednym z głównych „chipie” tego typu smartphone budżetu jest obecność skanera linii papilarnych. Oznacza to, że właściciel może zainstalować go jako środek do odblokowania ekranu, chroniąc w ten sposób wszelkie informacje od wścibskich oczu. ZTE V5 Pro smartphone ma inny „układ”, który ma obsługiwać karty pamięci o pojemności do 128 GB. W ten sposób telefon może stać się centrum dla całej pracy, rozrywki i przechowywania danych.

kamera

Jak fotografować na smartphone jak około 80% właścicieli, strzały i jakości kamery dla wielu jest jednym z najważniejszych kryteriów. Mówi się, że ZTE V5 Pro, przegląd, który prowadzimy, sprostać oczekiwaniom. Na przykład, przednia kamera jest aż 5 MP, który jest na tyle wysokiej jakości autoportretów. I, oczywiście, rozmawiać z łączem wideo w popularnych aplikacjach. ZTE V5 Pro, główny aparat fotograficzny, który aż 13 Mn, na filmowanie najważniejszych momentów w życiu. I w nocy też! Aparat, nawiasem mówiąc, jest bardzo dobra: Exmor RS z pięciu soczewek, które pozwala na tworzenie wysokiej jakości zdjęć w trybie makro. Oprogramowanie Neovision 5 specjalistów jest szacowana jako budżet, ale jest warta.

pamięć

Jest to również bolesny problem dla wielu dzisiejszych użytkowników, którzy wolą zachować wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki offline. I tu też ZTE V5 Pro, przegląd, który prezentujemy wam nie zawiódł. Pamięć wewnętrzna to 16 GB, z czego około 14,5 GB dostępne dla użytkownika. W razie potrzeby można rozszerzyć pamięć za pomocą Micro SD.

Pamięć o dostępie swobodnym

Jest także ważnym punktem w nowoczesnych smartfonach. W V5 Pro RAM 2 Gb. I to wystarczy dla wielu aplikacji i gier bez „luźne” i „usterki”. I oczywiście, wielozadaniowość jest obsługiwane bez problemów. Dla dzisiejszych smartfonów, które łączą w sobie telefon komórkowy i PDA, ważne jest, aby zapewnić użytkownikowi dostęp do wszystkich żądanych aplikacji i funkcji. I 2 GB pamięci RAM dla niego za mało.

edytor

Nie tylko pamięć zapewnia prawidłowy i szybki telefon wydajności. Procesor odgrywa ważną rolę. ZTE V5 Pro, których cechy dla smartfonów budżetu pozostaną wystarczająco wysokie, wyposażone w mocny i szybki procesor Snapdragon 615. It osiem aktywne rdzenie, które pozwalają na wykorzystanie możliwości funkcjonalnych i gadżet w 100%. Te cechy są warte swojej ceny.

bateria

To po prostu plaga współczesnych urządzeń! Wiele firm produkcyjnych zaczynają swoje gadżety różne „chips”, aby oszczędzać baterię przez ustawienie słabe i niezbyt wysokiej jakości baterie. Ale ZTE V5 Pro, których opinie będą trochę później, nie należą do tej kategorii! Ma dość mocny akumulator 3000 mAh, co wystarcza do gry i aplikacji, a połączenia telefoniczne i SMS. I co jeszcze jest potrzebne dla współczesnego człowieka, aby być mobilny i pozostań w kontakcie?

oprogramowanie

Które nie mogą jednak cieszyć nowo wybite właściciele tego typu smartphone? Oczywiście, najnowszy system operacyjny – Android 5.1. Ona ma jeszcze więcej możliwości, które otwierają się do użytkownika. Na niektórych stronach, można pobrać i inna wersja oprogramowania układowego. Jednak przeciętny Rosjanin nie jest bardzo i potrzebują. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę przy zakupie od chińskich sprzedawców na parkietach giełdowych – jest dostępność oprogramowania firm trzecich na smartfonie. Niektóre z tych programów mogą być zainfekowane przez wirusy, które są następnie dostarczane do wielu problemów. Jako opcja – wystarczy zrobić reset fabryczny, a następnie pompować gadżet na własną rękę. Innym sposobem, aby uniknąć problemów z wykorzystaniem smartphone – do nabycia u sprawdzonych sprzedawców w Rosji. Dla realizacji ZTE V5 Pro, przegląd, które posiadamy w najbliższej przyszłości zajmie „Megafon”, „Beeline”, „MTS”.

pokaz

Jest to chyba najważniejsza część. Na ZTE V5 Pro rozmiaru ekranu wynosi 5,5 cala z matrycą IPS-! To nieskończenie delikatny i elegancki fablet (smartfon, którego wielkość jest w zakresie od średniej do inteligentnego tabletki). Reagowanie i czułość czujnika może konkurować z nawet najbardziej gadżet pozabudżetowe. Wielkość ekranu i pozwala używać smartfonu jako telefon, jak i tabletu. Na przykład, aby oglądać filmy lub filmy. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080.

standardy komunikacyjne

Ponieważ operatorzy rosyjskie nie stoi w miejscu, i podnoszenia jakości sygnału komunikacyjnego, ważne jest, że zarówno smartfon obsługuje tych formatów komunikacyjnych. W przeciwnym razie, jaki sens kupić urządzenie, na którym to będzie trudne lub wręcz niemożliwe, aby porozmawiać lub surfować po Internecie. Zwłaszcza ten ostatni stał się integralną częścią współczesnego życia. ZTE V5 Pro, który podsumowuje szczegółowo zostaną przedstawione poniżej, obsługuje wiele formatów: 2G, 3G, 4G. Oczywiście, mogą one w pełni działać tylko wtedy, gdy jest obsługiwany obszar pokrycia specjalnie wybranego operatora.

wygląd

Ponieważ dodanie funkcjonalności jest również ważne i wygląd nowoczesnego urządzenia, należy dokładnie rozważyć i. W modelu opisano przypadek aluminiowy z wkładkami z tworzywa sztucznego, nieusuwalne typ akumulatora. Z boku urządzenia znajduje się podwójny slot na dwie karty SIM lub karty SIM do karty SD, w gestii właściciela. Jest już dość standardowy układ, jako wewnętrzna pamięć urządzenia jest dość ciężka. Ekspansja jest wymagana tylko w indywidualnych przypadkach. Oprócz gniazda na części drugiej strony jest wahacz objętości i przycisk zasilania. Złącze ładowarki znajduje się na dole, co jest bardzo wygodne, jeśli smartfon znajduje się w kieszeni. Słuchawki lub przewodowy zestaw słuchawkowy jest połączony z góry, z 3,5 mm pozwala wybrać dowolny wygodny model. Zwłaszcza w kompletem słuchawek nie są wliczone w cenę. czujnik odcisków palców znajduje się w tylnej części oka pod kamerą. Nie jest to najbardziej dogodna lokalizacja, ale fablet ma przewagę pod względem wielkości, więc palec zwykle spada płasko na czujniku.

Opcje

Jest to dość standardowy dla nowoczesnych gadżetów: samo urządzenie, ładowarka i kabel USB. Zestaw słuchawkowy nie jest przewidziane. Ale instrukcja jest obecny. W przypadku zakupu urządzenia z chińskich producentów, to będzie po chińsku, rosyjskich sprzedawców – w języku rosyjskim, jak również. Skrzynka jest wykonana z wysokiej jakości tektury, dzięki czemu można bezpiecznie zamówić smartphone sklepu internetowego, należy dotrzeć bezpiecznie. Zwłaszcza jeśli sprzedawca jest dodatkowo coś do izolacji urządzenia z pola walki.

opinie klientów

Pomimo faktu, że jest na tyle nowe urządzenie (jesień 2015), to już ma swoich zwolenników. Zatem model ZTE V5 Pro (N939ST), przeglądy co jest bardzo pozytywne, bardzo lubiłem Rosjanie. Wielu użytkowników doceni wydajność i funkcjonalność smartfona w pięciu gwiazdki na pięć możliwych. Niektórzy mylą skaner linii papilarnych, który, ich zdaniem, działa w 80% przypadków. Pozostałe mają wejść wzoru odblokowania w celu odblokowania urządzenia. Jakość połączenia jest również oceniana na najwyższym poziomie. Aparat podobnie jak większość użytkowników. Obrazy są bardzo intensywne i piękne, cicho i osobno wyrażone pikseli. rozmiar urządzenia nie powoduje żadnych pretensji. Mężczyzny ręka fablet jest szczególnie przydatna w samicy początkowo wydaje się być „łopata”, ale wraz z upływem czasu i właściciela, a otaczające przyzwyczajeni do takiej jednostki ponadgabarytowych.

opinie specjalistów

Niektórzy eksperci już znalazł czasu na ocenę modelu ZTE V5 Pro (N939ST). Opinie mają również na ogół pozytywne. Na przykład, niektórzy specjaliści uważają, że fablet generalnie ma wielką przyszłość, a ZTE ma wszelkie szanse, aby stać się liderem w produkcji takich gadżetów. Jakość konkretnego modelu była oceniana według kilku kryteriów: produktywności, kamera, wygląd, jakość wyświetlanego obrazu. Wszystko wskazuje urządzenie jest doskonała. Przynajmniej w swoim segmencie cenowym. Nie budzą wątpliwości i skaner linii papilarnych, a jego realizacja zależy od wielu czynników. Tak więc, w niskiej temperaturze ciała (na przykład, mróz) czujnik można łatwo wykryć odcisku palca. I jest to normalne. W markowych oryginalnych iPhone'ów samego algorytmu.

cena

Na początku chińskiej fablet sprzedaży kosztuje około $ 170. Do tej pory rosyjskie sklepach jest on oferowany w cenie 10 tysięcy rubli do 13,5. To jest prawdziwa cena za tak modnym i przyjaznym dla użytkownika gadżetu. Koszt przesyłki nie jest wliczony w tym przeglądzie. Cena akcesoriów różni się w zależności od producenta.

krótkie podsumowanie

We wszystkich kategoriach powinna zalecić zwrócić uwagę na fablet ZTE V5 Pro, który ma bardzo dobrą funkcjonalność i wysoką wydajność. Niektórzy właściciele mieli nawet czasu, aby zrzucić parę razy smartphone na podłodze, po czym jakość pozostaje taka sama. Oznacza to, że wydajność nie ma wpływu, ale najważniejszą rzeczą. Nawiasem mówiąc, podnieś akcesoria na smartphone nie jest tak trudne, jak to jest z tym modelem, a także uniwersalne. Wielu producentów idą z duchem czasu, tworzenie okładek i obejmuje takich nietypowych rozmiarach martwych. On przychodzi smartphone w dwóch kolorach: złota i srebra. Jasne lub monochromatyczne odcienie nie są przewidziane, ale zawsze można odebrać piękny tylną pokrywę, która będzie do swoich potrzeb.