636 Shares 8950 views

Irena Lesnevskaya: biografia; Kariera na REN-TV

Irena Lesnevskaya to kobieta, która jest jednym z pierwszych został członkiem Rosyjskiej Akademii Telewizyjnej. To ona była założycielem data kult kanału REN-TV. to jest także zaangażowana w produkcję okresowa publikacja nowych czasów, nie boi się otwarcie wypowiedzieć się na temat sytuacji politycznej i społecznej w kręgach dziennikarskich znany jest raczej jako pryncypialny i trudnym człowiekiem.

Irena Lesnevskaya, biografia została przedstawiona w artykule, ja nauczyłem się ostatniego bronić swojego punktu widzenia i pozostają wierne swoim widokiem. Paradoksem jest fakt, że będąc człowiekiem, bezpośrednio związane z telewizji, ta kobieta nie uważa się osobą publiczną i nie lubi udzielać wywiadów.

Irena Lesnevskaya: biografia

Przyszły twórca jednej z najbardziej popularnych rosyjskich kanałów telewizyjnych urodziła się w maju 1942 roku. Irena Lesnevskaya którego narodowość jest bardzo zainteresowany jej fanów, urodził się w Kazachstanie (w tym czasie był jeszcze Kazachska SRR), w małej miejscowości Urlyutyup, który należał do regionu Pawłodar. Okazało się, że było w miejscowości ojciec Ireny został wysłany na wygnanie przez niesławny W czasach sowieckich artykuł 58..

Po zakończeniu wojny w 1945 roku, Irena, który w tym czasie miał trzy lata, jego matka i brat wrócił do Moskwy i pozostał w Stefana Lesnevsky Urlyutyupe służyć jego zdanie. Zrehabilitował go tylko w 1956 roku, ale z Kazachstanu, nigdy nie wrócił. Stefan stworzył nową rodzinę tam, małżeństwo z Niemką z regionu Wołga, która jest taka sama, jak to było tutaj.

Aby zmienić swoje miejsce zamieszkania, mają kapitału, Irena Lesnevskaya udał się do zwykłych szkół. Jej starszy brat ─ Stanislav, krytyk literacki, a on był w stanie zaszczepić zainteresowanie i miłość do literatury, młodsza siostra jeszcze w wieku szkolnym.

Młodzieńcze marzenie, aby zostać lekarzem

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów dotyczących Irena Lesnevskaya powiedział, że pomimo zainteresowaniem w literaturze, w młodości marzyła o zostaniu lekarzem. W tym czasie, aby móc zarejestrować się w szkole medycznej, wnioskodawca musiał mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny. Z tego powodu, Irena Lesnevskaya, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, osiągnął wiek szesnastu lat, został zastąpiony przez normalnej szkoły na wieczór i rozpoczął pracę w laboratorium szpitalnym.

Irena prawie spełnione niezbędne doświadczenie, ale w medycynie i nie poszedł. A powodem tego był jeden incydent: starsi uczniowie, którzy już wykonali staż w szpitalu, w którym pracowała jako Irena, gdy zasugerował jej, że przez półtora roku, że to działa, byłby to koszt uczestniczyć co najmniej raz w patologii podczas autopsji. Lesnevskaya słuchałem ich, a następnie udał się stanowczo zdecydował, że z medycyną nic nie będzie miała.

wykształcenie

Dzięki jego starszy brat, Irena Lesnevskaya w młodości miał okazję stale obracać się w kręgach wybitnych i twórczych ludzi. Po nieudanej próbie przyjść do kobiety medycyny zapalił silne pragnienie, aby zostać aktorką. Po ukończeniu szkoły wieczorowej, weszła do Film Institute, ale wydział reżyserii. Irena badane przez stosunkowo krótki czas tam i rzucanie Institute, w dalszym ciągu marzy o karierze wielkiego artysty.

Samo wyszukiwanie

Życie było takie, że zaczęła pracować w gazecie literackiej. Stała się członkiem „Music” studiu, dołączając twórczą młodość czasu. Irena Lesnevskaya wiedział, że wszystko dokładnie potrzebują wyższego wykształcenia, i dlatego zdecydowała się pójść do MSU. Po ukończeniu studiów otrzymał dziennikarz dyplomowego. Po raz pierwszy w telewizji przyszedł w 1966 roku i od razu zrozumiał, że wreszcie znalazł główną działalność swojego życia.

Kariera telewizyjna

Raz w 1966 roku w Radio i Telewizji ZSRR Central Television, ona już dawno pracował jako asystent reżysera w wydaniu dziecięcym. W czasie objął stanowisko redaktora. Przez pierwsze 7 lat pracy w Ostankino niektóre imponująca kariera w Lesnevskaya stało. Wzięła jedną pozycję, ale pozwolono jej zrobić przez autorów programu, który nawet otrzymał liczne dyplomy i nagrody. Wszystko zmieniło się po śmierci Breżniewa – Irene wreszcie podniesiona. Jest autorką wielu przekazów, które są głównie poświęcone literaturze i sztuce.

W ciągu 80 lat Irena Stefanovna pracował na bardzo popularny w transferze Związku Radzieckiego „Kinopanorama” i jest aktywnie zaangażowany w innych, równie ciekawych projektów.

Wszystko zmieniło się dramatycznie podczas zamachu stanu w 1991 roku. Leśniewski potem sobie sprawę, że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz z osobą najbliżej niej – syn Dimitri założyła i został prezesem niezależnego produkcyjnej, REN-TV. Kilka lat później, w 1997 roku, syn z matką utworzeniu kanału telewizyjnego pod tym samym tytułem – REN-TV.

Przez wiele lat, będąc głównym na tym kanale, Lesnevskaya był naprawdę jego serce. Wszystko, został wyemitowany REN-TV, wyświetla jej zrozumienie ogólnych informacji i kanałem rozrywkowym.

Stosunkowo niedawno, okoliczności Irene zostały opracowane w taki sposób, że pod stałym ciśnieniem, została zmuszona do sprzedania cała akcja w pełni podziela ich ten sam kanał. Lesnevskaya ale nie wpaść w rozpacz, korzystając z sytuacji, po raz pierwszy od wielu lat, zaczęła spędzać wolny czas z pożytkiem.

życie osobiste

Irena Lesnevskaya, zdjęcia w młodości, które można zobaczyć w tym artykule, zawsze była interesująca dziewczyna. W całym swoim życiu tylko w stanie go odwiedził trzykrotnie. Swobodnie dostępne informacje można znaleźć tylko o jej pierwszego męża, który był znany pisarz Vladimir Maximov. Na resztę swojego ukochanego Irene nie chce przedłużyć. Teraz poświęca się ukochanego i jedynego syna, Dima i dwóch wnuków.