357 Shares 8024 views

Uczestnik „Dom-2” Alain Ashmarina: jej biografia i życie osobiste

Czy wiesz, kto to Alain Ashmarina? Wiesz biografię tej dziewczyny? Jeśli nie, zalecamy zapoznanie się z treścią artykułu.


Biografia Alena Ashmarin

Nasza bohaterka urodziła się 23 lipca 1986 na Węgrzech. W tym kraju Alena ojciec musiał iść do pracy. żona w ciąży za nim.

Alain Ashmarina (nee Ivanenko) był towarzyski i ciekawski dziecko. Na 5 lat rodzice wysłali ją do wokalu studyjnych. Brała również udział klub taneczny.

młodzież

Ona nie dążyć do uzyskania wyższego wykształcenia. Więc po ukończeniu szkoły średniej poszedłem do college'u, gdzie nauczył się fryzjer-stylista.

praca

Te cechy charakteru jak wytrwałość, zaangażowanie i umiejętności interpersonalne pozwoliły Alain zbudować udanego biznesu. Za Ashmarin 9 lat doświadczenia w branży kosmetycznej. W tym czasie udało jej się zgromadzić imponującą bazę klientów.

Dziś Alain Ashmarina jest właścicielem własnego salonu. To nie tylko kontroluje pracę personelu, ale również osobiście zaangażowany w przedłużanie włosów. Dziewczynka idzie na drogie samochody, noszenie markowych ubrań i zjeść obiad w luksusowych restauracjach.

życie osobiste

Smukła i wątła Alain zawsze przyciąga uwagę mężczyzn. Miała dużo fanów. Jednak, aby woo dziewczynę był tylko młodym człowiekiem – biznesmen Herman Ashmarin. Dzięki niemu nasza bohaterka, aby wziąć ślub w 2010 roku.

Impreza odbyła się w jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Tabele są dosłownie pęka z wykwintnym jedzeniem i drogich napojów. W tym dniu, Alain pomyślał, że będą żyć razem z Hermanem do starości. Ale po 2 latach w rodzinie zaczęła zaburzenia. Uratować małżeństwo nie mógł nawet ich córeczka, urodzony w 2013 roku. Allen i Herman oficjalnie rozwiedzeni.

TV Conquest

Jasny i ambitny blondynka zawsze marzyła o sławie i popularności. W 2011 roku Alain Ashmarina pierwszy pojawił się na szerokim ekranie. Brała udział w kręceniu „The Dinner Party”.

W 2012 roku wystąpiła w reality show „wakacje w Meksyku”. Wielu widzów Ashmarina zapamiętany jako dziwny i nieodpowiedniego uczestnika.

Jeśli uważasz, że Allen w końcu zerwała ze swoim śnie chwały, czymś bardzo złym. We wrześniu 2014 r blondynka udał się do niesławnego projektu telewizyjnego „Dom-2”. Udało jej się uwieść jednego z uczestników rankingu – Aleksandra Gobozova. Wszystko cokolwiek, ale został oficjalnie żonaty Aliane Ustinenko. Relacje z Sashą w pewnym momencie zatrzymał się. Alain spojrzał bliżej młodego athletic guy – Ilya Grigorenko. Wraz z nim, że to „miłość buduje” więcej niż rok.