581 Shares 4842 views

Galina Iwanowna Voronina: charakter aktorka

Dziś jest bardzo popularne i popytu wśród widzów serialu „Woronina.” Galina Iwanowna – główny bohater tego projektu. Chodzi o charakter i aktorka, stała się ona rzeczywistością, i zostaną omówione w artykule.


opera mydlana

Miłość i zazdrość często prowadzi ludzi, zwłaszcza w relacjach rodzinnych.

Jak nauczyć się kochać dorosłych z rodzin własnych dzieci? Gdzie można uzyskać wystarczającą wiedzę, aby umożliwić im żyć na swój sposób? Jak rozdzielić obowiązki w domu? Jak prowadzić dom, pozostając pożądane, kochający i kochany, wszystko rozwijać się i być w stanie radzić sobie sami?

O tych i innych wiecznego pokoju, spróbuj odpowiedzieć na pytania dotyczące twórców serialu „Woronina.” W komedii, forma często groteskowe pokazują życie rodziny składającej się z trzech pokoleń.

Głowa rodziny Woronina

W rzeczywistości i prawym głowy rodziny w serii jest Galina Iwanowna Voronina. Jest energiczny, młody pani, która zdołała rosną dwóch synów Lenya i kości, utrzymując je na ich wpływem. Jest to idealne gospodyni, utrzymać dom w czystości i porządku, w którym zdolność do dobrze gotować. Cała rodzina kocha zupy podpis, hamburgery, sałatki.

Galina mąż Mikołaj chętnie pozwala jego żona dbać o niego i chętnie zwykle zachowywał się dość niegrzecznie. Lubi dużo i jeść, nie uwzględnia obecność wspaniałych dań z czymś specjalnym i może być skandal, jeśli, na przykład, w worku brakujących jeden składnik. Ale para kochać siebie i gotów wybaczyć krzywd wyrządzonych.

Jednak Galina czuje wyrafinowany rodzaj. Kiedyś uczyła dzieci muzyki fortepianowej i jest całkowicie zdolny do spekulować o sztuce.

stosunki rodzinne

W młodości, Galina Iwanowna, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, ponieśli tyle z władczy i stanowczy charakter jego teściowa, matka Nikołaja Pietrowicza. Przy takim przykładzie ona podświadomie sam sposób buduje relacje z córką, żoną Bones – Vera. Stanowisko Wiary i Kości potęgowane przez fakt, że dwie rodziny żyją na tym samym lądowaniem. Starszy Voronin często pojawiają się nagle na terytorium młodszy, głośno dowiedzieć się związek, interesuje się ich problemami, interweniować w tej sprawie. Galina bezceremonialnie krytykowane za brak wiary zdolność do gotować, utrzymanie domu, złe traktowanie dzieci. We wszystkich kłopotów rodzinnych obwinia wiary, z kością uchwyty jak małe dziecko. On z kolei, często starają się unikać kontaktu z opiekuńcze matki, udając, że śpi.

Galina pokazując cudów pomysłowości i artyzmu, zapewniając, że wszystko było tak jak ona chce i pragnie. Czy ich działania interesy rodziny, miłość do dzieci, wnuków, jej mąż. Uważa on, że jest to grzech kłamać lub pokazać hipokryzję dla wysokiej klasy, udawać bezradne lub chore.

Aktorka, która grała rolę Galina

Frolovtsevoy kariera artystyczna Anna, która odgrywa Galina Voronina, rozpoczęła się w 1972 roku po Szkole Teatralnej. Shchepkin.

Mąż aktorki, po ukończeniu szkoły medycznej, otrzymał dystrybucję w jednej z klinik Czelabińsk. Dlatego pierwsze etapy kariery artystycznej, Anna V. wykonane w Czelabińsku na scenie Teatru Dramatycznego. Zwilling. Wkrótce młoda rodzina wróciła do Moskwy, a od 1977 do 1982 służył jako aktorka w Teatrze Regionalnym w Moskwie. Ostrovsky.

Potem były lata w Moskontsert, teatry „Charakter”, „Kula”, „Na Gogol Boulevard”, „Arka”, „Wandering Stars”.

W filmie aktorka wystąpiła w epizodach, często bez wzmianki w kredyty. Były to filmy „ryzyko – szlachetna sprawa”, „Szklanka wody”, „Lonely przyznane Hostel”, „Dewizówka”, „Głowa Classics” i inne.

W 2002 roku Anna Vasilevna Frolovtseva został Honorowy Artysta Rosji.

W 2008 Frolovtseva castingu do roli w serialu „Woronina” i stał się znany jako nieskończenie kochającej matki i babki, matki w prawie nie do zniesienia, troskliwej żony idealnej gospodyni – Galiny Ivanovny Voroninoy.

Stosunek charakterem

Aktorka sympatyzuje z jej charakteru, jak żaden inny, wiedząc, że jest zbyt aktywne środki są często podyktowane poczuciem wewnętrznej samotności i lęku o najbliższych.

Trochę o życiu osobistym aktorki

Przez jego bliskich Anna V. traktowane ostrożnie iz szacunkiem. Uważa on, że dorosłe dzieci powinny żyć w oderwaniu od swoich rodziców i mają prawo do własnego życia. Ona przyjaźni się z córką i, jeśli to konieczne, jest zawsze gotowy, aby pomóc jej rady.

Syn rodzinnego biznesu nie interweniuje. Wnuk kocha, starając się dać im całą uwagę.

Niestety, praca w serialu, w stanie przyćmić chwały „Santa Barbara” Anna Vasilyevna okrada dużo czasu i wysiłku. W swych rzadkich wolnych godzin jego komunikacji z bliskimi przechodzi spokojnie i radośnie.