217 Shares 8401 views

Recenzje serialu „Stairway to Heaven”, opis, aktorzy i role

Seria o czystej i wiecznej miłości jest zawsze nitowanie uwagę milionów dziewcząt i kobiet. I serial „Stairway to Heaven” został nitowane uwagę publiczności na serii 24. Obraz opowiada o czystej miłości między Artem i Anna. Na drodze ich szczęścia istnieje wiele pułapek, ale pokonać je z godnością. Przykładem nieskończonej miłości, która nie kończy się nawet po śmierci, to seria „Stairway to Heaven”. Widzowie gości można spotkać tylko najbardziej zmysłowy i natchniony.


„Schody do nieba” – to drażliwy drogę miłości

Główni bohaterowie – którzy mieszkają w okolicy i druzhaschie z Artem i Anna dzieciństwa. Po śmierci Anya jest mama i tata Artem przyjaciółmi spróbować każdy sposób, aby wspierać się nawzajem i stają się bliższe. Następnie rodzice ożenić, w którym zdecydowanie wyrazili niezadowolenie z nastoletnich dzieci miłości. Myśl jest macocha tylko przebiegły plan Anya do wydawania Artem poślubić własną córkę. Taki sojusz dla niej – gwarancja wygodnego życia. Cała linia serii opowiada o głównych bohaterów z dzieciństwa do dojrzałości. Na ich drodze są kłamstwa i zdrady, utrata rdzennej ludności i pomocy od obcych w ogóle. Aby zapisać swoją miłość Artem i Anna dzielnie przejść wszystkie przeszkody. Istnieje wiele opinii na temat serii „Stairway to Heaven”. Według producenta i scenarzysty Nonny Agadzhanovoy, to historia współczesnego Romea i Julii. Charakteryzują serii gatunek ten termin jako romantycznego dramatu.

rajskie zespół

praca reżysera została prawidłowo przeprowadzona Grigoriem Lyubomirovym. W swoim arsenale prac nad projektem jasne jak „lalki”. Jeśli chodzi o producentów Nonny Agadzhanovoy, to jest to wspaniałe doświadczenie w pracy na serii dokumentalnej „Giennadij Khazanov. Ja kiedyś. " Jako główni bohaterowie zostali wybrani utalentowanych aktorów, młodych i charyzmatycznych. Wybór nie została wykonana na rzecz aktorów pierwszej wielkości, bo twórcy chcieli ujawnić tę szczególną historię, a to potrzebne, że nie było w stowarzyszeniach widza z innymi projektami. W rezultacie, z udziałem Vera Zhitnitskaya Mikael Aramyan.

Oral informacji zwrotnej na temat serii „Stairway to Heaven”, w 2016 roku, a proces fotografowania w filmie została wyrażona przez Mikael Aramyan. Dla niego to debiut w filmie. Michael mówi nonideal charakter jego charakteru i mówi, że nie jest całkowicie pozytywna. Wady Artem uważa cynizm i egoizm. Ale nawet tak, miłość Anny i pragnienie, by być z nią w nim żyć sto procent. Złożoność gry jest do różnicy wiekowej bohatera i aktora. Jak dla Faith Zhitnickii, swoje uwagi dotyczące serialu „Stairway to Heaven” charakteryzuje głównego bohatera jako zmysłowy i bardzo ludzką dziewczyna. Ale mimo to, Wiara uważa, że nic co ludzkie nie jest obce dla niej, i Anna, też mogą popełniać błędy i podjąć błędne decyzje.

filmowanie

Filmowanie Lokalizacje Moskwa został wybrany, ale także szereg epizodów nakręcony w Petersburgu. W serii, istnieje wielkie strzały kosmetyczne Coast, który znajduje się przytulny i piękny dom Anya ojciec-architekta. Scenic serii zostały sfilmowane w Morzu Bałtyckim. Jeśli chodzi o trudności w procesie filmowania, że pojawiła się na scenie na plaży. Polega ona na instalację fortepianu bezpośrednio na piasku, co było fizycznie niemożliwe. Dlatego zdecydowano się kopać platformę w piasku, a już w zestawie narzędzi projektowania. Recenzje serialu „Stairway to Heaven” często zawierają entuzjastyczne muzyki uwielbienia. Rzeczywiście, seria towarzyszą klasycznych rozwiązań, jazzu, jak i muzyki Franki Dzeffirelli w „Romeo i Julii”. Oryginalna ścieżka dźwiękowa – jest wynikiem twórczości kompozytorów z Rosji i Korei.

Podobnie jak w Korei! Jeszcze lepiej!

Jeśli przeczytaniu opinii o serialu „Stairway to Heaven”, widzimy częstych porównań z koreańskiego serialu Stairway to Heaven. Rzeczywiście, projekty te są podobne, i to nie przypadek. Rosyjska adaptacja filmowa jest adaptacją koreański. Dramatyczna oryginał został pomyślnie usunięty publiczność kilku krajach. Rosyjska adaptacja nie jest dokładną kopią swojego przodka. W serialu „Stairway to Heaven”, w przeciwieństwie do pierwotnego projektu koreańskiej, opisane bardziej szczegółowo bohaterów z dzieciństwa. Ponadto, tylko w wersji rosyjskiej ma linię relacji miłości rodziców.

Głos ludu

Można znaleźć setki opinii od różnych ludzi o serialu „Stairway to Heaven”. Opinie o wystawie jest często nie mniej wzruszające i emocjonalne niż sam obraz. Widzowie dzielić swoje emocje, mówić o show dotknął ich serca. Specjalna feedback miłość w serialu „Stairway to Heaven” express do głównych bohaterów. Ich miłość i pełen szacunku stosunek do siebie, aby zdobyć pierwszych minutach oglądania. Jest też oddzielny antifanatov obóz Awdotio negatywna bohaterka Ani macocha w filmie „Stairway to Heaven” (2016). Seria, której opinii czasami nadal występować w sposób negatywny, nadal jest uważana za niezwykle popularny i kochany przez publiczność. Fani podkreślić, że w środku cyklu jest dokręcona, niemal z każdej serii oddycha zbyt negatywne, złe zakończenie.

Interesujące fakty z umieszczeniem filmowania

1. Lokalizacja filmowanie – Moskwa i Petersburg. Większość scen kręconych nad brzegiem malowniczej Zatoki Fińskiej wzrok.

2. Film miał wiele niebezpiecznych chwil, związanych z głównym bohaterem, Artem. Wszelkie akrobacje były wykonywane niezależnie Mikael Aramyan. Najbardziej uderzającą w tym: nagrywanie w zimnej wodzie (3 stopni), lotu jako pilot śmigłowca i wyścigów przy dużych prędkościach na pojeździe. Oprócz wyścigów, to było skomplikowane sceny zderzenia dwóch samochodów.

3. Główni bohaterowie po raz pierwszy udział w filmie. Dla Michaela i Vera to debiut filmowy.

4. Akcja serialu została przejęta od koreańskich kolegów.

Z dobrej strony

W serii, wszystkie znaki są ujawniane pod różnymi kątami. Często w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach, aby pomagać główne postacie przyjść przed obcymi z czystym sercem. Jednym z nich jest Tristan. W serii, umiejętnie grał Neil Kropalov.

Tristan – rodowity syn z pierwszego małżeństwa Avdotia. Jego matka zostawiła ojca i pobiegł w kierunku nowego bogatego życia. Od pierwszych minut znajomości z Anną Tristana zakochuje się w niej, ale ponieważ nie rozwijają się relacje miłości, jest najlepszym przyjacielem jej. Pod koniec serii staje się dawcą dla Anny, poświęcając swoje życie.

Niewątpliwie całej serii dobroci i hojności demonstruje ojcem Artem, Farid. On pomaga synowi w różnych decyzji i wspiera go w budowaniu relacji z Anną. Fakt, że jest jego ojcem Artem dowiaduje się dopiero po śmierci Farid. Dzięki utalentowanego aktora w roli głównej w filmie „Stairway to Heaven”, o show wypełnionego opinii wyrazami i szczerych słów.

Na stronie zła

Gniew, nienawiść i zazdrość w każdej serii są od Awdotio, macochy Ani. Ona jest gotowa zrobić wszystko dla bogatego życia, nawet morderstwa. Jest zaangażowany w sytuację z Anną, i to ona przerwała życie własnej córki. Dla widza, a Izolda jest negatywny charakter, jak wiele aktów niegodne popełnione przez jej ręce. Ale ona ma wymówkę. Wszystkie działania zostały sprowokowane przez matkę obsesję z dobrobytu. W końcu każdy ma swoje tylko pustynie: Izolda zostaje wysłany do więzienia, a Awdotio – w klinice psychiatrycznej.