462 Shares 982 views

Jak trwale usunąć usunięte SMS w iPhone? 4 sposoby

Komunikaty na iPhone mogą zostać usunięte. Jednak doświadczenie pokazuje, że nie zniknie całkowicie, ale pozostają w pamięci podręcznej. Dlatego logicznym pytanie wielu użytkowników: „Jak trwale usunąć usunięte SMS w iPhone?” Kilka osób, jak to „turn” z ich tym samym telefonie, więc w tym artykule opiszemy sposoby, aby pomóc rozwiązać ten problem. W rezultacie, można dowiedzieć się, jak trwale usunąć usunięte SMS w iPhone 5, a także w innych modelach.


Gdzie są usunięte wiadomości?

łatwo znaleźć usuniętych wiadomości. Oni są zawsze zapisywane w poszukiwaniu Spotlight. I nawet jeśli usunąć wiadomości w zwykły sposób, a następnie są one nadal w wyszukiwaniu. Jednak będzie to widoczne tylko pierwsza linia wiadomości, ale mimo to jest bardzo nieprzyjemne. Zwłaszcza, jeśli ma ona charakter poufny. Teraz, gdy wiesz, gdzie przechowuje iPhone usunięte SMS. Można także przejść bezpośrednio do usunięcia.

Jak wyświetlić skasowanych SMS na iPhone?

Aby rozpocząć, wystarczy usunąć każdą wiadomość. Teraz włączyć wyszukiwanie Spotlight. jest aktywna to podczas palcem po ekranie od góry do dołu. W tym poszukiwaniu, zacząć pisać usuniętą wiadomość. SMS Pierwsza linia będzie wyraźnie widoczne.

Sama poszukiwanie Spotlight – poręczne rzeczą, która naprawdę pomaga. Jeśli wyszukiwanie wpisz nazwę kontaktu, informacje zostaną natychmiast z nim związane. W tym wiadomości, które zostały już usunięte. Z jednej strony, jest to przydatna rzecz, ale z drugiej – setup. Więc opłaca się dowiedzieć się raz na zawsze z tym problemem.

jedną z metod

Obecnie często można znaleźć opisy, jak usunąć skasowanych SMS w iPhone. Ponadto, stosuje się różne metody. Pierwszy i najbardziej oczywisty – aby użyć ustawień wyszukiwania Spotlight. Idź na telefonie w menu „Ustawienia” – „Ogólne” – „Wyszukiwanie Spotlight”. Nie znajdziesz szeroki zakres zastosowań, które biorą udział w poszukiwaniach. Jesteśmy zainteresowani w „Wiadomości”. Naprzeciw tego punktu będzie zielony przełącznik w położeniu aktywnym. Kliknij na nią i stanie się nieaktywny. Teraz w słupkach Spotlight nie pokaże wyszukiwanie. Właściwie nie, nawet usunięte.

Ponadto, ustawienie to może być wykorzystywane do wiadomości e-mail. Na przykład, jeśli użytkownik nie chce, aby wysłać wyjście do wyszukiwania Spotlight. Ale to nie jest dla naszych problemów.

Metoda ta częściowo rozwiązuje problem usuniętych wiadomości, ale ma jedną wadę: jeśli wrócić do ustawień i aktywować przełącznik, pilot SMSki będą wyświetlane w poszukiwaniu ponownie. Tak, że opcja z ustawieniami Spotlight rozwiązuje problem jedynie o 50%.

Drugi sposób, aby trwale usunąć usunięte SMS w iPhone

Idź do „Ustawienia” – „Ogólne” – „Język i tekst”. Jest to konieczne, aby zmienić język. Na przykład wybrać rosyjsku (zazwyczaj istnieje kilka opcji dla języka rosyjskiego) lub angielskim. Interfejs telefonu powoduje restart (nie systemowej). Następnie można zmienić język z powrotem. Po tej operacji, usuniętych wiadomości zniknie z wyników wyszukiwania Spotlight. Jest możliwe, że nowo usuniętych sms, zostały usunięte po zmianie języka, pojawi się ponownie w wyszukiwaniu. Dlatego ta procedura musi być powtarzana za każdym razem, gdy wiadomość zostanie usunięta. Ale to tylko jeśli nie chcesz skasowane rozmowy ktoś widział.

Trzecim sposobem

Jeszcze łatwiejsze: usunąć wiadomość, szybko otworzyć pasek zadań (2 razy kliknąć na przycisk Home) i zamknąć aplikację „Wiadomości”. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć okno aplikacji z dołu do góry.

Po tej procedurze, usunięte wiadomości SMS nie wchodzą w wyszukiwarce Spotlight. Prawdopodobnie, system po prostu nie mają czasu, aby skopiować tekst z pamięci podręcznej na fakt, że można szybko zamknąć aplikację. Ale to jest po prostu głośno myślę. W rzeczywistości ułożone systemem operacyjnym iOS, niewiele osób wie, ale to nie ma znaczenia. Ważne jest to, że pomaga usunąć skasowanych SMS na iPhone.

Po tych krokach, można również tworzyć kopie zapasowe w iTunes (lub iCloud). Przechowywane dane w kopii zostaną zaktualizowane, a nie może być przywrócony, a tym bardziej więc przeczytać usunięte wiadomości. Ale to jest dla paranoję.

Czwarty sposób

Wiele bardziej doświadczeni użytkownicy polecają robi jailbreak. Że jest się włamać do systemu operacyjnego, który będzie okazją, aby je zmienić, aby zainstalować aplikacje, które nie są w iTunes, a nawet zmienić skórę do własnych upodobań. Po zainstalowaniu Jailbreak można korzystać z menedżera plików, aby znaleźć folder Spotlight i usunąć go z zapisanych wiadomości. Ale instalacja JailBreak wymaga pewnych umiejętności użytkownika. Okazuje się, że nie wszystko.

Przynajmniej jedno z powyższych metod powinno pomóc. Ale jest prawdopodobne, że nowa aktualizacja oprogramowania Apple będzie wyeliminować ten niedobór, ponieważ usuniętych wiadomości powinny zostać usunięte, a cała historia wyszukiwania jest prawdopodobnie błąd programu.