544 Shares 9344 views

Sikorski: jak wyłączyć roaming na Beeline

Żyjemy w epoce zglobalizowanego świata, oznacza to, że gdziekolwiek pójdziemy, co kraj nie byłby pojawił, wszędzie można znaleźć typowe rzeczy dla siebie. Dlatego przez długi czas nikt nie jest zaskoczony, wyjazdy na wakacje w Egipcie, Turcji, Europie, Stanach Zjednoczonych. I nic o takich rzeczach jak wycieczki do krajów byłego Związku Radzieckiego, a nie można mówić – teraz to nie jest trudniejsze niż iść do następnego obszaru.

Ponadto tam, gdzie byliśmy, do jakiej części świata nie byłby pojawił, wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, krewnych, znajomych i kolegów z telefonii komórkowej i Internetu.

Jeśli Internet jest mniej lub bardziej jasne – podłączyć do dowolnego dostawcy usług internetowych i używać na zdrowie, na roamingu i wielu ludzi wciąż mają wiele pytań, na przykład, w jaki sposób wyłączyć roaming na Beeline.

Roamingu (w tym przypadku – International) – „Gość” korzystanie z telefonii komórkowej poza strefą, w „domu” w sieci komórkowej z wykorzystaniem Na przykład udać się do Włoch. Zrozumiałe jest, że Beeline operator nie istnieje i nie może być, i są niektóre z jego włoskich operatorów telefonii komórkowej, przy użyciu środków, z których Państwo i będą mogli zadzwonić do domu lub dom będzie w stanie dotrzeć do Ciebie – jest to wygodne i łatwe. Jedynym minusem: takie wykorzystanie zasobów zagranicznych dla nich, oczywiście, trzeba płacić. I trzeba zapłacić operatorowi – do połączenia z domu. Okazuje się, że w cenie podwójne? No, cena jest podwójna.

Ona potroić w najlepszym przypadku, ponieważ przepis o „gość” sieci Państwu swoje usługi znajduje się dodatkowy problem z tymczasowej rejestracji telefonu. Nie martw się, wszystko jest automatyczne, nie trzeba robić, ale jednak, środków zagranicznych są stosowane, konieczne jest, aby za nie zapłacić. Jeśli twoje rozmowy płaci własną firmę lub telefon jest bardzo ważne, wzrost kosztów jest całkiem uzasadnione, w przeciwnym razie, będzie pomocne, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć roaming na Beeline.

Najprostszym sposobem – poczekać, aż poziom pieniędzy na koncie osiągnie krytycznie niski, wówczas roamingu zostanie automatycznie wyłączona. Na Beeline taki „próg” wynosi 300 rubli.

W odniesieniu do abonentów na podstawie umowy, nie mają innego wyjścia, jak tylko wyłączyć Beeline roamingu ręcznie. Tutaj wszystko jest jasne. Jedną z opcji – zadzwoń i zapytaj operatora Beeline, jak wyłączyć roaming. Na odpowiedzi operatora, trzeba pozostawić wniosek, który zostanie omówiony i przyjęty jakiś czas później. Dzieje się tak zwykle w ciągu kilku godzin, ale może potrwać nawet cały dzień.

Inną opcją dla wszystkich użytkowników – zalogować się do „Moje konto” na oficjalnej stronie operatora, a już tam, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć roaming na Beeline. Nawiasem mówiąc, konto osobiste, można zarządzać wszystkimi ogólnych usług operatora, aby włączyć lub wyłączyć każdy z nich.

I wreszcie – banalna rada. Jeśli nadal nie można dowiedzieć się, jak wyłączyć roaming na Beeline, zawsze można po prostu wyłączyć telefon. Niegrzeczny i głupi, ale pieniądze będą bezpieczne.